Dysfunkcje krążenia

5 niewidocznych objawów wskazujących na dysfunkcje krążenia.⁉
☝Niezbilansowana dieta, siedzący tryb pracy i złe nawyki mogą powodować słabe krążenie. Tymczasem nasz organizm potrzebuje odpowiedniego krążenia krwi do wzrostu komórek, dopływu tlenu do narządów i po prostu zdrowego wyglądu. Niestety, wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że krążenie krwi w ich organizmie jest zaburzone, dlatego nie spieszy im się z eliminacją problemu.
Według jakich objawów można stwierdzić, że krążenie krwi w twoim ciele jest upośledzone.
☝1. Drętwienie i mrowienie kończyn
☝2. Przebarwienia skóry
Warto się martwić, jeśli skóra na niektórych częściach ciała przybrała bladożółty lub niebieskawy odcień, który różni się od ogólnego odcienia skóry. To kolejna oznaka słabego krążenia krwi, na którą nie należy przymykać oczu.
☝3. Krótkotrwały, nagły ból i osłabienie mięśni
Zwłaszcza dotyczący mięśni nóg. Lekarze nazywają ten objaw kulawizną pośrednią (wraz z nią osoba naprawdę zaczyna kuleć, ponieważ zwykły chód powoduje ból w nodze).
☝4. Zimne kończyny
To przywodzi na myśl romantyczne stwierdzenie, że ludzie z zimnymi dłońmi mają gorące serca. Jednak lekarze nie podzielają tego optymizmu i argumentują, że jeśli kończyny pozostają zimne nawet podczas upałów, może to być spowodowane słabym krążeniem krwi.
☝5. Zmiana trybu oddawania moczu
Jeśli do nerek dopływa niewystarczająca ilość krwi, wkrótce regularność oddawania moczu zostaje zakłócona, a potrzeba pójścia do toalety pojawia się coraz rzadziej.
☀️Powodzenia z Nuga Zielona Góra🇵🇱wskazujących
 
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl