Bioceramika Turmanium

Bioceramika Turmanium
(numer rejestracyjny 10-0907656 07.07.2009, data rejestracji 12.11.2010 nr 009184821) to rodzaj ceramiki powstałej z kryształów zmieszanego turmalinu, germanu, elwanu i wulkanitu itp.:
Turmalin jako minerał przynależny do układu heksagonalnego
Cząstki turmalinu emitują długie fale podczerwone 4-14 mikronów (μm) i stale wytwarzają bioprąd o słabym natężeniu 0.06 mA.
German (Germanium) jest dobrze znany w komunikacji masowej, został także uznany przez Korea Food & Drug Administration za znaczącą dla immunologii substancję. Znane są także w Korei oraz poza jej granicami wyniki badań świadczących o świetnych rezultatach w różnych chorobach wieku dorosłego i wpływie na poprawę w chorobach nowotworowych. Na german mówi się także tlenoodporny lub pożeracz tlenu ponieważ w zależności od budowy łączy się z 34 cząsteczkami tlenu.
Elwan jako skała należąca do porfirów kwarcu w grupie skał wulkanicznych, elwan znajduje zastosowanie w m.in. wzroście organizmu, regulowaniu cyklu miesięcznego, podtrzymywaniu energii komórek, przyspieszeniu wzrostu. Takie efekty elwanu dają się łatwo zaobserwować w życiu codziennym.
 
nuga3
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl