• Start
  • Kalendarz
  • Nuga Best Jelenia Góra opowiada jak powstała firma

Nuga Best Jelenia Góra opowiada jak powstała firma

NUGA BEST była na początku małą firmą. Pierwsze łóżko zostało wynalezione przez przypadek. Jej „ojcem” był inżynier z Korei Południowej, Cho Seng Hyun. Po ukończeniu studiów pracował w firmie produkującej sprzęt medyczny, dopiero później zainteresował się medycyną. 
 
Młody inżynier w 2002 roku zaczął rozwijać sprzęt do masażu po tym, jak choroba kręgosłupa jego matki osiągnęła taki poziom, że prawie nie mogła sama się poruszać. Cho Seng Hyun chciał pomóc swojej matce i zaczął studiować medycynę starożytną, nie zapominając o tradycyjnej. Tak powstało łóżko do masażu z ceramiki.
Po przetestowaniu łóżka, codziennych i systematycznych masażach osiągnął sukces. Jego mama znowu mogła sama się poruszać i normalnie funkcjonować i przeżyła resztę swojego życia bez bólu i w pełnosprawności. W tej chwili po 17 latach, firma ma asortyment różnych produktów medycznych, jak i rehabilitacyjnych urządzeń, które działają na wszystkie systemy ciała, dbając o nim.
 
Po tym jak produkt stał się powszechnie znany w ojczyźnie wynalazcy - w Korei i został doceniony, zaczął się rozprzestrzeniać, docierając do Rosji, Ukrainy, Indii, Chin, USA.... i również na Polskim rynku, mamy produkty firmy NUGA BEST.
 
Jesteśmy w 120 krajach Świata, 17 lat na rynku, 10 lat w Polsce, 6-ty rok we Wrocławiu.
 
Ponad 700.000 klientów co dziennie, dostają bezpłatne masaży w salonach demonstracyjnych NUGA BEST
 
Stworzone dla rodziny - pracuje dla Ciebie
 
WIEK TO NIE WYROK

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl