Sprzęt Medyczny Roku

Nuga Medical, firma produkująca urządzenia medyczne, ogłosiła 29 grudnia, że ​​została wybrana jako Główna Nagroda w kategorii Urządzenie Medyczne Roku, wybrana przez koreańskich i chińskich konsumentów podczas Grand Prix Marki Roku 2019, która odbyła się w Dynasty Hall. Shilla Hotel w Seulu w dniu 24. trzeci rok z rzędu.

nuga best

Koreańskie Forum Konsumentów wybrało Nuga Medical jako główną nagrodę marki w kategorii urządzeń medycznych w tym roku w ankiecie internetowej i na telefonach komórkowych (obejmującej 320 000 osób) od 30 maja do 13 czerwca.

W tym samym okresie Liker Medical Equipment Co., Ltd., chińska spółka zależna Nuga Medical Equipment, która otrzymała najwięcej głosów od chińskich konsumentów za pośrednictwem strony głównej People's Network i wersji mobilnej People's Daily of China, została wybrana jako marka dla trzeci rok, wybierany przez konsumentów rok z rzędu.

NUGA Medical Equipment to firma, która od swojego powstania w 2002 roku stara się popularyzować osobisty sprzęt medyczny.

Po 17 latach od założenia firma jest liderem w dziedzinie osobistego sprzętu medycznego z 186 lokalnymi agencjami. Oprócz Chin, które zdobyły główną nagrodę marki w 2019 roku, zainstalowała 3500 sieci handlowych w 115 krajach na kontynentach, w tym w Rosji, Brazylii, Kanadzie i zyskuje popularność za granicą.

Reporter Jung Suk Young

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl