NUGA BEST Wrocław

Salon

NUGA BEST Wrocław

Witam Was Nasi Drodzy goście na stronie Nuga Wrocław. Często pytają mnie dlaczego Nuga Best, dlaczego akurat Polska? Zdecydowałem się więc napisać swoją historie zapoznania się z Nuga Best. Wszystko zaczęło się 8 lat temu, kiedy podjąłem pracę jako konsultant w salonie NUGA BEST (Ukraina, m. Donieck). Miałem wtedy 20 lat. Pierwsze moje wrażenie, jak u większości z Państwa nie było pozytywne, w ogóle nie zrozumiałem co tutaj się dzieje, dużo osób w starszym wieku, rozgrzewki, masaże na łóżkach itp… Było to dla mnie coś nowego i niezwykłego. Na początku pojawiły się u mnie wątpliwości w podjęciu pracy i zamierzałem zrezygnować. Ale w salonie zobaczyłem dziewczynę, która była konsultantką i się zakochałem od pierwszego spójrzenia więc postanowiłem zostać. Oprócz uczucia, którym darzyłem i wciąż darze Swietłane, w późniejszym procesie pracy w NUGA BEST, zacząłem poznawać firmę, urządzenia oraz przede wszystkim gości salonu, którzy potrzebowali pomocy. Zobaczyłem na własne oczy duże poprawy zdrowotne naszych gości salonu. Przekonałem się jak urządzenia pomagają i jak ludzie odzyskują nadzieje, że będą zdrowi. Podziękowanie, radość, szczęście starszych i schorowanych ludzi rozwiały moje wszystkie wątpliwości odnośnie sprzętu Nuga Best. Wyglądało na to, że wszystko będzie już dobrze, dzięki dużemu zaangażowaniu w pracy awansowałem z konsultanta na Dyrektora salonu NUGA BEST, w międzyczasie ożeniłem się z najpiękniejszą dziewczyną Swietlaną, moje życie zaczęło podążać w lepszym kierunku.

Ludzie często szukają informacji na tematy nuga best produktynuga best ceramika turmalinowanuga best mata opinienuga best opinienuga best cenniknuga best opinie lekarzydrugie serceceramika turmalinowamata turmalinowamasazer do nognuga best forumurządzenie do masażu sercamasażer do nóg na co pomaga.

Nuga Best Jelenia Góra to kolejny Laureat Plebiscytu Orły Medycyny 2020

nugabest wroclaw orlymedycyny 2020

www.orlymedycyny.pl/profile-356468-nuga-wroclaw

Ale 2014 rok wszystko zmienił. Do naszego miasta wjeżdżają czołgi, powstają wojskowe punkty kontrolne, dookoła żołnierze, zbroja, w jednej chwili wszystko się zmieniło. Miasto zaczęło się przekształcać w „miasto widmo”. Zrozumieliśmy że tuż tuż zacznie się wojna i nie mogliśmy dłużej zostać, bo to zagrażało życiu.

Wraz ze swoją młodą żoną i właścicielami salonu zbieramy w jedną noc nasze rzeczy i wyjeżdżamy z miasta. Nasz stan wewnętrzny był bardzo ciężki, w jedną noc straciliśmy wszystko, oprócz siebie i bliskich, co dało nam siły iść dalej. Po upływie miesiąca czasu dostaliśmy propozycje wyjazdu, również ze względu, że bardzo podobała się nam Polska. Przeprowadzamy się do Polski, wspólnymi siłami otwieramy salon, zapraszamy ludzi, prowadzimy prezentacje.

Początki były bardzo trudne, ponieważ znaleźliśmy w innym kraju, bariera językowa, ale język Nuga Best jest ten sam na całym świecie, bo nasz język jest językiem miłości oraz troski. W taki właśnie sposób pojawiliśmy się we Wrocławiu. Bardzo się cieszę że związałem się z Nuga Best, bo on zmienił moje życie i życie naszych gości. Moja praca mnie inspiruje, dlatego że widzę codziennie jak jakość życia naszych gości polepsza się. Dlatego NUGA BEST Wrocław będzie istniał dopóki ludzie będą potrzebować zdrowia.

Pytania i Odpowiedzi

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do NUGA BEST. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie – skontaktuj się z nami, z radością rozwiążemy wszelkie twoje wątpliwości.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best jest to firma Południowokoreańska, która produkuje urządzenia dla zdrowia o charakterze medycznym oraz nie medycznym.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best to salon-sklep w którym są sprzedawane oraz demosnstrowane urządzenia firmy Nuga Best.

Dlaczego zabiegi w Salonach Nuga Best są za darmo?

Prowadzimy demonstracje nowych technologii zdrowia przeznaczonych do użytku domowego. Demonstracja odbywa się za darmo we wszystkich salonach Nuga Best Polska.

Salony Nuga Best są również sklepami.

Jest to Południowokoreański Marketing. Tak działa Firma Nuga Best na całym świecie. Pracujemy w taki sposób, aby nauczyć ludzi jak korzystać z urządzeń Nuga Best. Skorzystać z naszych urządzeń możecie Państwo jeden raz dzienne, po wysłuchaniu prelekcji. Prelekcja jest po to aby Państwa nauczyć jak korzystać z urządzeń, oraz jak być zdrowym codziennie z Nuga Best.

Z urządzeń Nuga Best mogą korzystać osoby w różnym wieku.

Chcemy, aby każda osoba, zanim podejmie decyzję o odbiorze urządzeń Nuga Best wypróbowała je więcej niż tylko raz i nauczyła się je prawidłowo używać.

Odwiedzanie salonów Nuga Best Polska nie zobowiązuje do zakupu.

Zapraszamy do naszych salonów demonstracyjnych, aby skorzystać z najlepszych urządzeń na świecie!

Dlaczego do salonu-sklepu Nuga Best na darmowe masaże chodzi się codziennie?

Salon-sklep Nuga Best prowadzi nie tylko sprzedaż ale również demonstracje urządzeń podczas których każdy może się zapoznać z tymi urządzeniami. Odwiedzanie salonu nie jest ograniczone, poza warunkiem odwiedzenia tylko 1 raz dziennie.

Dlaczego za każdym razem trzeba wysłuchać prezentacji w Salonie Nuga Best?

Celem prezentacji w Nuga Best jest nauczyć każdego z naszych gości bezpiecznego oraz skutecznego używania urządzeń.

Dlaczego w Nuga Best nie ma lekarzy?

Nuga Best jest firmą numer 1 na świecie w dziedzinie produkcji urządzeń dla profilaktyki oraz odbudowy zdrowia na świecie. Korzystanie z urządzeń Nuga Best nie wymaga wiedzy medycznej.

W jakim wieku można korzystać z łóżka masującego Nuga Best?

Zalecany wiek korzystania z łóżka Nuga Best to od 6 do 100+ lat.

Jakie są przeciwskazania do Nuga Best?

Instrukcja producenta zawiera takie przeciwskazania:

 • kobiety w ostatnim trymestrze ciąży
 • przy stwierdzonej osteoporozie osoby z rozrusznikiem serca;
 • po urazach lub operacjach na kręgosłupie w ciągu 12 miesięcy:
 • przy obecności metalowych elementów, sztywno mocujacych ponad 3 kregi
Czy Nuga Best może zaszkodzić?

Nie może. Są niektóre ograniczenia w korzystaniu z masażu, w takim przypadku dobieramy to co Ci pasuje.

Czy muszę coś kupić w Nuga Best?

Zasady darmowego odwiedzania nie zobowiązują do nabycia urządzeń. Odwiedzanie salonu Nuga Best daje Ci możliwość zapoznania się z urządzeniami i jest bezpłatnym.

Ile kosztuje łóżko Nuga Best?

Cena łóżka masującego Nuga Best N5 jest niezmienna i wynosi 25600 zł brutto.

Możesz uzyskać lepszą propozycję w oficjalnych salonach. Firma Nuga Best przeprowadza 2-3 promocji na rok podczas których są lepsze warunki zakupu łóżek masujących.
Firma udostępnia dwuletnią gwarancję, darmową dostawę oraz montowanie urządzenia. Sprzedaż przez internet nie jest prowadzona przez oficjalne sklepy. Prosimy uważać na oszustwo.

Jak długo trwa rehabilitacja za pomocą Nuga Best?

Nuga Best pomaga organizmowi się zregenerować, poprawia krążenie i zmniejsza symptomy bólu. Dla większej skuteczności należy korzystać z naszych urządzeń długo, codziennie i zawsze.

Czy można kupić urządzenia Nuga Best przez internet?

Oficjalne salony Nuga Best nie prowadzą sprzedaży urządzeń Nuga Best przez internet. Prosimy uważać na oszustów. Naszym celem jest abyście mogli zapoznać się z urządzeniami przed zakupóm i wiedzieli jak z nich korzystać, abyście otrzymali prawdziwą gwarancję oraz serwis w naszych oficjalnych salonach.

Czy Nuga Best to jakaś sekta?

Nasza firma niesie kulturę dbania o zdrowie w masy. Osiągamy to przez niespotykana troskę, miłość oraz przyjaźń .Mamy wyjątkową kulturę, która nas wyróżnia, z czego jesteśmy dumni!

Czy Nuga Best to są oszuści?

Nuga Best to firma południowokoreańska, stworzona w 2002 roku, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu badań oraz produkcji urządzeń. Współpracuje z najlepszymi instytutami badawczymi w Korei oraz w Europie. Firma Nuga Best uzyskała miano marki roku w roku 2017, 2018 oraz 2019. Prowadzi działalność w 115 krajach świata.

Kto pisze negatywne opinie o Nuga Best?

Z reguły negatywne opinie są pisane przez ludzi którzy nie odwiedzali oficjalnych salonów Nuga Best i nigdy nie korzystali z urządzeń.

Dlaczego starsi ludzie chodzą do Nuga Best?

W młodości organizm może samodzielnie odbudowywać się. Terapia lekami jest skuteczna i szybko likwiduje ból. Osoba w wieku seniora wskutek starzenia się organizmu nie ma zasobów dla regeneracji, dlatego potrzebuje regeneracji codziennie. Seniorzy odwiedzają salony Nuga Best ponieważ kwestia zdrowia jest dla nich czymś bardzo poważnym.

Wiek To Nie Wyrok!

Pracujemy dla Ciebie

Współczesne Technologie Zdrowia Dla Twojej Rodziny/

W Nuga Best otrzymujesz jakość, ekskluzywność, najlepszy efekt oraz gwarancję serwisu.


Wrocław

Wrocław to miasto w Polsce , położone na Nizinie Śląskiej nad Odrą (niemiecka Odra). To jedno z najstarszych miast w kraju, „stolica” historycznego regionu Śląska. Wrocław to wyjątkowe miasto w Polsce, położone na 12 wyspach połączonych 112 mostami.

Również Wrocław to jedno z największych miast w Polsce, liczące ponad 600 tysięcy mieszkańców. Klimat miasta jest umiarkowany, z ciepłymi latami i raczej łagodnymi zimami. Pory roku są dość różne. Morze Bałtyckie ma duży wpływ na klimat. Roczna suma opadów przekracza 600 mm. Zimą możliwe są opady śniegu i mrozy. Najbardziej deszczowe miesiące to październik i listopad.

 1. Historia
 2. Ograniczenia i zasady
 3. Komunikacja miejska we Wrocławiu
 4. Zakupy
 5. Kuchnia i jedzenie
 6. Rezydencja
 7. Jak się tam dostać
 8. Mapy miasta z ciekawymi trasami
 9. osobliwości miasta

Historia

Region, w którym obecnie znajduje się Wrocław, był wymieniany w kronikach historycznych już w I wieku naszej ery. W 4-5 wieku osiedliło się tu jedno z plemion Wandali. Słowianie osiedlili się tu w IX-X wieku.

Według legendy założycielem miasta był czeski książę Wratislav. Od jego nazwy pochodzi polska nazwa Wrocławia . Pod koniec X wieku Wrocław i cały Śląsk zostały zdobyte przez polskiego księcia. Miasto zostało założone w 1000 roku, kiedy Bolesław Chrobry i święty cesarz rzymski Otton III ustanowili w mieście rzymskokatolickie biskupstwo oraz wybudowano zamek i katedrę.

W średniowieczu Wrocław był stolicą Księstwa Śląskiego. W 1241 roku Wrocław został spustoszony przez Tatarów mongolskich. Miasto odbudowano w 1261 roku. Od 1335 r. Wrocław znajdował się pod panowaniem Czech, aw XV wieku pod panowaniem Habsburgów. W tym okresie powszechnie używano innej nazwy miasta - Breslau. W 1741 r. Miasto zostało przyłączone do Prus.

W XIX wieku miasto było ważnym ośrodkiem przemysłowym. Wrocław (Breslau) stał się tekstylną stolicą Niemiec i ważnym węzłem kolejowym.

Podczas II wojny światowej miastem rządzili naziści. Wiele przedmieść i dzielnic noszących słowiańskie nazwy zostało przemianowanych. Wiosną 1945 roku Breslau stało się jednym z nielicznych miast, które uparcie stawiały opór nacierającym oddziałom Armii Czerwonej. 6 maja 1945 roku Breslau skapitulował i znaczna część miasta została zniszczona.

Ograniczenia i zasady

W mieście obowiązują następujące ograniczenia:

1. W miejscach publicznych obowiązuje zakaz palenia.

2. Zabrania się spożywania alkoholu w miejscach publicznych, zwłaszcza w parkach, w pobliżu sklepów, dworców kolejowych.

3. Podróżowanie samochodem - należy mieć zapięte pasy, mieć włączone reflektory. Ruch jest prawostronny. Maksymalna prędkość w mieście to 50 km / h. W miejscowościach od 23.00 do 05.00 - 60 km / h.

Transport publiczny 

Transport publiczny we Wrocławiu reprezentują autobusy i tramwaje, które kursują od 5.00 do 23.00. Autobusy nocne kursują między 23.30 a 5.00, co pół godziny.

Rodzaje biletów - jednorazowe lub cykliczne (wielokrotnego użytku przez określony czas), które można kupić w kioskach przy przystankach lub w biletomatach. 

Zakupy (zakupy)

Na zakupy we Wrocławiu polecamy następujące centra handlowe:

 • Magnolia Park, Legnicka 58, 54-204 Wrocław
 • Centrum Handlowe Korona, Krzywoustego 126, Wrocław
 • Pasaż Grunwaldzki, Plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław
 • Hala Targowa, Piaskowa 15, Wrocław

Kuchnia i jedzenie

We Wrocławiu jest bardzo dużo restauracji, barów, fast foodów głównie z kuchnią polską i europejską. Polecamy następujące obiekty:

 • Restauracja "Karczma Lwowska", Rynek 4, 50-106 Wrocław
 • Piwnica Świdnicka, Rynek Ratusz 1, 50-107 Wrocław
 • Restauracja Pod Gryfami, Rynek 2, 50-106 Wrocław
 • Restauracja Inspiracja, Plac Solny 16, 50-062 Wrocław
 • Restauracja JaDka, Rzeźnicza 24/25, 50-129 Wrocław

Rezydencja

Dostępnych jest wiele hoteli, pensjonatów, hosteli i apartamentów o różnych grupach cenowych i udogodnieniach. Dlatego Wrocław jest dość popularnym ośrodkiem turystycznym, noclegi lepiej rezerwować z wyprzedzeniem.

Jak się tam dostać

Samolotem do Warszawy, Berlina czy Drezna. Zalecamy dojazd z Drezna. 

Pociągiem lub autobusem z większości dużych miast w Niemczech, Czechach i Polsce. Możesz zobaczyć harmonogram i kupić bilety tutaj -  http://rozklad-pkp.pl

Mapy Wrocławia z ciekawymi trasami i atrakcjami

Porozmawiajmy o najciekawszych trasach turystycznych miasta zaznaczonych na mapie.

Na zakupy we Wrocławiu polecamy następujące centra handlowe:

 • Magnolia Park, Legnicka 58, 54-204 Wrocław
 • Centrum Handlowe Korona, Krzywoustego 126, Wrocław
 • Pasaż Grunwaldzki, Plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław
 • Hala Targowa, Piaskowa 15, Wrocław

Kuchnia i jedzenie

We Wrocławiu jest bardzo dużo restauracji, barów, fast foodów głównie z kuchnią polską i europejską. Polecamy następujące obiekty:

 • Restauracja "Karczma Lwowska", Rynek 4, 50-106 Wrocław
 • Piwnica Świdnicka, Rynek Ratusz 1, 50-107 Wrocław
 • Restauracja Pod Gryfami, Rynek 2, 50-106 Wrocław
 • Restauracja Inspiracja, Plac Solny 16, 50-062 Wrocław
 • Restauracja JaDka, Rzeźnicza 24/25, 50-129 Wrocław

Rezydencja

Dostępnych jest wiele hoteli, pensjonatów, hosteli i apartamentów o różnych grupach cenowych i udogodnieniach. Dlatego Wrocław jest dość popularnym ośrodkiem turystycznym, noclegi lepiej rezerwować z wyprzedzeniem.

Jak się tam dostać

Samolotem do Warszawy, Berlina czy Drezna. Zalecamy dojazd z Drezna.

 Pociągiem lub autobusem z większości dużych miast w Niemczech, Czechach i Polsce. Możesz zobaczyć harmonogram i kupić bilety tutaj -  http://rozklad-pkp.pl

Mapy Wrocławia z ciekawymi trasami i atrakcjami

Porozmawiajmy o najciekawszych trasach turystycznych miasta zaznaczonych na mapie.


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl