Otrzymał stypendium Changwon Machinery Technical High School

Otrzymał stypendium Changwon Machinery Technical High School

nuga best pressa

9 listopada Fundusz Stypendialny Changwon Machinery Technical School (przewodniczący Seung-Hyun Cho) zorganizował ceremonię stypendialną w sali audiowizualnej Changwon Machinery Technical High School i przyznał stypendium w wysokości 500 000 wonów dla każdego 13 uczniów i łącznie 9 milionów wygranych w stypendia i fundusze na badania wielkich nauczycieli.

Ponadto przewodniczący Cho Seung Hyun powiedział, że zapewnił stypendium w wysokości 20 milionów wonów dla Changwon High School of Engineering.

Przewodniczący Cho jest drugim absolwentem tej szkoły i prezesem Nuga Medical Equipment, która produkuje domowe grzejniki, ultradźwięki i produkty związane z komunikacją o niskiej częstotliwości. Nadal zapewnia stypendia jako prezes funduszu stypendialnego, przekazując 200 milionów won, w tym fundusz założycielski, na fundusz stypendialny Jiji w Changwon Technical High School, założony na początku 2011 roku.

Kim Jae Kyung, korespondent ds. personelu

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl