• Start
  • Kalendarz
  • Co to jest sauna na podczerwień i jakie są z niej korzyści

Co to jest sauna na podczerwień i jakie są z niej korzyści

⁉️Co to jest sauna na podczerwień i jakie są z niej korzyści?⁉️
nuga best
💁Korzyści płynące z sauny na podczerwień wynikające z intensywnego nagrzewania ludzkiego ciała (fale IR wnikają w ciało do 5-8 cm) są znane wielu osobom.
😊Dzięki głębokiemu wnikaniu w mięśnie, tkanki, kości i stawy, fale podczerwone korzystnie wpływają na ogólny stan organizmu, przyspieszając wszystkie procesy metaboliczne, usuwając nadmiar płynów, dostarczając tlen do tkanek.
💁Według ekspertów suche ciepło sauny na podczerwień działa leczniczo przy regularnym stosowaniu, a także dodaje energii i orzeźwia; poprawia ogólny stan zdrowia poprzez zwiększenie odporności. Ponadto przy prawidłowo ustawionym reżimie temperaturowym korzystanie z sauny na podczerwień praktycznie nie ma ograniczeń; nawet dzieciom i osobom starszym jest wskazane działanie fal podczerwonych, ponieważ nie występuje intensywny skok temperatury, dlatego tolerancja takiej sauny jest dostępna prawie dla każdego.
☝️Efekt sauny na podczerwień
Kosmetolodzy, dietetycy, lekarze sportowi i rehabilitanci są zgodni co do skuteczności sauny na podczerwień. Pozytywny efekt zabiegu przedstawia się następująco:
otwieranie porów, eliminacja toksyn, aktywacja metabolizmu;
poprawa turgoru https://pl.wikipedia.org/wiki/Turgor i koloru skóry;
poprawa krążenia krwi i limfy;
przyspieszenie regeneracji mięśni i stawów po wysiłku fizycznym;
normalizacja stanu psychicznego.
💁Nuga Best zadbał o swoich klientów i wyprodukował dywan T11, który może służyć jako sauna na podczerwień bez wychodzenia z domu.
⁉️Czy korzystałeś z sauny na podczerwień?
😊Podziel się swoimi odczuciami?

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl