Wolontariat dzielenia się brykietami miłości z Nuga Medical Equipment

Wolontariat dzielenia się brykietami miłości z Nuga Medical Equipment

Zdolność do zmiany świata przekracza granice narodowe, rasę, religię, ideologię i płeć, a szacunek dla różnorodności i szczera troska o klasę w trudnych warunkach mogą gorąco zmienić społeczeństwo. Wolontariat jest cenny jako organizacja, a przyczyniając się do rozwoju lepszego życia i stabilnego społeczeństwa dla tych, którzy otrzymują pomoc, przynosi poczucie spełnienia i większe nagrody wolontariuszom, którzy pracują w ramach wolontariatu.

Mając to na uwadze, 27 grudnia 2013 r. około 100 dyrektorów i pracowników Nuga Medical Group wzięło udział w charytatywnej wymianie brykietów zorganizowanej przez społeczność Bansang / Brittany Bank i zgłosiło się na ochotnika.

W tym dniu menedżerowie i pracownicy kupili 3170 brykietów w ramach dobrowolnej zbiórki pieniędzy, aby pomóc potrzebującym sąsiadom, takim jak samotni seniorzy i rodziny mieszkające samotnie w Gangwon oraz rodziny osób z podstawowymi środkami utrzymania i dostarczyli je bezpośrednio każdemu z nich. gospodarstwo domowe. Mimo chłodnej pogody miał sensowny czas na zakończenie roku, wypełniając motto „zdrowie, miłość i służba” potrzebującym sąsiadom.

nuga best pressa

 

Dzielenie się to pragnienie wspólnego życia i życia w harmonii oraz uwzględnienie trudnej sytuacji innych osób we wspólnocie. W Luke Medical praktyka dzielenia się z sercem i szczerością, a nie jednorazowa materialna uwaga, jest demonstrowana poprzez działanie.

Podczas dzisiejszej wymiany brykietów kierownictwo i personel NUGA Medical Device mają nadzieję, że pomogło to potrzebującym żyjącym w mroźną zimę.

  Link do źródła

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl