PRODUKCJA ceramiki turmanium

 - post image

Ceramika turmanium jest wysokiej jakości stopem turmalinu, germanu, elwanu i skał wulkanicznych. Po podgrzaniu turmalin ceramiczny staje się źródłem promieniowania podczerwonego o właściwościach leczniczych.

PRODUKCJA ceramiki turmanium

Ceramika turmanium,  jest know-how firmy NUGA MEDICAL СО. LTD (Korea Południowa), a jej oddziaływanie na organizm ludzki jest bezpieczne i skuteczne.

PRODUKCJA ceramiki turmaniu

Ceramika (glina) sama w sobie jest cennym składnikiem skorupy ziemskiej. W podwyższonej temperaturze dostarcza ludzkiemu ciału impuls, który przywraca integralność komórek, a więc stanowi potężne narzędzie do przywracania zdrowia.

PRODUKCJA ceramiki turmanium

Proces produkcji

Ceramika Turmanium została wynaleziona i wyprodukowana przez południowokoreańską firmę Nuga Medical. W procesie produkcyjnym turmalin, german, elwan i skały wulkaniczne są mielone na proszek. Poddawany jest suszeniu próżniowemu, przesiewaniu, następnie prasowany w krążki i wypiekany w temperaturze 1300C. Ceramika turmanium wykonana jest z dużą starannością, pod względem czasu jest to długi i skomplikowany technologicznie proces, który jest dokładnie kontrolowany na różnych etapach produkcji.

  1. Kamienie turmalinu są zamieniane w drobny proszek, najpierw poddawane silnemu mieleniu, a następnie przedmuchiwane strumieniem powietrza.
  2. Krążki powstają z najmniejszego proszku, podobnie jak puder kobiecy.
  3. Dyski są ułożone na arkuszach jak ciasta.
  4. Następnie trafiają do pieca na 6 godzin w celu wypalenia w temperaturze 1300C. Ta temperatura niszczy wszystkie szkodliwe substancje.
  5. Po „wypieczeniu” krążek nabiera naturalnego połysku.
  6. Pracownicy fabryki z miłością przymocowują ręcznie każdy „guzik” ceramiki turmanium do podstawy urządzeń Nuga Best.
  7. Żmudna praca kończy się zaprojektowaniem podstawy z dyskami w sprzęcie Nuga Best.

Ceramika Turmanium to wynalazek południowokoreańskiej firmy Nuga Best. Ceramika Turmanium jest używana w urządzeniu Nuga Best  N6, termo terapeutyczne urządzenie masująco-stymulujące z akcesoriami do użytku domowego.  Nuga Best obecne są na polskim rynku od 15 lat.

PRODUKCJA ceramiki turmanium

Zapraszamy do wypróbowania sprzętu z ceramiki turmanium w 23 salonach Nuga Best w Polsce.

PRODUKCJA ceramiki turmanium

Informujemy, że Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies.Polityka prywatności.