Formuła zdrowia

❤Formuła zdrowia.
 
Ceramika Tourmanium, która jest używana do produkcji E-5, -
☝Wysokiej jakości materiał utrzymujący ciepło.
🤲Produkcja Tourmania to know-how firmy Nuga Medical. Naturalne składniki - turmalin, german, elwan i skały wulkaniczne - są mielone na proszek, przesiewane, prasowane pod ciśnieniem w foremki i wypiekane w temperaturze 1300 ° C. Każdy minerał wchodzący w skład Tourmanium ma dobroczynne właściwości.
Źródłem pola magnetycznego w ceramice turmanium jest turmalin. Kamień ten ma stały ładunek elektryczny, dzięki czemu otrzymał nazwę „kryształowy magnes”.
nuga best
✅Turmalin ma efekty pirotechniczne i piezoelektryczne. Gdy minerał jest podgrzewany, na jego powierzchni pojawiają się ładunki elektryczne, a turmalin jest bardzo wrażliwy: zaczyna wykazywać swoje właściwości magnetyczne nawet od ciepła słonecznego.
✅German to pierwiastek śladowy, który bierze udział w wielu procesach zachodzących w organizmie człowieka. Brak tego pierwiastka wpływa na pracę przewodu pokarmowego, metabolizm tłuszczów oraz wpływa w szczególności na rozwój miażdżycy.
✅Elwan - przetłumaczone z celtyckiego oznacza „biały kamień”. Minerał wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, działa bakteriobójczo i dobrze przewodzi ciepło podczerwone. Kamień ma zbawienny wpływ na układ krążenia, pomaga usprawnić przemianę materii i korzystnie wpływa na zdrowie skóry.
✅Skały wulkaniczne są w stanie zatrzymać ciepło przez długi czas, co pozwala na uzyskanie maksymalnego efektu z ogrzewania. Skały powstałe w wyniku erupcji wulkanu mają właściwości oczyszczające, przyczyniają się do eliminacji toksyn z organizmu.
💁‍♀️Dbaj o siebie i zawsze bądź zdrowy z Nuga PL🇵🇱

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl