• Start
  • Kalendarz
  • NUGA BEST WROCŁAW O TYM JAK PRACUJE SPRZĘT MASUJĄCY

NUGA BEST WROCŁAW O TYM JAK PRACUJE SPRZĘT MASUJĄCY

✅ Projektory wewnętrzne
W głównej macie urządzenia wmontowana jest czołowa szyna, po której rusza się karetka masująca wewnętrznego projektora. Konstrukcja karetki pozwala rolkom „toczyć się" tak w podłużnym, jak i w poprzecznym kierunku. Cztery rolku mających wypukłą formę, na każdej znajdują się po trzy „grzebyki" , które oddziaływują na pięć szeregów biologicznie aktywnych punktów
po obu stronach kręgosłupa. Projektor masuje tkanki miękkie wzdłuż kręgosłupa, nie masując samego kręgosłupa.
Cztery rolki, mając jednakową wysokość, oddziałują na dość dużą powierzchnię pleców. Rolka szyjna delikatnie "pracuje" z odcinkiem szyjnym, jej temperatura nie przekracza 38-40°C.
Masaż na urządzeniu NUGA BEST N4 jakościowo różni się od tradycyjnego tym, że ucisk na powierzchnię ciała następuje nie z góry na dół, a z dołu do góry.
📌 Funkcje projektora wewnętrznego:
1) Masaż mięśni podłużnych pleców;
2) Przypiekanie (nagrzewanie);
3) Masaż punktowy (akupunktura)- oddziaływanie na biologicznie aktywne punkty, związane z wewnętrznymi organami;
4) Rozciąganie kręgosłupa (trakcja).
✅ Ceramika turmanium
Na dodatkowych matach urządzenia masującego, znajdują się dywaniki z ceramiki turmanium. Tym wynalazkiem południowokoreańskiej firmy NUGA BEST, jest spiek ceramiczny turmalinu, germanu, skał wulkanicznych i elwanu.
Turmalin jest źródłem ciepła podczerwonego, magnetoterapii i jonizacji powietrza.
✅ Projektor pięciokulowy
Zewnętrzny projektor o wyglądzie przypominającym łuk. Taka forma pozwala koncentrować promienie podczerwone i wzmacnia efekt nagrzewania. Dzięki gumowej wstawce projektor wygodnie jest trzymać w ręku i przykładać do różnych części ciała.
W plastikowym, zbierającym energię bloku znajduje się 5 kul z ceramiki turmanium. Nagrzewając się, ceramika turmanium nagromadza, utrzymuje i powoli oddaje
ciepło podczerwone . To ciepło uśmierza ból w częściach ciała, w których występuje
problem, usprawnia krwiobieg i krążenie limfy, pomaga oczyszczać się wątrobie oraz przyśpiesza gojenie ran skórnych.
✅ Pas stymulacyjny
Wykorzystanie niskich częstotliwości pomoże ściągnąć linię talii, wzmocnić gorset mięśniowy. Stymulator mięśni udoskonala pracę odcinka żołądkowo-jelitowego oraz dróg żółciowych; Wzmacnia mięśnie dna małej miednicy i połączeń w stopach.
Pas stymulacyjny o niskich częstotliwościach to dobry środek na pozbycie się bólu w mięśniach, poprawę krwiobiegu i drenażu limfatycznego. Stymulator mięśni możne być używany wygodnie na pasie ramion, brzuchu, pośladkach, biodrach, mięśniach nóg i lędźwiach. Model ma 6 poziomów intensywności pracy pasa stymulującego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl