Nuga Best Poznań Wierzbięcice

Witam, jesteśmy rodziną Zaleskich. Nasza rodzina ma już 14 lat i dwójkę dzieci. 

Ja i mój mąż jesteśmy dyrektorami salonu Nuga Best Poznan. Nasza historija z Nuga Best rozpoczęła się 9 lat temu, kiedy rwa kulszowa mocno mnie złapała. Z powodu bólu przez kilka dni nie mogłam jeść ani spać. Lekarze przepisywali leki i zastrzyki, nawet podwójne dawki, ale ani pierwsza, ani druga nie pomagały.

Kiedy moja koleżanka się o tym dowiedziała, od razu przyjechała, kazała się przygotować bez żadnych pytań bo gdzieś jedziemy. Pochyliłam się z bólu, ledwo poruszałem nogami i wsiadłem z nią do samochodu. Zabrała mnie do salonu masażu Nuga Best, gdzie położyli mnie na łóżku. Po pierwszym masażu ból ustąpił. To była niesamowita rewelacja. Tak poznaliśmy Nuga Best.

Priorytetem dla naszej rodziny od zawsze był zdrowy tryb życia, dlatego bieganie, jazda na rowerze, ćwiczenia rozciągające stały się częścią życia naszej rodziny.  

Problem kręgosłupa jest bardzo rozpowszechniony. Od dzieciństwa pamiętam, jak moja babcia cierpiała na bóle krzyża. Ona wcześnie straciła męża i została zmuszona do samodzielnego prowadzenia gospodarstwadomowego. Pamiętam, jak wieczorami masowałam jej plecy maściami.

Moje wspomnienia z dzieciństwa i osobiste doświadczenia skłoniły mnie do podjęcia tematu Nuga Best i otwarcia salonu. Pierwszy salon na 15 lózek otworzyliśmy w 2011 roku. Cieszyliśmy się na samą myśl, ilu osobom możemy pomóc w przezwyciężeniu problemów z kręgosłupem. Kilka lat później otworzyliśmy drugi salon. Przyjeżdżali ludzie i mogliśmy dać im to, co najważniejsze: zdrowie.

W 2018 roku zaproponowano nam otwarcie salonu w Polsce. Studiowałam tu i od lat studenckich kocham ten kraj. Cała rodzina przeniosła się do Polski, aby otworzyć salon i już trzeci rok drzwi naszego salonu są otwarte dla mieszkańców Poznania. Cieszymy się, że możemy zmieniać jakość życia ludzi.

50 000 zdrowych poznaniaków – to nasza wizja.
Dołącz do nas, aby Poznań był zdrowy!

Wiek to nie wyrok, bądź zdrowy z Nuga Best, przychodź do nas, czekamy na Ciebie!

nuga best Opole
nuga best w opoliu
nuga best salon Opole
nuga best salon we Opoliu

Pytania i Odpowiedzi о Nuga best

Co odróżnia produkty Twojej firmy od innych firm?

Prezes Nuga Medical Company, Pan Cho Seung Hyun, z powodzeniem opracował oryginalną metodę litotrypsji pozaustrojowej szokowej w 1994 roku, nagrodzoną Certyfikatem Wyróżnienia Ministerstwa Nauki i Technologii oraz nagrodą IR52 Zhang Yong Sil. W oparciu o oficjalnie uznaną technologię zarejestrowaliśmy wiele patentów, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych itp., A także zarejestrowaliśmy prawa własności intelektualnej w FDA, TUV-GS, CE w Korei i za granicą w celu ochrony prawnej. Tym samym nie można naśladować kluczowych technologii naszych produktów.

nuga best
Chcę wiedzieć, jak działają produkty

Produkty Nuga Medical łączą w sobie zalety medycyny tradycyjnej i orientalnej oraz wykorzystują naturalne minerały. Ekologiczne, ukierunkowane na człowieka urządzenia medyczne - taka jest koncepcja produktów Nuga Medical. W celu dokładnego zapoznania się z zasadami działania poszczególnych urządzeń zapoznaj się z zasadami działania w opcji URZĄDZENIA NUGA BEST.

Nuga Best
Chcę wysłać przedmiot znajomemu, który jest za granicą

Zasada zakupu produktów Nuga Medical polega na zakupie za pośrednictwem lokalnego dystrybutora. Ponadto ze względu na problem z odprawą celną i obsługą nie będziesz mógł go kupić w kraju i wysłać za granicę. Skontaktuj się z biurem w kraju, do którego chcesz wysłać prezent, lub zadzwoń do naszej siedziby , a my doradzimy.

nuga best
W przyszłym miesiącu wyjeżdżam na stałe do innego kraju

Ponieważ urządzenia elektryczne za granicą działają w innym trybie napięcia i częstotliwości prądu przemiennego, parametry techniczne urządzenia mogą nie odpowiadać warunkom lokalnym. Jeśli urządzenie będzie używane w nieodpowiednich warunkach, mogą wystąpić usterki. Należy pamiętać, że w takich przypadkach serwis gwarancyjny nie jest dostępny w Twoim kraju zamieszkania.

nuga best
Jesteśmy zainteresowani zakupem produktu i chcielibyśmy otrzymać informacje o cenach

Nuga Medical jest przedsiębiorstwem produkcyjnym.
Stosujemy metodę marketingową polegającą na testowaniu produktów w salonah Nuga Best(dystrybutor). Produkty nie są sprzedawane online ani w inny sposób, można je znaleźć tylko w salonah Nuga Best. Możesz łatwo uzyskać informacje o salonah Nuga Best w Twojej okolicy za pośrednictwem strony informacyjnej dla dystrybutorów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym wewnętrznym zespołem sprzedaży.

nuga best
Produkt nie działa

Sprawdź, czy urządzenie jest włączone. Upewnij się, że urządzenie jest podłączone. Jeśli urządzenie nie działa, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pozostawiając aplikację online lub dzwoniąc.

nuga best
Jakie są ramy czasowe napraw gwarancyjnych od daty zakupu?

Zwykle okres gwarancji na naprawy wynosi 2 lata od daty zakupu. W celu skorzystania z serwisu gwarancyjnego wyślij urządzenie za pośrednictwem firmy kurierskiej do działu serwisowego centrali wraz z certyfikatem zgodności zawartym w załączniku do instrukcji obsługi urządzenia lub zadzwoń. W zależności od charakteru usterki możemy dokonać naprawy w domu. Chętnie Ci pomożemy.

nuga best
Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best jest to firma Południowokoreańska, która produkuje urządzenia dla zdrowia o charakterze medycznym oraz nie medycznym. Nuga Best to salon-sklep w którym są sprzedawane oraz demosnstrowane urządzenia firmy Nuga Best.

Nuga Best
Dlaczego zabiegi w Salonach Nuga Best są za darmo?

Prowadzimy demonstracje nowych technologii zdrowia przeznaczonych do użytku domowego. Demonstracja odbywa się za darmo we wszystkich salonach Nuga Best Polska.

Salony Nuga Best są również sklepami. Jest to Południowokoreański Marketing. Tak działa Firma Nuga Best na całym świecie. Pracujemy w taki sposób, aby nauczyć ludzi jak korzystać z urządzeń Nuga Best

Skorzystać z naszych urządzeń możecie Państwo jeden raz dzienne, po wysłuchaniu prelekcji. Prelekcja jest po to aby Państwa nauczyć jak korzystać z urządzeń, oraz jak być zdrowym codziennie z Nuga Best. Z  urządzeń Nuga Best mogą korzystać osoby w różnym wieku.

Chcemy, aby każda osoba, zanim podejmie decyzję o odbiorze  urządzeń Nuga Best wypróbowała je więcej niż tylko raz i nauczyła się je prawidłowo używać. Odwiedzanie salonów Nuga Best Polska nie zobowiązuje do zakupu.

Zapraszamy do naszych salonów demonstracyjnych, aby skorzystać z najlepszych urządzeń na świecie!

nuga best
Dlaczego do salonu-sklepu Nuga Best na darmowe masaże chodzi się codziennie?

Salon-sklep Nuga Best prowadzi nie tylko sprzedaż ale również demonstracje urządzeń podczas których każdy może się zapoznać z tymi urządzeniami. Odwiedzanie salonu nie jest ograniczone, poza warunkiem odwiedzenia tylko 1 raz dziennie.

nuga best
Dlaczego za każdym razem trzeba wysłuchać prezentacji w Salonie Nuga Best?

Celem prezentacji w Nuga Best jest nauczyć każdego z naszych gości bezpiecznego oraz skutecznego używania urządzeń.

nuga best
Dlaczego w Nuga Best nie ma lekarzy?

Nuga Best jest firmą numer 1 na świecie w dziedzinie produkcji urządzeń dla profilaktyki oraz odbudowy zdrowia na świecie. Korzystanie z urządzeń Nuga Best nie wymaga wiedzy medycznej.

nuga best
W jakim wieku można korzystać z łóżka masującego Nuga Best?

Zalecany wiek korzystania z łóżka Nuga Best to od 6 do 100+ lat.

nuga best
Jakie są przeciwskazania do Nuga Best?

Instrukcja producenta zawiera takie przeciwskazania:

  • kobiety w ostatnim trymestrze ciąży
  • przy stwierdzonej osteoporozie osoby z rozrusznikiem serca;
  • po urazach lub operacjach na kręgosłupie w ciągu 12 miesięcy:
  • przy obecności metalowych elementów, sztywno mocujacych ponad 3 kregi
nuga best
Czy Nuga Best może zaszkodzić?

Nie może. Są niektóre ograniczenia w korzystaniu z masażu, w takim przypadku dobieramy to co Ci pasuje.

nuga best
Czy muszę coś kupić w Nuga Best?

Zasady darmowego odwiedzania nie zobowiązują do nabycia urządzeń. Odwiedzanie salonu Nuga Best daje Ci możliwość zapoznania się z urządzeniami i jest bezpłatnym.

nuga best
Ile kosztuje łóżko Nuga Best?

Cena łóżka masującego Nuga Best N5 jest niezmienna i wynosi 25600 zł brutto.

Możesz uzyskać lepszą propozycję w oficjalnych salonach. Firma Nuga Best przeprowadza 2-3 promocji na rok podczas których są lepsze warunki zakupu łóżek masujących.
Firma udostępnia dwuletnią gwarancję, darmową dostawę oraz montowanie urządzenia. Sprzedaż przez internet nie jest prowadzona przez oficjalne sklepy. Prosimy uważać na oszustwo.

nuga best
Jak długo trwa rehabilitacja za pomocą Nuga Best?

Nuga Best pomaga organizmowi się zregenerować, poprawia krążenie i zmniejsza symptomy bólu. Dla większej skuteczności należy korzystać z naszych urządzeń długo, codziennie i zawsze.

nuga best
Czy można kupić urządzenia Nuga Best przez internet?

Oficjalne salony Nuga Best nie prowadzą sprzedaży urządzeń Nuga Best przez internet. Prosimy uważać na oszustów. Naszym celem jest abyście mogli zapoznać się z urządzeniami przed zakupóm i wiedzieli jak z nich korzystać, abyście otrzymali prawdziwą gwarancję oraz serwis w naszych oficjalnych salonach.

nuga best
Czy Nuga Best to jakaś sekta?

Nasza firma niesie kulturę dbania o zdrowie w masy. Osiągamy to przez niespotykana troskę, miłość oraz przyjaźń .Mamy wyjątkową kulturę, która nas wyróżnia, z czego jesteśmy dumni!

nuga best
Czy Nuga Best to są oszuści?

Nuga Best to firma południowokoreańska, stworzona w 2002 roku, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu badań oraz produkcji urządzeń. Współpracuje z najlepszymi instytutami badawczymi w Korei oraz w Europie. Firma Nuga Best uzyskała miano marki roku w roku 2017, 2018 oraz 2019. Prowadzi działalność w 115 krajach świata.

nuga best
Kto pisze negatywne opinie o Nuga Best?

Z reguły negatywne opinie o Nuga Best są pisane przez ludzi którzy nie odwiedzali oficjalnych salonów Nuga Best i nigdy nie korzystali z urządzeń.

nuga best
Dlaczego starsi ludzie chodzą do Nuga Best?

W młodości organizm może samodzielnie odbudowywać się. Terapia lekami jest skuteczna i szybko likwiduje ból. Osoba w wieku seniora wskutek starzenia się organizmu nie ma zasobów dla regeneracji, dlatego potrzebuje regeneracji codziennie. Seniorzy odwiedzają salony Nuga Best ponieważ kwestia zdrowia jest dla nich czymś bardzo poważnym.

nuga best
Zapobieganie z Nuga Best
Nuga Best bol kregoslupa
Nuga Best ból kolana
Nuga Best ból łokcia
Nuga Best ból ramienia
Nuga Best ból ręki
Nuga Best ból szyi
Wiek To Nie Wyrok
Dlaczego za darmo
Wizyty kontrolne w salonie Nugabest istnieją z jednego powodu. Chcemy dać Ci możliwość zapoznania się ze sprzętem, wypróbowania korzyści dla Twojego organizmu i zrozumienia, jak codzienne użytkowanie może poprawić jakość ludzkiego życia. Dlatego zapraszamy na bezpłatne wizyty studyjne. W tym celu prosimy o telefon do salonu swojego miasta i zapisanie się na wolny czas.

 

  • Jest to demonstracja nowych technologii zdrowia przeznaczonych do użytku domowego. Demonstracja odbywa się za darmo we wszystkich salonach Nuga Best.
  • Salony Nuga Best są również sklepami.

Jest to Południowokoreański Marketing. Tak działa Firma Nuga Best na całym świecie. Pracujemy w taki sposób, aby nauczyć ludzi jak korzystać z urządzeń Nuga Best. Skorzystać z naszych urządzeń możecie Państwo jeden raz dzienne, po wysłuchaniu prelekcji. Prelekcja jest po to aby Państwa nauczyć jak korzystać z urządzeń, oraz jak być zdrowym codziennie z Nuga Best.

Z urządzeń Nuga Best mogą korzystać osoby w różnym wieku.

Chcemy, aby każda osoba, zanim podejmie decyzję o odbiorze urządzeń Nuga Best wypróbowała je więcej niż tylko raz i nauczyła się je prawidłowo używać.

Odwiedzanie salonów Nuga Best nie zobowiązuje do zakupu.

Zapraszamy do naszych salonów demonstracyjnych, aby skorzystać z najlepszych  urządzeń na świecie!


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl