SZYBKI SUKCES

nugamedical2020

Wam, drodzy przyjaciele, prawdopodobnie, miło będzie poznać tę zadziwiającą historię. Młody i utalentowany wynalazca Hyun Cho Syng pozyskał sławę na ojczyźnie, wynalazł aparat do rozdrobnienia kamieni w nerkach, który z powodzeniem jest stosowany w licznych placówkach medycznych świata. Ale życie młodego naukowca okryło mrokiem niedomaganie najbardziej drogiego mu człowieka - mamy.
Hyun Cho Syng starannie studiował sakramenty dawnej wschodniej medycyny i śledził tendencje nowoczesnych medycznych technologii. Następnie połączył to wszystko razem i stworzył sprzęt masujący - najpierw dla swojej mamy. Wkrótce jej zdrowie znacznie się polepszyło. Natomiast ta szczególna, rodzinna historia ma nieprawdopodobne przedłużenie.
Począwszy od 2002 roku, urządzenie masujące, marki handlowej NUGA BESTt zyskało uznanie i z powodzeniem jest eksploatowane w 115 krajach świata. Przez tę lata stworzono ponad 3500 salonów demonstracyjnych w najróżniejszych zakątkach naszej planety. Odwiedzający salony Nuga Best ludzie, zapoznają się z urządzeniem, doświadczają poprawy zdrowia i nabywają je do domu. W ciągu dwóch lat od założenia, kompania Nuga Best stała się w Południowej Korei liderem co do ilości wyeksportowanego sprzętu, a w 2007 roku Prezydent kraju nagrodził firmę jako najlepszą co do tempa rozwoju. W 2017, 2018, 2019 roku firma Nuga Best dostała nagrodę "Marka roku" w Korei południowej.
W 2005 roku NUGA BEST zawitał na Ukrainie, a niedługo potem do Polski. W salonach demonstracyjnych Nuga Best nabywają także do domu sprzęt, niosący zdrowie. Masujący sprzęt Nuga Best to rezultat pracy i Prezydenta kompanii i całego jego zespołu. Ta nowość w świecie nowoczesnych zdrowotnych technologii, analogii po prostu nie ma.
NUGA BEST otrzymał patentowe prawa i zarejestrował model swojego sprzętu, posiada certyfikat ISO, świadectwa międzynarodowego systemu gwarancji jakości.
Kamieniem węgielnym pracy kompanii NUGA BEST pozostaje zasada: "Nieść zdrowie do każdego domu."

< class="mce-object mce-object-undefined">

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl