Lozko n5 nugabest
n5 Lozko nugabest
n5 nuga best
pomoc w wyborze Lozka nugabest

Nuga best Łóżko N5

Od momentu powstania w 2002 roku Nuga Best dąży do nieustannego rozwoju poprzez gruntowne badania celem stworzenia niezawodnego sprzętu medycznego najwyższej jakości.


Firma wyłoniła się jako najlepszy producent urządzeń medycznych, otrzymując uznanie na całym świecie. Jednak te wielkie osiągnięcia są tylko nowym początkiem dla Nuga Best.
Naszym marzeniem jest stać się światowym liderem sprzętu medycznego, oferującym produkty i usługi przeszczepiając ludzkości wartości zdrowia!

Śięgając po marzenia, zbliżamy się do naszych ideałów, co jest prawdziwym szczęściem i zaszczytem dla nas!

Globalny przewodniczący Nuga
Cho Syung-hyun

Ergonomiczna konstrukcja N5

Ergonomiczna konstrukcja 3 wbudowanych projektorów cieplnych oraz nanodiamentowy turmanium NDT

Dzięki ergonomicznej konstrukcji, przyjaznej dla użytkownika, została podwyższona skuteczność podzespołu cieplnego obejmującego 3 projektory oraz turmanium NDT. Działanie grzewcze oraz odprężający masaż są wspomagane za pomocą poduszki do głowy i poduszeczki do nóg.

nugabest łóżko
nugabest Recenzje łóżek
Poduszeczka do nóg

Dzięki ergonomicznej konstrukcji poduszeczka do nóg, która się znajduje na obudowie pomocniczej, zapewnia użytkownikowi uczucie komfortu.

nugabest Recenzje łóżek
Działanie grzewcze turmaniumu
na obszary rąk i łydek

Podczas leżenia w wygodnej pozycji elementy grzewcze są w kontakcie z rękami oraz łydkami użytkownika, niwelując napięcia i bóle mięśniowe.

nugabest Recenzje łóżek
Działanie cieplne NDT

NDT, stworzony za pomocą syntezy nanodiamentu i turmalinu, potęguje efekt cieplny za sprawą wysokiej przewodności cieplnej, wydzieleniu anionów oraz długofalowego promienowania podczerwonego.

nugabest Recenzje łóżek
Ekskuzywny projektor
do odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Podczas leżenia w wygodnej pozycji elementy grzewcze są w kontakcie z rękami oraz łydkami użytkownika, niwelując napięcia i bóle mięśniowe.

nugabest Recenzje łóżek
Ekskuzywny projektor
do odcinka piersiowego kręgosłupa dla stymulacji krzywizny fizjologicznej kręgosłupa

Projektor cieplny z grzewczymi i akupresurowymi funkcjami delikatnie przesuwa się po krzywiźnie fizjologicznej kręgosłupa, wspomagając usuwaniu bólu w odcinku piersiowym kręgosłupa.

 
 
nugabest Recenzje łóżek
Ekskuzywny projektor
do odcinka szyjnego kręgosłupa

Miękki projektor cieplny do odcinka szyjnego, wykonany z silikonu, zapewnia akupresurę i kojące działanie grzewcze, skierowane specjalnie na kręgi szyjne.

nugabest Recenzje łóżek
Podtrzymująca poduszka
do głowy

Podtrzymująca poduszka do głowy zapewnia użytkownikowi wyjątkowy komfort.

Opis łóżka N5

Konstruktorzy rozwiązali ważny problem: łóżko od Nuga Best do masażu N5 nie zajmuje dużo miejsca i szybko składa się do kompaktowej walizki! Co więcej, sprzęt nie jest mniejszy od swoich poprzedników, ale spełnia znacznie więcej funkcji.

Nowoczesny produkt jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, jest wygodny zarówno dla ciała, jak i duszy: N5 ma nawet funkcję odtwarzania muzyki. Wbudowane głośniki pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym: masaż ze słuchaniem ulubionej muzyki.

Masażer jest ergonomicznie zaprojektowany i bardzo wygodny w użyciu. Kolor brązowy nie został wybrany przypadkowo - to kolor stabilności, praktyczności, niezawodności, który nadaje produktowi elegancji.

Zalety sprzętu N5:

 • trzy ergonomiczne projektory wewnętrzne wpływające na kręgosłup;
 • innowacyjny projekt składania;
 • wygodny wielofunkcyjny pilot;
 • synergistyczny produkt zwiększający komfort;
 • efekt termiczny na całe ciało;
 • zalety ceramiki turmanowej i nanodiamentu turmanium;
 • relaks psychiczny i fizyczny;
 • zastosowanie nowoczesnych materiałów: trwałych, pięknych, przyjemnych w dotyku.

Urządzenie N5

1. Składane nadwozie pomocnicze.

2. Wbudowany wałek tourmanium dla kręgosłupa szyjnego.

3. Sześć rolek do masażu kręgosłupa piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego.

4. Ogrzewanie Turmaniyevy na dodatkowym ciele.

5. Ogrzewanie Tourmaniyevy ramion i ramion.

6. Turman z nanodiamentem (NDT).

7. Miostymulator pasowy niskiej częstotliwości.

8. Zewnętrzny projektor z pięcioma kulami.

9. Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania.

 • Z tyłu dodatkowego etui znajduje się przycisk do składania nóg i nóżek pomocniczych.
 • Z tyłu korpusu głównego znajdują się: rączka do przesuwania, guziki do składania nóg, pierścień kosza, nóżki, tylny zderzak oraz ruchome kółka.
 • Na bocznej powierzchni znajduje się zasilacz i łącznik elektryczny.
 • Złożony masażer mocowany jest bandażem.
 • Trzy wewnętrzne projektory

Rolki wykonane z ceramiki tourmanium płynnie przesuwają się po kręgosłupie i wykonują sprzętowy masaż pleców. Trzy projektory sprzętu N5 poruszają się jednocześnie, stymulując cały kręgosłup - od kości ogonowej po tył głowy. Rolki Tourmani skutecznie masują i działają ciepłem.

Wewnątrz wewnętrznych rolek projektora N5 znajduje się odporny na zużycie, równomiernie podgrzewany pręt, więc nie ma kłopotów z wymianą żarówek.

Projektor w kształcie klepsydry, idealny do wygodnego masażu karku. Aby zmiękczyć masaż kręgosłupa szyjnego i zminimalizować utratę ciepła, konstruktorzy `` cade / m '' na okładce silhkokovych z ceramiki turmanowej. Lekko wypukłe otwory wzdłuż krawędzi rolki służą do akupresury. Zawinięcie szyi delikatnie rozciąga kręgi i jednocześnie działa ciepłem. Masaż wykonywany jest po trajektorii w kształcie litery C, co odpowiada fizjologicznemu skrzywieniu kręgosłupa szyjnego. Temperatura projektora jest ustalona na 50 "C, ale powłoka mułowa" przekształca "go w wygodniejszą szyję.

Projektor klatki piersiowej

Dwie rolki delikatnie masują podłużne mięśnie głowy. powtarzanie zakrętów szlamu. Proektor płynnie się porusza, masuje i jednocześnie rozgrzewa ciepłem podczerwieni.Na każdej roli znajdują się cztery „grzebienie”, które pobudzają punkty biologicznie aktywne znajdujące się wzdłuż (yuyaochka. Szerokie rolki projektora „przebijają” duży obszar pleców. Poruszając się między łopatkami, projektor ma silny efekt stymulujący.

Zabieg cieplny i akupresura zmniejszają ból mięśni w okolicy klatki piersiowej.

Proektor lędźwiowy i krzyżowy

Dolna część pleców jest najbardziej masywną częścią kręgosłupa, przenosi główny ciężar ciała, dlatego projektor jest przeznaczony ™ do odcinka lędźwiowego i krzyżowego. - cztery sparowane wałki wa. symetrycznie rozmieszczone w dwóch rzędach. Wbudowany projektor wspomagający dolną część pleców w formie zakrzywionego b, nva 'C *, dzięki szerokiemu obszarowi, skutecznie oddziałuje na korzenie nerwowe każdej skóry. Wypukły kształt rolek pozwala na precyzyjne stymulowanie dużej liczby biologicznie aktywnych po obu stronach kręgosłupa Masaż sprzętowy, ciepło podczerwieni łagodzi bóle mięśni w dolnej części pleców.

Podczas masażu na aparacie N5 dłonie spoczywają na matach grzewczych z ceramiki turmanowej.Krążki ceramiczne wykonane są w kształcie sześciokąta - wygodny geometryczny kształt.Ciepło podczerwone turmanii poprawia przepływ krwi. eliminuje bóle mięśni.

Turmanium Nanodiamond do biegania

Po raz pierwszy na świecie w sprzęcie N5 zastosowano nano-diamentową podróż manii! Na powierzchniach grzewczych ceramika turmanium naprzemiennie z tarczami wykonanymi z HAT, materiału powstałego w wyniku syntezy mano-diamentu i turmanium. Nanodiament turmanium to najnowsze wspólne dzieło firmy Niig.i MgchbsaG Niemieckiego Instytutu Fraunhofera, Meissen Research Institute of Ceramics (Niemcy) i Instytutu Fizyki im. B.I. Stepanova (Białoruś).

Właściwości nanodiamentu turmanium:
 • wytwarza aniony i długie fale podczerwone promienie;
 • ma wysoką odporność na ciepło. co zwiększa efekt ogrzewania;
 • ma pozytywny wpływ na monocyty | ochronne komórki krwi i fibroblasty, komórki tkanki łącznej 
 • zwiększa aktywność ileotomtuto;
 • aktywuje krążenie krwi;
 • poprawia metabolizm.
 • zmniejsza agregację płytek krwi;
 • poprawia reologię (płynność) krwi

100% komfortu użytkowania łóżka N5

Różnica wysokości dla jeszcze większego komfortu
korzystanie z łóżka N5 nugabest
3 jednocześnie obracające się wbudowane projektory o działaniu cieplnym

Symultanicznie obracające się projektory stymulują kręgosłup na całej długości od odcinka szyjnego poprzez kłatkę piersiową aż do kręgosłupa lędźwiowego, zapewniając skuteczne działanie cieplne oraz masaż.

nugabest zasiłek

Ekskluzywny projektor do odcinka szyjnego kręgosupa

nugabest zasiłek

Ekskluzywny projektor do odcinka piersiowego kręgosupa

nugabest zasiłek

Ekskluzywny projektor do odcinka lędźwiowego kręgosupa

Design w Kształcie Teczki

Design w kształcie teczki zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni

 

Składana konstrukcja urządzenia pozwala na wygodne przechowywanie i gwarantuje maksymalnie efektywne wykorzystanie powierzchni w Waszym domu. Urządzenie może być łatwo transportowane za pomocą specjalnych kółek samonastawnych i uchwytu.

nugabest kup łóżko N5
 • Efektywne wykorzystanie przestrzeni
  Skłądana konstrukcja zapewnia efektywne wykorzystanie powierzchni podczas przechowywania. Z myślą o Twoim komforcie montaż urządzenia jest równie prosty.

 • Wygoda i łatwość w transporcie
  Urządzenie może być łatwo przemieszczane za pomocą kółek w jego dolnej części.

 • Funkcjonalny uchwyt
  Uchwyt znajduje się w górnej części urządzenia, co zapewnia wygodne transportowanie. Dodatkowo jest bardzo poręcznym przy składaniu urządzenia do przechowywania.

nuga best łóżko n5 Zalety
nuga best łóżko n5 Zalety
nuga best łóżko n5 Zalety

NugaBest H5 dla całej rodziny!

Doskonale rozwiązanie dla całej rodziny do uśmierzania bólu i łagodzenia stresu!

Przynosi radość matce, zmęczonej nieskończoną pracą domową,
dodaje siły ojcu, wyczerpanemu stresem związanym z pracą,
przywraca energię dziecku, które się uczy przez długie godziny
i zapewnia dużo śmiechu dziadkom, dla których nawet zwykłe
codzienne czynności mogą wymagać znacznego wysiłku.Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl