Ceremonia stypendialna Nuga Medical Equipment

Stypendium przyznane przez Changwon Machinery Nougat Medical Equipment Graduate School of Technology
20 milionów wonów dla 40 osób

Dziewiątego dnia Nuga Medical Machinery (przewodniczący Seung-Hyun Cho) ogłosił dziewiątą ceremonię wręczenia nagród Nuga Best Fellowship w Changwon Machinery High School. W tej ceremonii stypendialnej wybrano 40 stypendystów i przyznano im stypendium w wysokości 20 milionów wonów.

nuga best pressa

Rzecznik szkoły powiedział: „Stypendia są bardzo pomocne dla uczniów. Jest to szansa dla studentów, którzy mają doskonałe wyniki w nauce, ale nie są w stanie skoncentrować się na nauce ze względu na sytuację rodzinną, aby mogli skupić się na nauce.”

Ceremonia stypendialna Nuga Medical Equipment Fellowship Ceremony trwa 9 lat od 2011 roku i przeszkoliła około 400 stypendystów.

Tymczasem Grupa Medyczna NUGA co roku zgłasza się na ochotnika do wymiany brykietów dla pokrzywdzonych. Ponadto regularnie prowadzi działania opiekuńcze, takie jak sponsorowanie narodowej drużyny łuczniczej Igrzysk Paraolimpijskich, wolontariat w ciężarówce z jedzeniem i wspieranie dzieci nieuleczalnie chorych w ramach akcji charytatywnej Angels Fighting. konkurs artystyczny.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl