Nuga Medical uruchomiła nowy kanał telewizyjny

Nowy TVCF wydany przez Nougat Medical ... Wykonany w łatwy i komiczny sposób z Nuga Dance.

nuga best

Nuga Medical uruchomiła nowy kanał telewizyjny.

Ta reklama nosi tytuł „Brzydkie z urządzeniem medycznym Nuga!” Zawiera przesłanie: „Nuga Medical Machinery to energiczne życie dla zamożnej młodzieży”. Aby to wyrazić, piosenki Nuga Song i Nougat Dance, które po raz pierwszy zostały wydane przez CF, zostały napisane w łatwy i komiczny sposób, tak aby każdy w każdym wieku i płci mógł z łatwością je naśladować. Widzowie mogą cieszyć się śpiewem i lekkim tańcem w dowolnym miejscu i czasie, więc cieszą się empatią, a nie tylko oglądaniem CF. Ponadto flagowe produkty Nuga Medical, N5 i M1-Q, pojawiły się w całej CF, aby pokazać życie z produktami Nuga poprzez reklamy.

Ta reklama została zrobiona z Junho Jeong, ekskluzywną modelką dla Nuga Medical, która przeżywa drugi rozkwit dzięki niedawno opakowanemu dramatowi JTBC „Sky Castle”. W tej reklamie Jung Joon Ho spojrzał na widzów świeżym spojrzeniem, podążając za komicznym tańcem nugatowym, który oderwał się od ciężkiego obrazu pokazanego w dramacie.

Od momentu powstania korporacji w czerwcu 2002 roku Nuga Medical buduje sieć sprzedaży obejmującą ponad 3500 rynków krajowych i zagranicznych, rozszerzając się na rynki zagraniczne. W uznaniu tego podczas ubiegłorocznej ceremonii 55. Dnia Gospodarki został odznaczony Certyfikatem Prezydenckim za wkład w rozwój krajowego przemysłu.

Reklamy te będą stale pokazywane konsumentom w telewizji, Internecie oraz w różnego rodzaju materiałach reklamowych i promocyjnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie Nuga Medical.

Pierwotnym źródłem 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl