Historia Nuga Best

Historia Nuga Best✍️

nuga best
💔Zmarnowana ziemia, zniszczona poprzez wojnę. W głodnych latach powojennych ludzie czasami mogli sobie pozwolić na jedzenie tylko raz dziennie. Jeden chłopak miał proste marzenie, bardzo chciał mieć nowe trampki zamiast starych gumowych butów. Chłopiec błagał matkę o nowe buty, a ona była tak biedna, że ledwo wystarczało jej pieniędzy na karmienie dzieci. Kiedyś musiała ukarać swojego ukochanego syna, aby przestał błagać od niej nowych butów. Tej nocy, matka długo nie mogła zasnąć, cicho płakała do rana. Wtedy chłopiec dostrzegł we łzach matki wielką miłość.
❤️Aby szerzyć ciepło matczynej miłości, z tym pomysłem narodził się Nuga Best.
💁Historia Nuga Best jest pełna wyzwań i zwycięstw, pokonywanych przeszkód i trudności. Działalność firmy rozpoczęła się w 2002 roku w małym pomieszczeniu, wtedy, kiedy w Korei było już 56 producentów sprzętu do masażu i nikt nie spodziewał się od 57 Nuga Best sukcesu.
☝️Jednak to Nuga Best stała się firmą, która przekroczyła granice Korei, wprowadzając nowe technologie medyczne. A także zdobył miłość i pozycję lidera na rynku światowym.
Misja, Nuga Best, służąc ludzkości z miłością i troską, aby poprawić zdrowie ludzi.
❤️Dziś jakość produktów Nuga Best jest punktem odniesienia na światowym rynku opieki zdrowotnej.
💁‍♀️Nuga Best ma 10 patentów i 13 nagród za wynalazki, w tym patent na wynalazek ceramiki Tourmanium; 33 nagrody za opracowanie projektu wyposażenia. Nuga Best dba o zdrowie ludzi i zwraca uwagę na ich potrzeby.
❤️„Prawdziwy przedsiębiorca to lider rozwiązujący globalne problemy. Świat, do którego dąży Nuga Best, to świat, w którym każdy klient jest szczęśliwy, a cała ludzkość żyje zdrowo”.
Szef firmy NUGA MEDICAL Co.,ltd.
Cho Seunghyun 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl