• Start
  • Kalendarz
  • Nuga Best Gdańsk powie ile wody należy pić i kiedy

Nuga Best Gdańsk powie ile wody należy pić i kiedy

 
✔️ Wodę należy pić przed posiłkiem. Najlepiej na 30 minut przed nim. Pomoże to przygotować przewód pokarmowy do prawidłowego przetrawienia pożywienia, co szczególnie ważne jest dla osób cierpiących na zapalenie żołądka, dwunastnicy, zgagę, wrzody lub inne zaburzenia trawienne.
 
✔️ Pij wodę zawsze, gdy poczujesz pragnienie, nawet podczas posiłku.
 
✔️ Wodę należy pić 2,5 godziny po jedzeniu, aby zakończyć proces trawienia i wyeliminować odwodnienie spowodowane rozkładem żywności.
 
✔️ Wodę należy pić rano, bezpośrednio po przebudzeniu, aby wyeliminować odwodnienie spowodowane długim snem.
Picie wody jest niezbędne przed treningiem, by mieć jej zapasy do pocenia się.
 
✔️ Więcej wody powinny pić osoby ze skłonnością do zaparć oraz ci, którzy nie spożywają wystarczającej ilości owoców i warzyw. Picie 2-3 szklanek wody rano, zaraz po przebudzeniu, zadziała jak skuteczny środek przeczyszczający.
 
✔️ W przypadku nadciśnienia, a także chorób nerek i serca ze zmianami obrzękowymi, zaleca się ZMIENIĆ tryb picia wody bez zmniejszenia jej ilości, a mianowicie: wodę w ciągu dnia należy pić małymi łykami (efekt kroplomierza)
 
 
Bądź zdrówy i szczęśliwy z NUGA BEST Polska💞

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl