2 składniki Ceramiki Turmalinowej

Z czego zrobiony jest sprzęt w salonie masażu  Nuga Best?
i na czym polega jego wyjątkowość???
Dowiedzmy się razem...
Sprzęt Nuga Best zrobiony jest z Ceramiki Turmalinowej.
Ceramika Turmalinowa to wysokiej jakości stop turmalinu, germanu, elwanu i skał wulkanicznych, który po podgrzaniu staje się źródłem promieniowania podczerwonego oraz jonów ujemnych, o właściwościach leczniczych.
Ceramika Turmaninowa jest opatentowanym wynalazkiem firmy NUGA MEDICAL СО. LTD (Korea Południowa), a jej oddziaływanie na organizm ludzki jest bezpieczne i skuteczne.
W podwyższonej temperaturze dostarcza ludzkiemu ciału impuls, który przywraca integralność komórek, a więc stanowi potężne narzędzie do przywracania zdrowia.
Dzisiaj omówimy 2 składniki Ceramiki Turmalinowej.
📌 Turmalin - to minerał o niezwykłych właściwościach występujący w naturze, a dzięki swojej barwie, naturalnemu połyskowi, przejrzystości i twardości ma zastosowanie w jubilerstwie.
Skład różnych odmian turmalinu zawiera między innymi : potas, wapń, magnez, żelazo, jod, krzem. W sumie 26 pierwiastków z układu okresowego. Kolor turmalinu zależy od jego składu chemicznego. Minerał ten przenosi stały ładunek elektryczny, dlatego jest często nazywany “magicznym kryształem polaryzacji” – krystalicznym magnesem. Posiada również właściwości piro- i piezoelektryczne.
Właściwości piezoelektryczne turmalinu są wykorzystywane do syntezy jonów ujemnych w urządzeniach medycznych, m.in. matach leczniczych i innych przeznaczonych do jonizacji powietrza. Dzięki kryształom turmalinu zostało odkryte zjawisko polaryzacji światła.
Właściwości piroelektryczne turmalinu polegają na tworzeniu się ładunków elektrycznych na jego powierzchni podczas wzrostu temperatury. Wystarczy, by ogrzały go promienie słoneczne, a wykazuje również właściwości magnetyczne.
Należy podkreślić wyjątkowy wpływ tego minerału na zwiększenie żywotności komórek ludzkiego ciała poprzez regulację procesów biorezonansowych.
Gdy przez turmalin przenika światło, obok zwykłego załamania światła liczącego 7 podstawowych kolorów, powstaje unikalny promień monochromatyczny o długości fali 9,3 μm, który pokrywa się z długością fali emitowanej z DNA ludzkiego organizmu, po czym zachodzi zjawisko rezonansu powodując ruch błony żywej komórki, a tym samym poprawę procesów metabolicznych.
W warunkach wzrostu temperatury turmalin tworzy stałe pole magnetyczne, które poprawia stan czerwonych krwinek. Cząsteczki krwi nie sklejają się dzięki regulacji biegunowości, zyskują normalny kształt, elastyczność, są bardziej opływowe i lepiej wnikają w przestrzeń międzykomórkową, a tym samym przywracają przepływ kapilarny, co prowadzi do przyśpieszenia przepływu krwi przez naczynia. W taki sposób turmalin poprawia metabolizm komórkowy, prędkość przepływu krwi oraz usprawnia procesy odżywiania narządów i tkanek.
📌 Elwan jest granitem porfirowym z wtrąceniami kwarcu i
ortoklazy. W języku celtyckim oznacza „biały kamień” („el” – skała, „wan”– kamień). Minerał ten posiada właściwości lecznicze, wspomaga leczenie skóry oraz alergii.
Elwan stosowany jest do uzdatniania wody, wystroju wnętrz, produkcji naczyń, czasem jako element konstrukcji grilla. Kamień ten zawiera wiele pierwiastków śladowych, jest źródłem długofalowych promieni podczerwonych.
❤Z miłością i troską o Twoje zdrowie,
Twój NUGA BEST Poznań ❤
 
nuga best turmalin
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl