DEFORMACJĘ KRĘGOSŁUPA

ZAUWAŻYŁEŚ DEFORMACJĘ KRĘGOSŁUPA❓
Nie wpadaj w panikę!
Masaż może poprawić postawę i zapobiec dalszej deformacji kręgosłupa.
Regularne sesje na łóżku masującym N4* firmy „Nuga Best” przyczyniają się do profilaktyki i naprawy schorzeń kręgosłupa oraz do prawidłowej postawy.
🌑Łóżko masujące łączy w sobie trzy metody działania: akupresura, masaż termiczny i miostymulacja, które razem mają dobroczynny wpływ na organizm.
🌑Łóżko masujące N4* posiada dwa projektory termiczne, które powtarzają kształt odcinka piersiowego, szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa. Podczas jednej sesji możesz ćwiczyć zarówno określony obszar, jak i całą linię kręgosłupa.
🌑Wałek wewnętrzny, poruszający się pod pewnym kątem od góry do dołu wzdłuż zgięć kręgosłupa, przyczynia się do równomiernego rozłożenia nacisku masażu i cieplnego efektu na cały kręgosłup.
🌑 Rolka na szyję, wykonana z ceramiki Tourmanium i pokryta miękkim sylikonem, delikatnie masuje obszar odcinka szyjnego i okazuje na ten obszar efekt termiczny poprzez blok grzewczy. Połączenie działania termicznego i masującego pomaga zmniejszyć ból w strefie szyjno-kołnierzowej i rozluźnić mięśnie.
Zaledwie 20 minut na łóżku do masażu powoduje:
✅ relaks;
✅ profilaktykę i naprawę chorób kręgosłupa;
✅ poprawia postawę.
❗Zrób krok w kierunku poprawy swojej postawy już dziś.
✍🏻Zapisz się na bezpłatne wypróbowanie łóżka do masażu już teraz, napisz do nas albo ☎️ zadzwoń 533 371 454
 
DEFORMACJĘ KRĘGOSŁUPA

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl