5 produktów długowiecznych

5 produktów długowiecznych🎀
💡Długowieczni – to są ludzie, którzy przekroczyli 100 lat. Jaki ich jest sekret? Kiedyś uważano, że tacy szczęśliwcy mają po prostu dobre geny. Jednak, naukowcy z Danii udowodnili, że długowieczność zależy tylko w 30% od genów, a 70% od stylu życia i odżywiania.
Dokonaliśmy wyboru 5 produktów spożywczych, które są nie tylko użyteczne, ale także przedłużają nasze życie💗
1. Brokuł 🥦🥦🥦- zawiera prawie wszystkie niezbędne dla człowieka witaminy i minerały.
2. Owoce morza 🍣🍤🍤- Japończycy mają największą średnią długość życia. Wszyscy wiedzą, że podstawą ich diety są owoce morza. Zawierają niskokaloryczne białko i wielonienasycony kwas tłuszczowy Omega-3, który jest bardzo cenny dla naszego organizmu, którego nie ma nigdzie indziej w takich ilościach. Ostatnie badania dowiodły, że niedobór Omega-3 prowadzi do przedwczesnego starzenia.
3. Kasza jęczmienna 🌾🌾🌾- Awicenna nazwał wywar z tego zboża „napojem nieśmiertelności”. Jęczmień zawiera rekordową ilość selenu - minerału, którego niedobór prowadzi również do przedwczesnego starzenia.
4. Mięta pieprzowa🍃🍃🍃 - pomaga w produkcji soku żołądkowego i poprawia trawienie. Dziś wiadomo, że właściwości mięty zmniejszają skurcze bólowe w jelitach, ponieważ zawiera wiele garbników. Mięta pieprzowa także uspokaja bicie serca i rozluźnia układ nerwowy oraz działa przeciwzapalnie.
5. Pomarańcze 🍊🍊🍊- W krajach śródziemnomorskich, gdzie średnia długość życia wynosi 80 lat, pomarańcze są spożywane w kilogramach, a sok pomarańczowy w litrach - prawdziwy magazyn witaminy C i wielu innych przydatnych substancji odżywczych.
Twoj Nuga Best Polska🇵🇱
Nasza strona internetowa www.nuga.pl
 
5 produktów

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl