Badania i rozwój firmy Nuga Best

🔍Badania i rozwój firmy Nuga Best🔎
nuga best
Nuga Medical, dążąca do najwyższej jakości przy użyciu najnowocześniejszych technologii.
Nieustannie prowadzimy badania, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i potrzebami klientów,
nadążając za stale zmieniającym się globalnym przemysłem urządzeń medycznych.
✅CENTRUM R&D NRC NUGA
Centrum Badań Medycznych Nuga
Centrum Badań Medycznych Nuga to centrum badań i rozwoju nowych produktów. W 2005 roku otrzymaliśmy certyfikat Corporation R&D Institute od Korea Industrial Technology Development Support Association i odegraliśmy kluczową rolę w rozwoju technologii Nuga Best i żeby firma stała się globalną.
✅NICMIC NUGA Centrum badawcze przyrządów medycznych konwergencji IT
Nuga IT Converged Medical Devices Research Center
Nuga IT Converged Medical Devices Research Center to zaawansowany technologicznie instytut badawczy na Uniwersytecie Yonsei, który współpracuje z nim w celu prowadzenia badań i rozwoju U-health, obiecującej branży w przyszłości.
Centrum Badań nad Orientalnymi Instrumentami Medycznymi
✅NOMIC NUGA
Centrum Badań nad Instrumentami Medycyny Orientalnej Nuga
Centrum Badań nad Urządzeniami Medycyny Orientalnej Nuga bada urządzenia medyczne medycyny orientalnej we współpracy z Centrum Promocji Przemysłu Sprzętu Medycyny Orientalnej Uniwersytetu Sangchi.
Założone w 2008 roku jako instytut badawczy firmy, ośrodek staje się głównym instytutem badawczym zarówno medycyny orientalnej, jak i mieszanych wyrobów medycznych, opartym na klinice medycyny orientalnej przy szpitalu.
Międzynarodowe Centrum Badawcze im. Fraunhofera, Niemcy
Instytut Fraunhofera jest jednym z czterech wiodących ośrodków technologicznych w Niemczech, założonym w 1949 roku i wiodącym na świecie ośrodkiem badawczym w dziedzinie nauk stosowanych.
W 2011 roku Nuga Best zawarła międzynarodową umowę o współpracy z Instytutem Fraunhofera i nieprzerwanie prowadzi badania mające na celu stworzenie centrum globalnych badań i rozwoju wyrobów medycznych.
✅Centrum Badań Medycznych NDT Nuga
Centrum badawczo-rozwojowe NDT zajmuje się badaniami i rozwojem ceramiki NDT z turmanium, które są zapatentowanymi materiałami Nuga Best opracowanymi we współpracy z Instytutem Fraunhofera w Niemczech, wiodącym na świecie instytutem badawczym zajmującym się zaawansowanymi materiałami ceramicznymi.
Ceramika NDT to ceramika, która jest kluczowym materiałem w Nuga Best, poprawiającym przewodność cieplną produktu poprzez działanie jonów ujemnych i promieniowania dalekiej podczerwieni.
💁Nuga Best to zdrowie, miłość i troska❤
Nasza strona internetowa https://nuga.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl