• Start
  • Kalendarz
  • Nuga Best Zielona Góra o metabolizmie i jego wpływie na nas

Nuga Best Zielona Góra o metabolizmie i jego wpływie na nas

 
Mam nadzieje że każdy z Was myślał na temat, jak często mamy odwidzieć swój "tron królewski", ale czy ktoś myślał dlaczego to jest potrzebne? I właśnie dlatego opowiem Wam historii, który wydarzyły się u mnie w życiu, a Wy sobie weźcie z tego jakiś wnioski.
 
Wygląda to jakoś tak:
 
- Nie raz w życiu, spotykałem osób który jadły bardzo mało a przebierały na wadze bardzo mocno, trzymały różnie diety, brały różne suplementy, nie jedli i wagi nie stracili, chodzi teraz o młodzieży pierwszej generacje(osoby po 60+), tak jak do siłowni pójść nie wszystkie mogą. Byłe sytuacje, gdzie jedzą bardzo dużo, zapijając z góry wodą, brali różne witaminy, proteiny, suplementy diety, a nie mogli przytyć.
 
Jak myślicie dlaczego?
 
Macie racje, przemiana materii tak jak i było napisano z góry
 
Jeśli nie poprawić pracy jelit, nie biedzie i normalnego przyswojenia jedzenia, ostanie spotkałem w internecie na stronach rosyjskich, jeden tytuł, mężczyzna trzydziestu lat poszedł na operacje, jelita i dwunastnicy, lekarzy były w szoku, u niego znalazły w jelicie ostatki mleka matki, co i potwierdziło jego stały ból brzucha, nie ot mleka, a od leniwego jelita. Wyobraźcie sobie co my mamy na naszych ściankach jelitowych, możecie poszukać w internecie, kolonoskopie nagraną, i pooglądajcie co my tam mamy. Człowiek może mieć ponad 10-kg stojącego śmiecia w naszych jelitach, jaki całej czas wytwarzają toksyny i zabijają nas od środka, dlaczego? Jelita cienkie odpowiada za przyswojenia jedzenia więcej jak sam żołądek, a jeśli na ściankach znajduje się kurz jaki przyklejany tam latami, podczas przyswojenia jedzenia, razem z jedzeniam wnika w krew, nie tylko korzystne właściwości, a ten samy kurz, martwe mikroby, i wszystkie inne zarazki.
 
Nie będę rozpowiadał Wam o diecie, tak jak nie jestem dietetykiem, ale polecam pić co najmniej od dwóch do trzech litrów wody, i systematycznie korzystać z naszych sprzętów. Tak jak tylko u nas, Wy, możecie dostać naprawdę certyfikowany urządzenia na poprawę krążenia krwi, co jest bardzo potrzebne dla waszej przemiany materii.
Tylko teraz, w okresie świątecznym Wy możecie zadbać o swoje jelita, przychodząc do naszego salonu na ul.Kupiecka 59/2 w Zielonej Górze i użyć najlepsze urządzenia dla waszej jamy brzusznej.
 
Pospiesz się na ostatnią chwile.

Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska