Badania i rozwój

Nuga Medical, dążąca do najwyższej jakości przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Nieustannie prowadzimy badania, aby nadążać za najnowszymi trendami i potrzebami klientów,
nadążając za stale zmieniającym się globalnym przemysłem urządzeń medycznych.

 

Nuga Best Badania i rozwój

CENTRUM R&D NRC NUGA BEST

Centrum Badań Medycznych Nuga Best

Centrum Badań Medycznych Nuga to centrum badań i rozwoju nowych produktów. W 2005 roku zostaliśmy certyfikowani przez Instytut Badawczy Korporacji od Koreańskiego Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Technologii Przemysłowych i odegraliśmy kluczową rolę w rozwoju technologii Nuga Best i staniu się firmą globalną.

Nuga Best Badania i rozwój

NICMIC NUGA Centrum badań sprzętu medycznego konwergencji IT Centrum badań sprzętu medycznego

Nuga Best IT

Nuga IT Converged Medical Devices Research Center to zaawansowany technologicznie instytut badawczy na Uniwersytecie Yonsei, który współpracuje z nim w celu prowadzenia badań i rozwoju U-health, obiecującej branży w przyszłości.

Nuga Best Badania i rozwój

NOMIC NUGA Oriental Medical Instrument Research Center

Research Center urządzenia Oriental Medicine Company Nougat

Centrum Badań nad Urządzeniami Medycyny Orientalnej Nuga bada urządzenia medyczne medycyny orientalnej we współpracy z Centrum Promocji Przemysłu Sprzętu Medycyny Orientalnej Uniwersytetu Sangchi.
Założone w 2008 roku jako instytut badawczy firmy, ośrodek staje się głównym instytutem badawczym zarówno medycyny orientalnej, jak i mieszanych wyrobów medycznych, opartym na szpitalnej klinice medycyny orientalnej.

Nuga Best Badania i rozwój research center

Międzynarodowe Centrum Badawcze im. Fraunhofera, Niemcy

Instytut Fraunhofera jest jednym z czterech wiodących ośrodków technologicznych w Niemczech, założonym w 1949 roku i wiodącym na świecie ośrodkiem badawczym w dziedzinie nauk stosowanych.
W 2011 roku Nuga Best zawarła międzynarodową umowę o współpracy z Instytutem Fraunhofera i nieprzerwanie prowadzi badania mające na celu stworzenie centrum globalnych badań i rozwoju wyrobów medycznych.

Nuga Best Badania i rozwój research

Centrum Badań Medycznych NDT Nuga

Centrum badawczo-rozwojowe NDT zajmuje się badaniami i rozwojem ceramiki NDT z turmanium, które są zastrzeżonymi materiałami Nuga Best opracowanymi we współpracy z Instytutem Fraunhofera w Niemczech, wiodącym na świecie instytutem badawczym zajmującym się zaawansowanymi materiałami ceramicznymi.
Ceramika NDT to ceramika, która jest kluczowym materiałem w Nuga Best, zwiększającym przewodność cieplną produktu poprzez działanie ujemnie naładowanych jonów i promieniowania dalekiej podczerwieni.


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl