Kolejna nagroda w Nuga Best Poznan

W II edycji Ogólnopolskich Plebiscytów Branżowych Orły Medycyny 2020 Państwa firma Nuga Best , wyborem Pacjentów, znalazła się w gronie Laureatów.
Warto zwrócić uwagę, że wyróżnienie to jest efektem Państwa ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni Pacjenci, wypowiadający się pozytywnie na temat Państwa firmy. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji całej branży (aby otrzymać status Laureata, należy spełnić podstawowe kryterium - czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 224 tysiące firm. Jest to dowodem wyróżniania się Państwa działalności na tle konkurencji.
 
Program Orły Medycyny został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Pacjentów. Orły Medycyny to prestiżowe wyróżnienie, którym mogą się poszczycić najlepsze placówki medyczne.
 
Chcieliśmy, żeby kapitułą oceniającą byli tutaj sami Pacjenci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których Pacjenci wychodzą po prostu zadowoleni.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl