NUGA BEST Warszawa

Salon

NUGA BEST Warszawa

Opowiadać o sobie – to trudna rzecz. Niewiadomo co ważne, co powiedzieć, co zostawić sobie… W każdym razie ja urodziłam się dość daleko – na wschodzie Ukrainy w mieście Sumy, jakieś 25 lat temu…  no może plus VAT ;) Mama była nauczycielką przedszkola, a tata kolejarzem. W wieku 17 lat musiałam się usamodzielnić, zaczęłam pracę, dorywczą a jednocześnie uczyłam się. Dzięki temu wydoroślałam, dojrzałam. Skończyłam studia pedagogiczne, a moja praca dorywcza przekształciła się w pracę stałą. Mimo tego, że miałam do pogodzenia wiele zajęć, mój pracodawca (międzynarodowa korporacja) zaczął mnie doceniać – awansowałam na kolejne stanowiska aż do zastępcy dyrektora placówki. Wraz z kolejnymi awansami przeniosłam się do Kijowa. Należy podkreślić, że nigdy nie cieszyłam się tzw. „końskim zdrowiem”, a wręcz odwrotnie – byłam dzieckiem chorowitym. Ciężka praca w młodym wieku, życie w ciągłym stresie odbiło się również na moim zdrowiu. Miałam niską odporność – wszelkiego rodzaju grypy, anginy i stany zapalne na stałe gościły w moim organizmie, tabletki zażywałam niemal przy każdym posiłku. I tu los sprawił, że zetknęłam się z Nuga Best. Do salonu zaprosił mnie kolega, ponieważ wiedział o moich dolegliwościach. Jak i większość ludzi, którzy przyszli kiedyś do Nuga Best, nie wierzyłam mu. Musiał mnie zapraszać kilkanaście razy  Śmiałam się. Takie cuda – leczą ze wszystkich przewlekłych chorób i to za darmo… w naszych czasach! Ale … Przyszłam do salonu i położyłam się na łóżko masujące. Masaż był dla mnie przyjemny, największe wrażenie sprawiły jednak opowieści ludzi podczas konsultacji. Byłam zaskoczona, nieufna i zafascynowana – ja również miałam szanse odzyskać swoje zdrowie! I tak właściwie zaczęło się moje wspólne życie z Nuga Best w roku 2008…

nuga best

Rozpoczął się dla mnie kolejny etap… Byłam już w Kijowie i postanowiłam zmienić pracę – na jaką? Wiadomo – w Nuga Best! Zaczęłam w jednym z największych salonów w Europie, najpierw jako konsultant (zostawiając międzynarodową korporację) a z czasem zostałam dyrektorem Salonu. Tak! Tak! Tak! Nuga Best – jest dla mnie! Tak myślałam i po wielu latach nadal tak myślę . Oczywiście awansowałam szybko, ale jednocześnie odczułam ogromną poprawę swojego stanu zdrowia. Codziennie stykałam się ludźmi, którzy takiej pomocy też potrzebują , a ja mogę im ją dać . To jest w tej pracy wspaniałe! Każdy, kto chcę sobie pomóc przy bólach i dolegliwościach ma taką możliwość.

Kto pracował w tej branży ten wie – nie ma lepszego odczucia, jak wiedzieć szczęśliwy uśmiech człowieka, który pozbył się bólu! W jakim jeszcze sklepie goście czują się jak jedna rodzina i przychodzą codziennie przywitać się, nawet mając w domu wszystkie sprzęty? Gdzie jeszcze po zakupie sprzętu goście wracają z kwiatami, szampanem i całusami żeby podziękować za możliwość?!… Możliwość poznania tak wspaniałych urządzeń , możliwość zabrania ich do domu dla siebie i całej rodziny, możliwość przypomnieć sobie jak to jest żyć bez bólu dziś i przez długie lata, możliwość znowu bycia szczęśliwym, sprawnym i samodzielnym!..

W nagrodę za dobrą prace, sumienność i poświęcenie byłam zaproszona na szkolenie do Seulu, poznałam historie tych urządzeń , szczegóły ich oddziaływania na organizm, odwiedziłam Fabrykę Nuga Medical, gdzie wszystkim „obcym”- wstęp wzbroniony, byłam osobiście przedstawiona prezesowi Czo Seng Hen-owi i jego przemiłej żonie, spędziłam cały dzień na prawdziwej koreańskiej wsi, gdzie przez setki lat ludzie stosowali metody leczenia za pomocą natury, a twórcy sprzętu Nuga Best czerpali inspiracje, natchnienie do jego powstania. Jestem teraz tu, w Polsce, swojej drugiej ojczyźnie. Mam możliwość a właściwie zaszczyt prowadzenia salonu Nuga Best w Warszawie. Dzięki temu poznałam sporo wspaniałych ludzi, których do salonu sprowadził ból, kłopoty zdrowotne ale też i ciekawość.

Część gości podchodzi do tego z nieufnością, niedowierzaniem, często słyszą oni negatywne komentarze od swoich bliskich, rodziny, dzieci. Część odchodzi i ich mi szkoda tak po prostu szkoda… Znam też wiele przypadków gdzie ludzie chorzy przy pomocy Nuga Best poprawili swój stan zdrowia, często w bardzo ciężkich schorzeniach, obserwowałam takie sytuacje, kibicowałam tym osobom , mam to udokumentowane i wielu moich gości może to potwierdzić . Nigdy nie umiem powstrzymać wtedy łez, kiedy słyszę taki opowieści… Historie z życia… Naszego życia… Mojego życia… z Nuga Best! I to jest najlepszą zapłatą za moją pracę , za trud – świadomość, że mogę pomagać innym, że dzięki mnie ich życie jest lepsze. Z tego jestem dumna i zadowolona.

Ludzie często szukają informacji na tematy nuga best produktynuga best ceramika turmalinowanuga best mata opinienuga best opinienuga best cenniknuga best opinie lekarzydrugie serceceramika turmalinowamata turmalinowamasazer do nognuga best forumurządzenie do masażu sercamasażer do nóg na co pomaga.

Pytania i Odpowiedzi

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do NUGA BEST. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie – skontaktuj się z nami, z radością rozwiążemy wszelkie twoje wątpliwości.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best jest to firma Południowokoreańska, która produkuje urządzenia dla zdrowia o charakterze medycznym oraz nie medycznym.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best to salon-sklep w którym są sprzedawane oraz demosnstrowane urządzenia firmy Nuga Best.

Dlaczego zabiegi w Salonach Nuga Best są za darmo?

Prowadzimy demonstracje nowych technologii zdrowia przeznaczonych do użytku domowego. Demonstracja odbywa się za darmo we wszystkich salonach Nuga Best Polska.

Salony Nuga Best są również sklepami.

Jest to Południowokoreański Marketing. Tak działa Firma Nuga Best na całym świecie. Pracujemy w taki sposób, aby nauczyć ludzi jak korzystać z urządzeń Nuga Best. Skorzystać z naszych urządzeń możecie Państwo jeden raz dzienne, po wysłuchaniu prelekcji. Prelekcja jest po to aby Państwa nauczyć jak korzystać z urządzeń, oraz jak być zdrowym codziennie z Nuga Best.

Z urządzeń Nuga Best mogą korzystać osoby w różnym wieku.

Chcemy, aby każda osoba, zanim podejmie decyzję o odbiorze urządzeń Nuga Best wypróbowała je więcej niż tylko raz i nauczyła się je prawidłowo używać.

Odwiedzanie salonów Nuga Best Polska nie zobowiązuje do zakupu.

Zapraszamy do naszych salonów demonstracyjnych, aby skorzystać z najlepszych urządzeń na świecie!

Dlaczego do salonu-sklepu Nuga Best na darmowe masaże chodzi się codziennie?

Salon-sklep Nuga Best prowadzi nie tylko sprzedaż ale również demonstracje urządzeń podczas których każdy może się zapoznać z tymi urządzeniami. Odwiedzanie salonu nie jest ograniczone, poza warunkiem odwiedzenia tylko 1 raz dziennie.

Dlaczego za każdym razem trzeba wysłuchać prezentacji w Salonie Nuga Best?

Celem prezentacji w Nuga Best jest nauczyć każdego z naszych gości bezpiecznego oraz skutecznego używania urządzeń.

Dlaczego w Nuga Best nie ma lekarzy?

Nuga Best jest firmą numer 1 na świecie w dziedzinie produkcji urządzeń dla profilaktyki oraz odbudowy zdrowia na świecie. Korzystanie z urządzeń Nuga Best nie wymaga wiedzy medycznej.

W jakim wieku można korzystać z łóżka masującego Nuga Best?

Zalecany wiek korzystania z łóżka Nuga Best to od 6 do 100+ lat.

Jakie są przeciwskazania do Nuga Best?

Instrukcja producenta zawiera takie przeciwskazania:

  • kobiety w ostatnim trymestrze ciąży
  • przy stwierdzonej osteoporozie osoby z rozrusznikiem serca;
  • po urazach lub operacjach na kręgosłupie w ciągu 12 miesięcy:
  • przy obecności metalowych elementów, sztywno mocujacych ponad 3 kregi
Czy Nuga Best może zaszkodzić?

Nie może. Są niektóre ograniczenia w korzystaniu z masażu, w takim przypadku dobieramy to co Ci pasuje.

Czy muszę coś kupić w Nuga Best?

Zasady darmowego odwiedzania nie zobowiązują do nabycia urządzeń. Odwiedzanie salonu Nuga Best daje Ci możliwość zapoznania się z urządzeniami i jest bezpłatnym.

Ile kosztuje łóżko Nuga Best?

Cena łóżka masującego Nuga Best N5 jest niezmienna i wynosi 25600 zł brutto.

Możesz uzyskać lepszą propozycję w oficjalnych salonach. Firma Nuga Best przeprowadza 2-3 promocji na rok podczas których są lepsze warunki zakupu łóżek masujących.
Firma udostępnia dwuletnią gwarancję, darmową dostawę oraz montowanie urządzenia. Sprzedaż przez internet nie jest prowadzona przez oficjalne sklepy. Prosimy uważać na oszustwo.

Jak długo trwa rehabilitacja za pomocą Nuga Best?

Nuga Best pomaga organizmowi się zregenerować, poprawia krążenie i zmniejsza symptomy bólu. Dla większej skuteczności należy korzystać z naszych urządzeń długo, codziennie i zawsze.

Czy można kupić urządzenia Nuga Best przez internet?

Oficjalne salony Nuga Best nie prowadzą sprzedaży urządzeń Nuga Best przez internet. Prosimy uważać na oszustów. Naszym celem jest abyście mogli zapoznać się z urządzeniami przed zakupóm i wiedzieli jak z nich korzystać, abyście otrzymali prawdziwą gwarancję oraz serwis w naszych oficjalnych salonach.

Czy Nuga Best to jakaś sekta?

Nasza firma niesie kulturę dbania o zdrowie w masy. Osiągamy to przez niespotykana troskę, miłość oraz przyjaźń .Mamy wyjątkową kulturę, która nas wyróżnia, z czego jesteśmy dumni!

Czy Nuga Best to są oszuści?

Nuga Best to firma południowokoreańska, stworzona w 2002 roku, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu badań oraz produkcji urządzeń. Współpracuje z najlepszymi instytutami badawczymi w Korei oraz w Europie. Firma Nuga Best uzyskała miano marki roku w roku 2017, 2018 oraz 2019. Prowadzi działalność w 115 krajach świata.

Kto pisze negatywne opinie o Nuga Best?

Z reguły negatywne opinie są pisane przez ludzi którzy nie odwiedzali oficjalnych salonów Nuga Best i nigdy nie korzystali z urządzeń.

Dlaczego starsi ludzie chodzą do Nuga Best?

W młodości organizm może samodzielnie odbudowywać się. Terapia lekami jest skuteczna i szybko likwiduje ból. Osoba w wieku seniora wskutek starzenia się organizmu nie ma zasobów dla regeneracji, dlatego potrzebuje regeneracji codziennie. Seniorzy odwiedzają salony Nuga Best ponieważ kwestia zdrowia jest dla nich czymś bardzo poważnym.

Wiek To Nie Wyrok!

Pracujemy dla Ciebie

Współczesne Technologie Zdrowia Dla Twojej Rodziny/

W Nuga Best otrzymujesz jakość, ekskluzywność, najlepszy efekt oraz gwarancję serwisu.


Warszawa

Warszawa - stolica Rzeczypospolitej Polskiej , największego pod względem liczby mieszkańców ( 1,758,143 osób na 2017god) i największe miasto, położone w środkowej części kraju.

Pierwsze osady na terenie dzisiejszej Warszawy pojawiły się w X wieku, pierwsze pisemne wzmianki o nich pochodzą z XI wieku. Miasto zostało założone przez książąt mazowieckich na początku XIV wieku, którzy na miejscu dzisiejszego Zamku Królewskiego zbudowali twierdzę. W 1526 r. Warszawa w ramach Księstwa Mazowieckiego weszła w skład Królestwa Polskiego, aw 1610 r. Została jego stolicą. W latach 1655-1658 miasto było trzykrotnie oblegane przez Szwedów i doszczętnie złupione, jednak pod koniec XVII wieku Warszawa stała się ważnym ośrodkiem kulturalnym Europy. 3 maja 1791 r. Przyjęto w Warszawie pierwszą demokratyczną konstytucję w Europie. Miasto przeżyło okres upadku w wyniku trzech rozbiorów Polski między Prusami, Austrią i  Rosją (w latach 1772, 1793, 1795). Warszawa ponownie stała się stolicą Polski i dopiero po odzyskaniu niepodległości przez kraj po I wojnie światowej. Podczas II wojny światowej Warszawa została zajęta przez wojska hitlerowskie, które niemal doszczętnie zniszczyły kwitnącą niegdyś stolicę Polski. Warszawa została wyzwolona przez wojska radzieckie 17 stycznia 1945 r. Po wojnie miasto zostało prawie całkowicie odbudowane, w szczególności odrestaurowano Zamek Królewski i Stare Miasto według szkiców z XVII - XVIII wieku .

Dziś stolica Polski ponownie przeżywa okres ożywienia. Miasto śmiało się rozwija, będąc ważnym centrum gospodarczym i politycznym kraju, ważnym węzłem komunikacyjnym w Europie. Warszawa zachowuje swój niepowtarzalny klimat, przyciągając wielu gości z całego świata.

Jak dojechać do Warszawy

Samolot

 

Z reguły turyści przylatują do Warszawy często samolotem, w stolicy loty odbiera lotnisko im . Fryderyka Chopina .

Mieszkańcy Moskwy mogą korzystać z usług narodowego polskiego przewoźnika lotniczego LOT , Aerofłotu , który codziennie obsługuje do stolicy Polski, oraz Ural Airlines , które trzy razy w tygodniu latają z  Domodiedowa do Warszawy. Do Warszawy można dostać się z Petersburga samolotami linii LOT i Rossiya . Obywatele Ukrainy mogą latać samolotami Ukraine International Airlines , które codziennie latają z Kijowa do Warszawy. Loty Mińsk - Warszawa obsługiwane są przez samoloty Belavia i LOT. Dodatkowo do Krakowa i Warszawy można dostać się z przesiadkami w europejskich stolicach na pokładzie tanich linii lotniczych.easyJet , Ryanair , Germanwings .

Możesz wybrać opcję lotu, sprawdzić cenę i kupić bilet lotniczy za pomocą kilku kliknięć, korzystając z poniższego formularza.

Autobus

Istnieje połączenie autobusowe między Warszawą a krajami WNP. Z Moskwy i Mińska do Warszawy i Poznania można dostać się autobusami firmy Intercars . Z Moskwy i Sankt Petersburga, z Mińska, Homla i Mohylewa, a także z miast ukraińskich - Kijowa, Doniecka, Charkowa, Dniepropietrowska, Odessy, Lwowa kursują autobusy międzynarodowej firmy transportowej Ecolines .

Ponadto na Ukrainie działa wiele prywatnych firm autobusowych, których loty łączą miasta Ukrainy (Kijów, Lwów, Truskawiec itp.) Z Warszawą. Informacje można znaleźć na stronach internetowych E-travels i  Infobus .

Pociąg

 

Do Polski można również dojechać pociągiem. Bezpośredni pociąg 009Я Moskwa - Warszawa („Polonez”) kursuje codziennie z Dworca Białoruskiego, czas przejazdu to około 20 godzin. Z Sankt Petersburga do Polski kursuje pociąg 019 M (St. Petersburg - Berlin), jadący przez Witebsk, Mińsk i Brześć do polskich miast - Warszawy i Poznania.

Pociąg 069ZH (Saratów - Berlin), łączący Saratów, Riazań, białoruski Mińsk i Brześć ze stolicą Polski - Warszawą i Poznaniem, ma również bezpośrednie pociągi z Jekaterynburga, Ufy, Czelabińska, Samary, Omska, Rostowa i Nowosybirska. Szczegółowe informacje można znaleźć na  stronie Kolei Rosyjskich .

Z Kijowa do Warszawy przez Lublin i Kowel codziennie odjeżdża pociąg 067K, z ciągniętym wagonem bezpośrednim z Doniecka. Dodatkowe informacje - na stronie internetowej firmy „ Ukrzaliznytsya ”.

Główna polska spółka kolejowa, Polskie Koleje Państwowe ( PKP ), obsługuje przewozy pasażerskie pociągami EuroCity między Polską a innymi krajami europejskimi. Główne trasy łączą Warszawę z Berlinem, Kolonią, Wiedniem, Budapesztem i Pragą.

Warszawa posiada trzy duże stacje kolejowe obsługujące pociągi międzynarodowe, dalekobieżne i podmiejskie. Budynki stacji wyposażone są we wszystko, czego potrzebują podróżni: bankomaty, poczekalnie, kawiarnie, biura informacyjne, szatnie, sklepy.

  • Warszawa Centralna
  • Dworzec Warszawa Zachodnia
  • Dworzec Warszawa Wschodnia