Jung Joon Ho pokazuje komiczny taniec w reklamie Nougat Medical Device

Jung Joon Ho pokazuje komiczny taniec w reklamie Nougat Medical Device.

19 czerwca Nuga Medical Group ogłosiła wydanie nowego serialu telewizyjnego z udziałem Jung Joon Ho.

nuga best

Ta reklama zawiera przesłanie: „Nuga Medical zapewnia młodym ludziom dynamiczne życie”.

Aby to wyrazić, poprzez CF wprowadziliśmy Nuga Song i Nuga Dance, do których każdy bez względu na wiek i płeć może z łatwością śpiewać i tańczyć.

Ponadto flagowe produkty Nuga Medical, N5 i M1-Q, pojawiły się w całej CF, aby pokazać życie z produktami Nuga poprzez reklamy.

Ta reklama została zrobiona z Jung Joon Ho, ekskluzywnym modelem Nuga Medical, który jest popularny w niedawno nakręconym dramacie JTBC „Sky Castle”. W tej reklamie Jung Joon Ho spojrzał na widzów świeżym spojrzeniem, podążając za komicznym tańcem nugatowym, który oderwał się od ciężkiego obrazu pokazanego w dramacie.

Od momentu powstania korporacji w czerwcu 2002 roku, Nuga Medical stworzyła sieć sprzedaży obejmującą ponad 3500 rynków krajowych i zagranicznych, skierowaną na rynki zagraniczne. W uznaniu tego podczas ubiegłorocznej ceremonii 55. Dnia Gospodarki został odznaczony Certyfikatem Prezydenckim za wkład w rozwój krajowego przemysłu.

Reklamy te będą stale wyświetlane konsumentom za pośrednictwem telewizji internetowej i różnych mediów. Więcej informacji można znaleźć na stronie Nuga Medical.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl