• Start
  • Kalendarz
  • Naturalne kamienia i ich wpływ na organizm człowieka

Naturalne kamienia i ich wpływ na organizm człowieka

Naturalne kamienia i ich wpływ na organizm człowieka.📍
👋Pozdrawiam, drodzy Czytelnicy, chcę przedstawić Państwu ceramikę tourmanium i jaka jest jej siła.
💁‍♀️Być może słyszałeś o firmie Nuga Best lub ktoś powiedział Ci o magicznych kamieniach, które pomagają w regeneracji. A ponieważ wszyscy normalni ludzie mają różne reakcje, ktoś wierzy, ktoś wątpi, a ktoś nawet myśli, że to wszystko jest oszustwem.
Ale dzisiaj nie o to chodzi!
Dziś zanurzymy się we wspaniały świat kamieni naturalnych.
A więc, ceramika turmanium, z czego się składa?🤔
😊Ceramika turmalinowa jest wysokiej jakości stopem turmalinu, germanu, elwanu i skał wulkanicznych. Po podgrzaniu turmalin ceramiczny staje się źródłem promieniowania podczerwonego o właściwościach leczniczych.
✔️Turmalin - to minerał o niezwykłych właściwościach utworzonym przez naturę, a dzięki swojej barwie, naturalnemu połyskowi, przejrzystości i twardości ma zastosowanie w jubilerstwie.
Skład różnych odmian turmalinu zawiera potas, wapń, magnez, żelazo, jod, krzem i inne składniki. W sumie 26 pierwiastków z układu okresowego.
Należy podkreślić wyjątkowy wpływ tego minerału na zwiększenie żywotności komórek ludzkiego ciała poprzez regulację procesów biorezonansowych.
✔️German jest jasnoszarym pierwiastkiem chemicznym o liczbie atomowej 32 w układzie okresowym, oznaczonym symbolem Ge. Jest półprzewodnikiem o metalicznym połysku. Został zapowiedziany przez D. Mendelejewa, odkryty w roku 1885 przez niemieckiego chemika Clemensa Winklera i nazwany na cześć Niemiec, ojczyzny naukowca. Sztabka germanu jest bardzo delikatna i kosztuje tyle, co sztabka złota.
Właściwości lecznicze germanu odkrył japoński badacz Kuzihiko Ashai po wyleczeniu u siebie przewlekłego zapalenia stawów. Okazało się, że german jest potężnym blokerem wolnych rodników.
Ponadto jest w stanie przyspieszyć gojenie się ran i uśmierzyć ból. Ma właściwości immunostymulujące, przeciwnowotworowe i przeciwwirusowe.
✔️Elwan jest granitem porfirowym z wtrąceniami kwarcu i ortoklazy. W języku celtyckim oznacza „biały kamień” („el” – skała, „wan” – kamień). Minerał ten posiada właściwości lecznicze, wspomaga leczenie skóry oraz alergii.
Elwan stosowany jest do uzdatniania wody, wystroju wnętrz, produkcji naczyń, czasem jako element konstrukcji grilla. Kamień ten zawiera wiele pierwiastków śladowych, jest źródłem długofalowych promieni podczerwonych.
✔️Skały wulkaniczne powstały w wyniku erupcji wulkanu. Dzięki nim ceramikę turmalinową cechuje twardość, bogaty zbiór mikroelementów, a także zdolność do oczyszczania organizmu i zatrzymywania ciepła organicznego przez długi czas, co pozwala uzyskać maksymalny efekt leczniczy po nieznacznym nagrzaniu.
💁‍♀️Dlatego sprzęt Nuga Best jest bardzo bezpieczny i skuteczny.❤️
Bądź zdrowy i szczęśliwy z Nuga Katowice🇵🇱

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl