Nagroda Główna Marka Roku 2019 wybrana przez konsumentów, Nuga Medical

Nougat Medical Equipment (dyrektor generalny Seung-Hyun Cho), globalnego specjalisty w zakresie urządzeń medycznych, został wybrany przez koreańskich i chińskich konsumentów jako marka roku 2019 jako najlepsza marka roku 2019 (sektor wyrobów medycznych). trzeci rok z rzędu.

nuga best

Koreański Komitet ds. Marek Konsumenckich i Koreańskie Forum Konsumentów przeprowadziły szeroko zakrojone badania podstawowe dotyczące ICT (technologii informacyjno-komunikacyjnych), sprzętu AGD, opieki zdrowotnej, edukacji, finansów, zakupów, restauracji i marek żywności, szeroko zakrojonych ankiet konsumenckich oraz wzajemnej oceny i dyskusji. zidentyfikować główne marki kandydujące. Wybrani Ich Publiczne głosowanie na wybrane marki kandydujące odbyło się przez 15 dni od 30 maja do 13 czerwca za pośrednictwem strony internetowej, telefonów komórkowych i stacjonarnych. Spośród udziału 320 000 konsumentów wyłoniono najlepsze marki roku w 16 kategoriach oraz 1742 marki. Jest to metoda zróżnicowana, ponieważ jest to metoda, która jest ostatecznie wybierana w głosowaniu publicznym, a także w dyskusji komisji.

Nuga Medical została wybrana Marką Roku 2019 w kategorii urządzeń medycznych przez trzy kolejne lata po 2017 i 2018 roku. Jako globalna firma specjalizująca się w urządzeniach medycznych, która w tym roku obchodzi swoje 17-lecie, założyła 3500 sieci handlowych w 115 krajach, w tym w Chinach, Rosji, Tajwanie i Indiach. Nougat Medical został wybrany nie tylko jako najlepsza marka urządzeń medycznych w 2019 roku przez konsumentów krajowych, ale także jako najlepsza marka urządzeń medycznych w 2019 roku przez chińskich konsumentów. To wynik starannego rozwoju technologii zorientowanych na klienta. Nougat Medical, który opiera się na koncentracji firmy na konsumentach i zaawansowanych technologiach, ma 40 patentów, 12 planów użyteczności i 79 projektów (projektów). 

Głównym produktem Nuga Medical Device jest "N5, Medical Spine Pain Relief Device", który zapewnia stymulację kompresyjną i efekty termiczne. N5 to urządzenie medyczne, które stymuluje cały kręgosłup jednocześnie z pierwszym w branży „elementem grzewczym kręgosłupa szyjnego” i trzema niezależnymi elementami grzewczymi łączącymi kręgi piersiowy i lędźwiowy. Zgłoszono osiem patentów, a konsumenci pokochali go, ponieważ jest produkowany bezbłędnie przy użyciu zaawansowanej technologii.

N5 przyjmuje konstrukcję typu clamshell, która różni się od tradycyjnej znormalizowanej konstrukcji. Gdy nie jest używany, można go złożyć i przechowywać, co ułatwia przechowywanie w domu. Korzyści płynące z korzystania z tej przestrzeni zostały również dobrze odebrane przez konsumentów. N5 został również wybrany jako Produkt Światowej Klasy i Dobry Wzór zorganizowany przez Departament Handlu, Przemysłu i Energii w 2015 roku. W maju rynek wynajmu znacznie się rozwinął dzięki zakupom domowym, docierając do konsumentów i otrzymując pozytywne opinie.

„Zdobywanie nagrody Marka Roku w kategorii urządzeń medycznych przez trzy kolejne lata oznacza, że ​​Nuga Medical ugruntowała swoją pozycję jako reprezentatywna marka osobistego sprzętu medycznego w Korei i Chinach. Chcielibyśmy podziękować konsumentom za wybranie Nuga Medical Device i dołożymy wszelkich starań, aby oferować konsumentom lepsze produkty.”

link źródłowy

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl