NUGA BEST Legnica

Witamy wszystkich serdecznie na nowej stronie salonu Nuga Best w Legnicy .
Chcemy najpierw opowiedzieć o tym kim jesteśmy i historię tego jak ten salon powstał w Legnicy, w niecałe 4 lata .
Jesteśmy rodziną Hrytsenko – Andrzej, Julia i Anisia )))
Po raz pierwszy podróżując, przejeżdżaliśmy przez Polskę i już wtedy w głowie pojawił się pomysł przyjechać i zamieszkać tu na stałe. Bardzo nam tu się spodobało wszystko . Po powrocie z podróży zaczeliśmy od razu uczyć się języka polskiego i przygotowywać do wyjazdu. Powiemy, że na Ukrainie byliśmy przedsiębiorcami, i również pracowaliśmy w dziedzinie zdrowia .
W tym czasie naszi przyjaciele już mieli salon Nuga Best we Wrocławiu . My zapoznaliśmy z ich działalnością i od razu zdecydowaliśmy czym będziemy tu się zajmować.
Zadziwiły nas historie zmian w życiu ludzi, którzy dzięki Nuga Best otrzymali szansę na nowe lepsze życie, w którym nie ma miejsca na ból i chorobę!
Spodobała nam się misja firmy: „ Miłość. Służba. Zdrowie” i podeście z tą misją do każdego gościa salonu .
Spodobał się marketing firmy, gdzie goście salonu mają możliwość wypróbować sprzęty Nuga Best nieograniczaną ilość razy, wszystko po to, żeby zapoznać ludzi z alternatywnym spojrzeniem na zdrowie człowieka, gdzie codzienna troska o zdrowie daje energię, siłę dla pełnego życia i likwiduje przyczyny bólu. Pracując za pomocą sprzętów które produkuje Południowo Koreańska firma Nuga Best z przyczyną choroby!
Spodobało się to, że goście salonu już po kilku wizytach dziękują za otrzymanie ulgi w bólu i poprawę zdrowia, na które już nawet nie czekali, bo stracili nadziję w długoletniej walce o zdrowie.
Dla tego długo nie zastanawiając się, wybraliśmy piękne, przytulne miasteczko Legnica i otworzyliśmy w nim salon Nuga Best gdzie mieszkamy i pracujemy już 4 lata !
Dużo jeszcze można by opowiadać, bo Nuga Best- to życie naszej rodziny . Dla tego zapraszamy każdego kto przeczytał naszą historię do salonu, żeby zapoznać się z nami i z naszym dziełem życia, z korzyścią dla zdrowia ! 😉Bo zapoznanie z Nuga Best napewno zmieni wasze życie!♥️

Ludzie często szukają informacji na tematy nuga best produktynuga best ceramika turmalinowanuga best mata opinienuga best opinienuga best cenniknuga best opinie lekarzydrugie serceceramika turmalinowamata turmalinowamasazer do nognuga best forumurządzenie do masażu sercamasażer do nóg na co pomaga.

Pytania i Odpowiedzi

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do NUGA BEST. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie – skontaktuj się z nami, z radością rozwiążemy wszelkie twoje wątpliwości.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best jest to firma Południowokoreańska, która produkuje urządzenia dla zdrowia o charakterze medycznym oraz nie medycznym.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best to salon-sklep w którym są sprzedawane oraz demosnstrowane urządzenia firmy Nuga Best.

Dlaczego zabiegi w Salonach Nuga Best są za darmo?

Prowadzimy demonstracje nowych technologii zdrowia przeznaczonych do użytku domowego. Demonstracja odbywa się za darmo we wszystkich salonach Nuga Best Polska.

Salony Nuga Best są również sklepami.

Jest to Południowokoreański Marketing. Tak działa Firma Nuga Best na całym świecie. Pracujemy w taki sposób, aby nauczyć ludzi jak korzystać z urządzeń Nuga Best. Skorzystać z naszych urządzeń możecie Państwo jeden raz dzienne, po wysłuchaniu prelekcji. Prelekcja jest po to aby Państwa nauczyć jak korzystać z urządzeń, oraz jak być zdrowym codziennie z Nuga Best.

Z urządzeń Nuga Best mogą korzystać osoby w różnym wieku.

Chcemy, aby każda osoba, zanim podejmie decyzję o odbiorze urządzeń Nuga Best wypróbowała je więcej niż tylko raz i nauczyła się je prawidłowo używać.

Odwiedzanie salonów Nuga Best Polska nie zobowiązuje do zakupu.

Zapraszamy do naszych salonów demonstracyjnych, aby skorzystać z najlepszych urządzeń na świecie!

Dlaczego do salonu-sklepu Nuga Best na darmowe masaże chodzi się codziennie?

Salon-sklep Nuga Best prowadzi nie tylko sprzedaż ale również demonstracje urządzeń podczas których każdy może się zapoznać z tymi urządzeniami. Odwiedzanie salonu nie jest ograniczone, poza warunkiem odwiedzenia tylko 1 raz dziennie.

Dlaczego za każdym razem trzeba wysłuchać prezentacji w Salonie Nuga Best?

Celem prezentacji w Nuga Best jest nauczyć każdego z naszych gości bezpiecznego oraz skutecznego używania urządzeń.

Dlaczego w Nuga Best nie ma lekarzy?

Nuga Best jest firmą numer 1 na świecie w dziedzinie produkcji urządzeń dla profilaktyki oraz odbudowy zdrowia na świecie. Korzystanie z urządzeń Nuga Best nie wymaga wiedzy medycznej.

W jakim wieku można korzystać z łóżka masującego Nuga Best?

Zalecany wiek korzystania z łóżka Nuga Best to od 6 do 100+ lat.

Jakie są przeciwskazania do Nuga Best?

Instrukcja producenta zawiera takie przeciwskazania:

  • kobiety w ostatnim trymestrze ciąży
  • przy stwierdzonej osteoporozie osoby z rozrusznikiem serca;
  • po urazach lub operacjach na kręgosłupie w ciągu 12 miesięcy:
  • przy obecności metalowych elementów, sztywno mocujacych ponad 3 kregi
Czy Nuga Best może zaszkodzić?

Nie może. Są niektóre ograniczenia w korzystaniu z masażu, w takim przypadku dobieramy to co Ci pasuje.

Czy muszę coś kupić w Nuga Best?

Zasady darmowego odwiedzania nie zobowiązują do nabycia urządzeń. Odwiedzanie salonu Nuga Best daje Ci możliwość zapoznania się z urządzeniami i jest bezpłatnym.

Ile kosztuje łóżko Nuga Best?

Cena łóżka masującego Nuga Best N5 jest niezmienna i wynosi 25600 zł brutto.

Możesz uzyskać lepszą propozycję w oficjalnych salonach. Firma Nuga Best przeprowadza 2-3 promocji na rok podczas których są lepsze warunki zakupu łóżek masujących.
Firma udostępnia dwuletnią gwarancję, darmową dostawę oraz montowanie urządzenia. Sprzedaż przez internet nie jest prowadzona przez oficjalne sklepy. Prosimy uważać na oszustwo.

Jak długo trwa rehabilitacja za pomocą Nuga Best?

Nuga Best pomaga organizmowi się zregenerować, poprawia krążenie i zmniejsza symptomy bólu. Dla większej skuteczności należy korzystać z naszych urządzeń długo, codziennie i zawsze.

Czy można kupić urządzenia Nuga Best przez internet?

Oficjalne salony Nuga Best nie prowadzą sprzedaży urządzeń Nuga Best przez internet. Prosimy uważać na oszustów. Naszym celem jest abyście mogli zapoznać się z urządzeniami przed zakupóm i wiedzieli jak z nich korzystać, abyście otrzymali prawdziwą gwarancję oraz serwis w naszych oficjalnych salonach.

Czy Nuga Best to jakaś sekta?

Nasza firma niesie kulturę dbania o zdrowie w masy. Osiągamy to przez niespotykana troskę, miłość oraz przyjaźń .Mamy wyjątkową kulturę, która nas wyróżnia, z czego jesteśmy dumni!

Czy Nuga Best to są oszuści?

Nuga Best to firma południowokoreańska, stworzona w 2002 roku, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu badań oraz produkcji urządzeń. Współpracuje z najlepszymi instytutami badawczymi w Korei oraz w Europie. Firma Nuga Best uzyskała miano marki roku w roku 2017, 2018 oraz 2019. Prowadzi działalność w 115 krajach świata.

Kto pisze negatywne opinie o Nuga Best?

Z reguły negatywne opinie są pisane przez ludzi którzy nie odwiedzali oficjalnych salonów Nuga Best i nigdy nie korzystali z urządzeń.

Dlaczego starsi ludzie chodzą do Nuga Best?

W młodości organizm może samodzielnie odbudowywać się. Terapia lekami jest skuteczna i szybko likwiduje ból. Osoba w wieku seniora wskutek starzenia się organizmu nie ma zasobów dla regeneracji, dlatego potrzebuje regeneracji codziennie. Seniorzy odwiedzają salony Nuga Best ponieważ kwestia zdrowia jest dla nich czymś bardzo poważnym.

Wiek To Nie Wyrok!

Pracujemy dla Ciebie

Współczesne Technologie Zdrowia Dla Twojej Rodziny/

W Nuga Best otrzymujesz jakość, ekskluzywność, najlepszy efekt oraz gwarancję serwisu.


Legnica

Opis ośrodka:

Legnitz (polska Legnica, niemiecki Liegnitz) to dość duże miasto w województwie dolnośląskim w zachodniej Polsce.
Miasto liczy ponad 105 tysięcy mieszkańców.
To bardzo stare miasto polskie (założone w 1149 r.). Była to jedna ze stolic księstwa śląskiego, dla pierwszej polskiej dynastii książęcej i królewskiej - Piastów. Po klęsce w bitwie z Mongołami oddziałami księcia śląskiego Henryka II Pobożnego (syna św. Jadwigi i Henryka 1) w bitwie na polu legnickim (niem. Bitwa pod Wallstatt) i śmierci samego księcia 9 kwietnia 1241 r. Miasto to zostało oblężone przez Mongołów, ale bohatersko stawiał opór Mongołom, stając się tym samym ostatnim punktem postępu armii mongolskiej Chana Batu dalej na zachód. W 1248 roku Legnica została stolicą samodzielnego Księstwa Legnickiego.
Od 1352 roku miasto to miało już monetę. Sporo wycierpiał z powodu wojen husyckich, wojny trzydziestoletniej i zarazy 1633 roku. Pod koniec tego okresu jego populacja wynosiła zaledwie 2,5 tys. Osób.
Po zlikwidowaniu legnickiej gałęzi Piastów wraz ze śmiercią 16-letniego księcia Jerzego-Wilhelma 1 w 1675 r. Miasto to znalazło się w granicach Austrii. W wyniku I wojny śląskiej między Prusami a Austrią od 1742 r. Należał już do Prus.
To tutaj w czasie wojny siedmioletniej rozegrała się słynna bitwa pod Liegnitzem 15 sierpnia 1760 r., W której król pruski Fryderyk II mimo złożoności swej dyspozycji pokonał wojska austriackie.
W sierpniu 1813 roku pod Lignitz rozegrała się słynna bitwa nad rzeką Katsbach (obecna polska nazwa tej rzeki to Kachava, polska Kaczawa), w której wszystkie wojska alianckie pod dowództwem pruskiego generała Bluchera (Armia Śląska) pokonały wojska francuskie pod dowództwem MacDonalda (Bober armia).
Legnica do 1919 r., A także od 1938 do 1941 - należała do pruskiej prowincji śląskiej, a od 1919 do 1938 i dalej od 1941 do 1945 - do pruskiej prowincji zwanej Dolnym Śląskiem.
Po drugiej wojnie światowej miasto Liegnitz weszło w skład Polski, a później zostało przemianowane na Legnitz. Cała niemiecka ludność tego miasta została prawie całkowicie przesiedlona do Niemiec. A wszyscy nowi osadnicy pochodzili z kolei ze wschodnich regionów Polski, których terytorium zostało odpowiednio włączone do radzieckiej Ukrainy i Białorusi.
W latach 1945-1984 w mieście Legnica w całej Polsce znajdowała się kwatera główna Północnej Grupy Wojskowej (SGV) Związku Radzieckiego (polska nazwa - Północna Grupa Wojsk Armii Radzeckej) (jej pierwszym dowódcą był marszałek Konstanty Rokossowski), a także Biuro 4 Armii Lotniczej ... Ponadto do 1993 r. Istniało Dowództwo Głównego Kierownictwa Zachodniego (GKZN) wszystkich oddziałów Organizacji Układu Warszawskiego (utworzone w 1955 r.).
W Polsce Legnicę często nazywano „Małą Moskwą” (Mała Moskwa). W 2008 roku polscy filmowcy nakręcili film pod tym samym tytułem, który opowiada o niefortunnej miłości żony radzieckiego oficera do oficera Wojska Polskiego. Ten film otrzymał wiele nagród.