Jung Joon Ho pokazuje komiczny taniec w reklamie Nougat Medical Device

Jung Joon Ho pokazuje komiczny taniec w reklamie Nougat Medical Device.

19 czerwca Nuga Medical Group ogłosiła wydanie nowego serialu telewizyjnego z udziałem Jung Joon Ho.

nuga best

Ta reklama zawiera przesłanie: „Nuga Medical zapewnia młodym ludziom dynamiczne życie”.

Aby to wyrazić, poprzez CF wprowadziliśmy Nuga Song i Nuga Dance, do których każdy bez względu na wiek i płeć może z łatwością śpiewać i tańczyć.

Ponadto flagowe produkty Nuga Medical, N5 i M1-Q, pojawiły się w całej CF, aby pokazać życie z produktami Nuga poprzez reklamy.

Ta reklama została zrobiona z Jung Joon Ho, ekskluzywnym modelem Nuga Medical, który jest popularny w niedawno nakręconym dramacie JTBC „Sky Castle”. W tej reklamie Jung Joon Ho spojrzał na widzów świeżym spojrzeniem, podążając za komicznym tańcem nugatowym, który oderwał się od ciężkiego obrazu pokazanego w dramacie.

Od momentu powstania korporacji w czerwcu 2002 roku, Nuga Medical stworzyła sieć sprzedaży obejmującą ponad 3500 rynków krajowych i zagranicznych, skierowaną na rynki zagraniczne. W uznaniu tego podczas ubiegłorocznej ceremonii 55. Dnia Gospodarki został odznaczony Certyfikatem Prezydenckim za wkład w rozwój krajowego przemysłu.

Reklamy te będą stale wyświetlane konsumentom za pośrednictwem telewizji internetowej i różnych mediów. Więcej informacji można znaleźć na stronie Nuga Medical.

 

źródło 


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl