Koreańskiej Marki Roku 2019

Ceremonia wręczenia nagród Koreańskiej Marki Roku 2019 odbyła się 24 lipca w hotelu Shilla w Seulu, który wyznacza trendy konsumpcyjne w 2019 roku oraz identyfikuje i nagradza marki, które zwróciły uwagę i miłość koreańskich i chińskich konsumentów.

nuga best pressa

Ceremonia wręczenia nagród, która w tym roku skończyła 17 lat, została podzielona na kategorię koreańską (Marka Roku wybierana przez koreańskich konsumentów), Nagroda Specjalna oraz kategoria Chiny (Marka Roku wybierana przez chińskich konsumentów).

W sektorze koreańskim konsumenci z Korei wybrali 104 marki za pomocą 320 000 głosów. Głosowanie konsumentów przeprowadzono za pośrednictwem strony internetowej, smartfonów i kanałów kablowych, a ostateczną nagrodzoną markę określił Koreański Komitet ds. Marek Konsumenckich.

Wśród nich 17 marek, w tym Kyochon Chicken, zdobyło Arcydzieło przyznawane markom, które od ponad 10 lat zdobywają główną nagrodę. Ponadto przyznano 87 innych koreańskich nagród, w tym Dewey Tree. W kategorii Special Award wyłoniono 34 marki, w tym Song Ga-in, który został wybrany jako kłusujący wokalista roku.

Tymczasem People's Network wraz z Forum Konsumentów wybrały łącznie sześć marek, ogłaszając je „Chińską Konsumencką Marką Roku”. 970 000 uczestników wybrało 8,4 miliona marek w głosowaniu online. Przydatność została przetestowana na podstawie marek, które zajęły pierwsze miejsce pod względem łącznej liczby głosów. Wybrane marki to Lemona, Soymilk Soymilk, Todari, Nougat Medical Equipment, Jayjun Cosmetics i Andar.

Jung Jae Ho, dyrektor generalny Korea Consumer Forum, powiedział: „Tegoroczne Grand Prix marki, podczas którego konsumenci bezpośrednio wybierają i nagradzają najlepsze marki, które pojawiły się w tym roku, to 17-letnia historia przyznawania nagrody za najlepszą markę Korei. Mam nadzieję, że przyciągną uwagę i miłość ”.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl