• Start
  • Kalendarz
  • Nuga Best Katowice opowiada o kamieniach naturalnych i ich wpływie na organizm człowieka

Nuga Best Katowice opowiada o kamieniach naturalnych i ich wpływie na organizm człowieka

👋Pozdrawiam, drodzy Czytelnicy, chcę przedstawić Państwu ceramikę tourmanium i jaka jest jej siła.
 
💁‍♀️Być może słyszałeś o firmie NUGA BEST lub ktoś powiedział Ci o magicznych kamieniach, które pomagają w regeneracji. A ponieważ wszyscy normalni ludzie mają różne reakcje, ktoś wierzy, ktoś wątpi, a ktoś nawet myśli, że to wszystko jest oszustwem.
 
Ale dzisiaj nie o to chodzi!
Dziś zanurzymy się we wspaniały świat kamieni naturalnych.
A więc, ceramika turmanium, z czego się składa?🤔
 
😊Ceramika turmalinowa jest wysokiej jakości stopem turmalinu, germanu, elwanu i skał wulkanicznych. Po podgrzaniu turmalin ceramiczny staje się źródłem promieniowania podczerwonego.
 
✔️Turmalin - to minerał o niezwykłych właściwościach utworzonym przez naturę, a dzięki swojej barwie, naturalnemu połyskowi, przejrzystości i twardości ma zastosowanie w jubilerstwie.
Skład różnych odmian turmalinu zawiera potas, wapń, magnez, żelazo, jod, krzem i inne składniki. W sumie 26 pierwiastków z układu okresowego.
Należy podkreślić wyjątkowy wpływ tego minerału na zwiększenie żywotności komórek ludzkiego ciała poprzez regulację procesów biorezonansowych.
 
✔️German jest jasnoszarym pierwiastkiem chemicznym o liczbie atomowej 32 w układzie okresowym, oznaczonym symbolem Ge. Jest półprzewodnikiem o metalicznym połysku. Został zapowiedziany przez D. Mendelejewa, odkryty w roku 1885 przez niemieckiego chemika Clemensa Winklera i nazwany na cześć Niemiec, ojczyzny naukowca. Sztabka germanu jest bardzo delikatna i kosztuje tyle, co sztabka złota.
Właściwości germanu odkrył japoński badacz Kuzihiko Ashai. Okazało się, że german jest potężnym blokerem wolnych rodników.
Ponadto jest w stanie przyspieszyć gojenie się ran i uśmierzyć ból. Ma właściwości immunostymulujące, przeciwnowotworowe i przeciwwirusowe.
 
✔️Elwan jest granitem porfirowym z wtrąceniami kwarcu i ortoklazy. W języku celtyckim oznacza „biały kamień” („el” – skała, „wan” – kamień). 
Elwan stosowany jest do uzdatniania wody, wystroju wnętrz, produkcji naczyń, czasem jako element konstrukcji grilla. Kamień ten zawiera wiele pierwiastków śladowych, jest źródłem długofalowych promieni podczerwonych.
 
✔️Skały wulkaniczne powstały w wyniku erupcji wulkanu. Dzięki nim ceramikę turmalinową cechuje twardość, bogaty zbiór mikroelementów, a także zdolność do oczyszczania organizmu i zatrzymywania ciepła organicznego przez długi czas, co pozwala uzyskać maksymalny efekt po nieznacznym nagrzaniu.
💁‍♀️Dlatego sprzęt NUGA BEST jest bardzo bezpieczny i skuteczny.❤️
Bądź zdrowy i szczęśliwy z Nuga Katowice🇵🇱

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl