Zdrowy kręgosłup

‼Zdrowy kręgosłup‼
nuga best
💁‍♀️Kręgosłup jest osią naszego ciała. Zdrowy kręgosłup to gwarancja zdrowia całego ciała, pięknej sylwetki, niezawodnej ochrony przed przedwczesnym starzeniem się i różnymi chorobami. Sprawdź 6 wskazówek, jak zachować zdrowy kręgosłup, jeśli nie zapominasz o nich każdego dnia.
✅Plecy do ściany. To proste poranne ćwiczenie: stań plecami do ściany, dotykając tyłem głowy, ramion, łopatek, pośladków i pięt. W tej pozycji spróbuj stać co najmniej minutę - wydaje się to proste, ale tak nie jest. Twoje ciało będzie w takim napięciu, że po kilku sekundach będziesz chciał usiąść. Następnie w tej samej pozycji odsuń się od ściany - będzie to prawidłowa postawa, w której musisz chodzić przez cały dzień.
✅Zdejmij nogę z nogi. Nawyk krzyżowania nóg nie tylko zaburza krążenie krwi w nogach, ale może również prowadzić do chorób narządów płciowych. Nie możesz też gwałtownie usiąść na krześle, co prowadzi do zniszczenia krążków międzykręgowych i bólu kręgosłupa. Delikatnie i łatwo opuszczają się na krzesło, kręgosłup wyciągnięty, głowa skierowana do przodu i do góry.
✅Zmieniaj pozycję co 10 minut. Jeśli musisz stać przez długi czas, oprzyj się kolejno o każdą nogę, aby ciężar ciała został przeniesiony na jedną nogę, a następnie na drugą. Spróbuj chodzić w miejscu, rozciągnij się i weź głęboki oddech - zmniejszy to zmęczenie.
✅Podnosić ciężary prawidłowo. Usiądź, ugnij nogi w biodrach i kolanach. Ładunek jest bliżej ciała. W takim przypadku plecy powinny być proste, wstać. Jeśli to możliwe, lepiej jest podzielić ładunek na części, aby utrzymać ciężar w obu rękach.
✅Nie kumuluj emocji. Jeśli masz ochotę płakać, płacz. Emocje i kręgosłup są ze sobą ściśle powiązane. Stres negatywnie wpływa na organizm, zmienia tonację krwi, co prowadzi do słabego krążenia i bólu pleców.
✅Wzmocnij mięśnie brzucha. Wspierają dolną część pleców, ujędrniają ją i odgrywają ważną rolę w łagodzeniu bólu pleców.
💁‍♀️A co najważniejsze, pamiętaj, że dbanie o swoje zdrowie MUSI ROZPOCZĄĆ SIĘ DZISIAJ. PRZED ROZPOCZĘCIEM ZANIM UNIKNISZ PROBLEMÓW PRZED.
💁‍♀️Zapraszamy znajomych do naszych salonów Nuga Best, aby doświadczyć najlepszego masażu zapobiegającego kręgosłupowi, poprawiającego krążenie, krążenie limfy, a to wszystko na sprzęcie Nuga Best.
Nasza strona internetowa https://nuga.pl/contact

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl