• Start
  • Kalendarz
  • Nuga Best Zielona Góra o metabolizmie i jego wpływie na nas

Nuga Best Zielona Góra o metabolizmie i jego wpływie na nas

Mam nadzieje że każdy z Was myślał na temat, jak często mamy odwidzieć swój "tron królewski", ale czy ktoś myślał dlaczego to jest potrzebne? I właśnie dlatego opowiem Wam historii, który wydarzyły się u mnie w życiu, a Wy sobie weźcie z tego jakiś wnioski.
Wygląda to jakoś tak:
- Nie raz w życiu, spotykałem osób który jadły bardzo mało a przebierały na wadze bardzo mocno, trzymały różnie diety, brały różne suplementy, nie jedli i wagi nie stracili, chodzi teraz o młodzieży pierwszej generacje(osoby po 60+), tak jak do siłowni pójść nie wszystkie mogą. Byłe sytuacje, gdzie jedzą bardzo dużo, zapijając z góry wodą, brali różne witaminy, proteiny, suplementy diety, a nie mogli przytyć.
Jak myślicie dlaczego?
Macie racje, przemiana materii tak jak i było napisano z góry
Jeśli nie poprawić pracy jelit, nie biedzie i normalnego przyswojenia jedzenia, ostanie spotkałem w internecie na stronach rosyjskich, jeden tytuł, mężczyzna trzydziestu lat poszedł na operacje, jelita i dwunastnicy, lekarzy były w szoku, u niego znalazły w jelicie ostatki mleka matki, co i potwierdziło jego stały ból brzucha, nie ot mleka, a od leniwego jelita. Wyobraźcie sobie co my mamy na naszych ściankach jelitowych, możecie poszukać w internecie, kolonoskopie nagraną, i pooglądajcie co my tam mamy. Człowiek może mieć ponad 10-kg stojącego śmiecia w naszych jelitach, jaki całej czas wytwarzają toksyny i zabijają nas od środka, dlaczego? Jelita cienkie odpowiada za przyswojenia jedzenia więcej jak sam żołądek, a jeśli na ściankach znajduje się kurz jaki przyklejany tam latami, podczas przyswojenia jedzenia, razem z jedzeniam wnika w krew, nie tylko korzystne właściwości, a ten samy kurz, martwe mikroby, i wszystkie inne zarazki.
Nie będę rozpowiadał Wam o diecie, tak jak nie jestem dietetykiem, ale polecam pić co najmniej od dwóch do trzech litrów wody, i systematycznie korzystać z naszych sprzętów. Tak jak tylko u nas, Wy, możecie dostać naprawdę certyfikowany urządzenia na poprawę krążenia krwi, co jest bardzo potrzebne dla waszej przemiany materii.
Tylko teraz, w okresie świątecznym Wy możecie zadbać o swoje jelita, przychodząc do naszego salonu na ul.Kupiecka 59/2 w Zielonej Górze i użyć najlepsze urządzenia dla waszej jamy brzusznej.
Pospiesz się na ostatnią chwile.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl