Pozdrowienia od prezesa firmy Nugamedical

Prezes NUGA Global

Cho Syung-Hyun

Ten rok to nowy kamień milowy w historii rozwoju kompleksu przemysłowego sprzętu medycznego Wonju Donghwa. W krótkim czasie od założenia firmy, dzięki staraniom wszystkich pracowników Nuga Medical, ekskluzywnym biurom sprzedaży i dealerom na całym świecie, osiągnęliśmy nasze obecne wyżyny. Dzięki kompetentnemu zarządzaniu nasza firma jest u progu gospodarczego przełomu. Wysiłki firmy w 2011 roku dążyć do zdobycia jeszcze większego zaufania konsumentów. W tym celu Nuga Medical tworzy innowacyjny system kontroli jakości. Różni się od firm konkurencyjnych systemem obsługi i jakością produktów, przeniesiemy markę Nuga na jakościowo nowy poziom.


Ponadto interesuje nas przyciąganie utalentowanych profesjonalistów.

W celu szkolenia profesjonalnej kadry firma „Nuga Medical” opracowuje programy edukacyjne oraz wprowadza różnorodne systemy motywacyjne. Dzięki naszej utalentowanej i profesjonalnej kadrze jesteśmy w stanie szybko dostosować się do dynamicznie rozwijającego się rynku.

Krótko o strategii i taktyce zarządzania biznesem.

Długofalowa polityka planowania i tworzenie własnych strategii rozwoju zapewni firmie Nuga Medical silną pozycję w przyszłości. A zasady etycznego zarządzania pozwolą ci zdobyć miłość i zaufanie społeczeństwa.

Dziś na szybko zmieniającym się rynku firmy prowadzą politykę mającą na celu poszerzanie i rozwijanie swojej działalności.

Nuga Medical jest moralnie zobowiązana do liczenia się z konkurencyjnymi firmami, zyskując w ten sposób szacunek i zaufanie oraz przyczyniając się do dobrobytu całego społeczeństwa. Te zasady zarządzania są z powodzeniem wdrażane przez pracowników firmy.

Jesteśmy pozytywnie nastawieni do pokonywania trudności i jesteśmy gotowi zaspokoić wszelkie potrzeby konsumentów,
co pozwala nam liczyć na szerokie uznanie odbiorców na całym świecie i nadzieję na wiodącą pozycję
na światowym rynku.

Dziękuję Ci.


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl