Co przynosi wpływ ciepła na skórę

Wpływ na naturalne mechanizmy obronne ✅ 

Nasza skóra jest „pierwszą linią obrony” ludzkiego ciała. Bezpośrednio wchodzi w kontakt z otoczeniem. Chroni nasze naczynia krwionośne, nerwy, gruczoły, narządy wewnętrzne, przed zimnem i przegrzaniem, przed uszkodzeniami i drobnoustrojami. Skóra zawiera lizozym, który jest szkodliwy dla wielu bakterii.

Wpływ na czynność układu oddechowego i wydalania wody ✅ 

Skóra oddycha, co oznacza, że ​​pomaga płucom. Dzięki niej uwalnia się woda, co ułatwia pracę nerek. Z jego pomocą pozbywamy się toksyn.

Wpływ na gruczoły łojowe ✅ 

Gruczoły łojowe wychodzą na zewnątrz w postaci porów, smarując naszą skórę cienką warstwą specjalnej emulsji, która zmiękcza, chroni przed wysuszeniem, nadaje elastyczność, jędrność i połysk. Jeśli gruczoły łojowe działają słabo, cierpi skóra, a wraz z nią ciało.

Ochrona przed infekcjami ✅ 

Czysta, zdrowa skóra przeciwdziała ciągłej agresji mikrobiologicznej. Infekcja przez skórę jest możliwa tylko wtedy, gdy jest zanieczyszczona. Badania naukowców wykazały, że mikroorganizmy na czystej skórze szybko giną.

JAK POMÓC SKÓRZE?

ZAPEWNIĆ WYSTAWIENIE NA CIEPŁO ✅ 

Ciepło sauny i kąpieli działa bakteriobójczo. Giną w tym ciepło i mikroby w ludzkim ciele. Gorące i wilgotne zabiegi poprawiają przepływ krwi, trenują naczynia przylegające do skóry. Dzięki temu skóra nie tylko wygląda atrakcyjniej, ale także poprawia jej właściwości fizjologiczne. Nie boi się zmian temperatury. Ponadto zwiększa się jego zdolność dotykowa.

Bądź zdrowy i młody z Nuga Best ❤️

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl