Nuga Medical uruchomiła nowy kanał telewizyjny

Nowy TVCF wydany przez Nougat Medical ... Wykonany w łatwy i komiczny sposób z Nuga Dance.

nuga best

Nuga Medical uruchomiła nowy kanał telewizyjny.

Ta reklama nosi tytuł „Brzydkie z urządzeniem medycznym Nuga!” Zawiera przesłanie: „Nuga Medical Machinery to energiczne życie dla zamożnej młodzieży”. Aby to wyrazić, piosenki Nuga Song i Nougat Dance, które po raz pierwszy zostały wydane przez CF, zostały napisane w łatwy i komiczny sposób, tak aby każdy w każdym wieku i płci mógł z łatwością je naśladować. Widzowie mogą cieszyć się śpiewem i lekkim tańcem w dowolnym miejscu i czasie, więc cieszą się empatią, a nie tylko oglądaniem CF. Ponadto flagowe produkty Nuga Medical, N5 i M1-Q, pojawiły się w całej CF, aby pokazać życie z produktami Nuga poprzez reklamy.

Ta reklama została zrobiona z Junho Jeong, ekskluzywną modelką dla Nuga Medical, która przeżywa drugi rozkwit dzięki niedawno opakowanemu dramatowi JTBC „Sky Castle”. W tej reklamie Jung Joon Ho spojrzał na widzów świeżym spojrzeniem, podążając za komicznym tańcem nugatowym, który oderwał się od ciężkiego obrazu pokazanego w dramacie.

Od momentu powstania korporacji w czerwcu 2002 roku Nuga Medical buduje sieć sprzedaży obejmującą ponad 3500 rynków krajowych i zagranicznych, rozszerzając się na rynki zagraniczne. W uznaniu tego podczas ubiegłorocznej ceremonii 55. Dnia Gospodarki został odznaczony Certyfikatem Prezydenckim za wkład w rozwój krajowego przemysłu.

Reklamy te będą stale pokazywane konsumentom w telewizji, Internecie oraz w różnego rodzaju materiałach reklamowych i promocyjnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie Nuga Medical.

Pierwotnym źródłem 


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl