Efekty użycia sprzętu Nuga Best Nm 80

Efekty użycia sprzętu Nuga Best Nm-80⁉️
1️⃣efekt – wzrost temperatury ciała.👆
W ciągu 15-30 minut ekspozycji zewnętrznej temperatura skóry wzrasta do 40ºС, natomiast wewnętrzna temperatura ciała – do ok. 38ºС.
W wyniku podwyższenia temperatury ciała wytwarza się w nim sztuczne ciepło, które powoduje stymulację układu odpornościowego, produkcję białych krwinek, przeciwciał oraz interferonu (białka przeciwwirusowego).
Podwyższona temperatura wewnętrzna ciała uwarunkowuje przegrzanie zarówno skóry jak i tkanki podskórnej.
2️⃣efekt – stymulacja produkcji ATP.👆
Każda z naszych komórek jest swoistą elektrownią osadzoną w błonach mitochondrialnych – mikroskopijnych ośrodkach energetycznych, wytwarzających energię w postaci ATP (adenozynotrifosforanu).
Do syntezy ATP niezbędna jest glukoza i tlen dostarczane przez układ krwionośny.
Celem układu krwionośnego jest doprowadzenie krwi wraz z tlenem i substancjami odżywczymi do wszystkich komórek organizmu oraz odprowadzenie z komórek dwutlenku węgla i produktów przemiany materii. Jeśli krążenie krwi jest zbyt słabe, zabieg ciepłoleczniczy stymuluje produkcję ATP, wspomaga proces dostarczania niezbędnej ilości tlenu i substancji odżywczych wszystkim komórkom naszego ciała, w tym komórkom nerwowym.
W przypadku braku wystarczającej ilości tlenu i substancji odżywczych, mitochondria nie są w stanie wytwarzać i dostarczyć wymaganej liczby cząsteczek ATP do wszystkich komórek naszego organizmu.
Komórki nerwowe wyczuwają brak ATP i wysyłają sygnały bólu do mózgu. Wówczas utrata wrażliwości mięśniowej może prowadzić do zaburzeń ruchowych.
Mitochondria są wrażliwe na ogrzewanie podczerwienią. Dlatego bezpośrednie dostarczanie energii cieplnej stymuluje produkcję ATP. Jednocześnie komórki nerwowe otrzymują więcej możliwości do wykonywania swoich ważnych funkcji.
3️⃣efekt – detoksykacja organizmu.👆
Toksyny to trucizny organiczne zawarte w cząsteczkach wody.
Długofalowe promieniowanie podczerwone oddziaływują na ludzki organizm przez skórę.
Oprócz skutków pocenia się i przyspieszenia krążenia, promieniowanie podczerwone neutralizuje toksyny w komórkach tłuszczowych i tkankach. Ciągłe stosowanie terapii promieniowaniem IR (infraterapii) optymalizuje pracę całego organizmu, między innymi przyspiesza metabolizm, co sprawia, że niepożądane komórki tłuszczowe zaczynają się szybko rozkładać.
Nuga Best pragnie, aby wszyscy jej klienci czuli się coraz bardziej szczęśliwymi poprzez poprawę stanu zdrowia fizycznego i opóźnienie procesów starzenia.
Z miłością, troską i zdrowiem Twój Nuga Best Poznań🇵🇱
 
Nm 80

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl