Nagroda Główna Marka Roku 2019 wybrana przez konsumentów, Nuga Medical

Nougat Medical Equipment (dyrektor generalny Seung-Hyun Cho), globalnego specjalisty w zakresie urządzeń medycznych, został wybrany przez koreańskich i chińskich konsumentów jako marka roku 2019 jako najlepsza marka roku 2019 (sektor wyrobów medycznych). trzeci rok z rzędu.

nuga best

Koreański Komitet ds. Marek Konsumenckich i Koreańskie Forum Konsumentów przeprowadziły szeroko zakrojone badania podstawowe dotyczące ICT (technologii informacyjno-komunikacyjnych), sprzętu AGD, opieki zdrowotnej, edukacji, finansów, zakupów, restauracji i marek żywności, szeroko zakrojonych ankiet konsumenckich oraz wzajemnej oceny i dyskusji. zidentyfikować główne marki kandydujące. Wybrani Ich Publiczne głosowanie na wybrane marki kandydujące odbyło się przez 15 dni od 30 maja do 13 czerwca za pośrednictwem strony internetowej, telefonów komórkowych i stacjonarnych. Spośród udziału 320 000 konsumentów wyłoniono najlepsze marki roku w 16 kategoriach oraz 1742 marki. Jest to metoda zróżnicowana, ponieważ jest to metoda, która jest ostatecznie wybierana w głosowaniu publicznym, a także w dyskusji komisji.

Nuga Medical została wybrana Marką Roku 2019 w kategorii urządzeń medycznych przez trzy kolejne lata po 2017 i 2018 roku. Jako globalna firma specjalizująca się w urządzeniach medycznych, która w tym roku obchodzi swoje 17-lecie, założyła 3500 sieci handlowych w 115 krajach, w tym w Chinach, Rosji, Tajwanie i Indiach. Nougat Medical został wybrany nie tylko jako najlepsza marka urządzeń medycznych w 2019 roku przez konsumentów krajowych, ale także jako najlepsza marka urządzeń medycznych w 2019 roku przez chińskich konsumentów. To wynik starannego rozwoju technologii zorientowanych na klienta. Nougat Medical, który opiera się na koncentracji firmy na konsumentach i zaawansowanych technologiach, ma 40 patentów, 12 planów użyteczności i 79 projektów (projektów). 

Głównym produktem Nuga Medical Device jest "N5, Medical Spine Pain Relief Device", który zapewnia stymulację kompresyjną i efekty termiczne. N5 to urządzenie medyczne, które stymuluje cały kręgosłup jednocześnie z pierwszym w branży „elementem grzewczym kręgosłupa szyjnego” i trzema niezależnymi elementami grzewczymi łączącymi kręgi piersiowy i lędźwiowy. Zgłoszono osiem patentów, a konsumenci pokochali go, ponieważ jest produkowany bezbłędnie przy użyciu zaawansowanej technologii.

N5 przyjmuje konstrukcję typu clamshell, która różni się od tradycyjnej znormalizowanej konstrukcji. Gdy nie jest używany, można go złożyć i przechowywać, co ułatwia przechowywanie w domu. Korzyści płynące z korzystania z tej przestrzeni zostały również dobrze odebrane przez konsumentów. N5 został również wybrany jako Produkt Światowej Klasy i Dobry Wzór zorganizowany przez Departament Handlu, Przemysłu i Energii w 2015 roku. W maju rynek wynajmu znacznie się rozwinął dzięki zakupom domowym, docierając do konsumentów i otrzymując pozytywne opinie.

„Zdobywanie nagrody Marka Roku w kategorii urządzeń medycznych przez trzy kolejne lata oznacza, że ​​Nuga Medical ugruntowała swoją pozycję jako reprezentatywna marka osobistego sprzętu medycznego w Korei i Chinach. Chcielibyśmy podziękować konsumentom za wybranie Nuga Medical Device i dołożymy wszelkich starań, aby oferować konsumentom lepsze produkty.”

link źródłowy

 


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl