Jak spowodować ruchomy przepływ limfy

💁‍♀️Jak spowodować ruchomy przepływ limfy?
 
nuga best
☝Wokół naczynia limfatycznego są mięśnie. Mięśnie kurczą się i chłonka jest popychana, a zastawki chronią ją przed cofaniem się. Jeśli mięsień wokół naczynia nie funkcjonuje, powstaje stagnacja i obrzęk. Gdy jesteśmy zmęczeni, limfa jest w stagnacji. Aby przywrócić jej ruch i poprawić swoje samopoczucie, należy poćwiczyć, napić się wody.
Stały zastój chłonki i tworzenie się obrzęku może powodować bolesny wzrost (rozrost) skóry i tkanki podskórnej, a w konsekwencji słoniowaciznę – trwały wzrost wielkości dowolnej części ciała.
☝Objętość i lepkość limfy, a także kurczliwość oraz napięcie naczyń limfatycznych i węzłów chłonnych, wpływają na szybkość ruchu chłonki. Udowodniono, że HIPOTERMIA zmniejsza napięcie naczyń limfatycznych 2,5 razy.
💁Masaż, ćwiczenia, elektryczna stymulacja aktywuje przepływ limfy.
💁‍♀️Stosowanie urządzeń „NUGA BEST” pomaga aktywować procesy drenażu limfatycznego (poprawiając odpływ limfy). Rozgrzanie kręgosłupa aktywuje pracę czerwonego szpiku kostnego, w wyniku czego zwiększa się produkcja i aktywność leukocytów (tj. wzmacnia się odporność). Elektryczna stymulacja poprawia krążenie limfy i napięcie naczyń limfatycznych. Długofalowe promieniowanie podczerwone i miękka magnetoterapia ceramiki turmalinowej poprawiają ruch limfy. W rezultacie obrzęk ustępuje, a następuje regulacja procesów metabolicznych w komórce i przestrzeni międzykomórkowej.
Z miłością, troską i zdrowiem Twój Nuga Pl🇵🇱

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl