NUGA BEST Kraków

Witamy Was drodzy Klienci !
Chcemy podzielić się Nasza historią oraz historią powstania salonu Nuga Best w Krakowie!
Mam na Imię Wasyl, jestem dyrektorem Salonu, prowadzimy go razem z żoną Lidią, jesteśmy małżeństwem od 6 lat. Przyjechaliśmy 5 lat temu do Polski z Ukrainy. Z Firmą Nuga Best nasza historia rozpoczęła się 8 lat temu. W Ukrainie pracowałem jako konsultant i już wtedy zakochałem się w te urządzenia, jak również w kulturę tej Firmy. Akurat wtedy powstało marzenie mieć taki salon i pomagać ludziom wracać do zdrowia! W międzyczasie wzięliśmy ślub z Lidią i to marzenie zaczęli realizować już razem👨‍👩‍👧 Dostaliśmy zaproszenie dla rozwoju Firmę Nuga Best w Polsce. Miasto do którego Nas zaproszono był Kraków ❤️. Miasto które kochamy, które stało dla nas domem i w którym zdecydowaliśmy otworzyć salon, żeby pomagać tysiącam ludzi żyć bez bólu i być sprawnymi. My przyjechaliśmy bez wiedzy języka, bez doświadczenia pracy w tym kraju, ale dzięki pewności że ten sprzęt jest najlepszy na całym świecie zaryzykowaliśmy i już działamy 6-ty tok🙌🏼
Za 5 lat pracy, od 5 maja 2015 roku przeprowadzono nami już ponad 165000 bezpłatnych masaże i zmieniono życie tysięcy ludzi. Dlatego to, co robimy przynosi ogromną satysfakcję, radość i oczywiście ZDROWIE 💫
Zainwestowaliśmy nasze oszczędności w 17 łóżek i postawiliśmy w salonie dla Państwa, żeby móc przyjąć jak najwięcej osób dziennie i żeby każdy mógł doświadczyć działanie tych urządzeń!
Dzięki temu, macie Państwo możliwość przychodzić do salonu i korzystać z tego bezpłatnie każdego dnia!
Zapraszamy Państwo do naszego salonu w Krakowie!
Przyjdź i doświadcz jak Nuga Best może pomóc Ci!

Ludzie często szukają informacji na tematy nuga best produktynuga best ceramika turmalinowanuga best mata opinienuga best opinienuga best cenniknuga best opinie lekarzydrugie serceceramika turmalinowamata turmalinowamasazer do nognuga best forumurządzenie do masażu sercamasażer do nóg na co pomaga.

Nuga Best Jelenia Góra to kolejny Laureat Plebiscytu Orły Medycyny 2020

nugabest krakow orlymedycyny 2020

www.orlymedycyny.pl/profile-424723-nuga-best-krakow

Pytania i Odpowiedzi

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do NUGA BEST. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie – skontaktuj się z nami, z radością rozwiążemy wszelkie twoje wątpliwości.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best jest to firma Południowokoreańska, która produkuje urządzenia dla zdrowia o charakterze medycznym oraz nie medycznym.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best to salon-sklep w którym są sprzedawane oraz demosnstrowane urządzenia firmy Nuga Best.

Dlaczego zabiegi w Salonach Nuga Best są za darmo?

Prowadzimy demonstracje nowych technologii zdrowia przeznaczonych do użytku domowego. Demonstracja odbywa się za darmo we wszystkich salonach Nuga Best Polska.

Salony Nuga Best są również sklepami.

Jest to Południowokoreański Marketing. Tak działa Firma Nuga Best na całym świecie. Pracujemy w taki sposób, aby nauczyć ludzi jak korzystać z urządzeń Nuga Best. Skorzystać z naszych urządzeń możecie Państwo jeden raz dzienne, po wysłuchaniu prelekcji. Prelekcja jest po to aby Państwa nauczyć jak korzystać z urządzeń, oraz jak być zdrowym codziennie z Nuga Best.

Z urządzeń Nuga Best mogą korzystać osoby w różnym wieku.

Chcemy, aby każda osoba, zanim podejmie decyzję o odbiorze urządzeń Nuga Best wypróbowała je więcej niż tylko raz i nauczyła się je prawidłowo używać.

Odwiedzanie salonów Nuga Best Polska nie zobowiązuje do zakupu.

Zapraszamy do naszych salonów demonstracyjnych, aby skorzystać z najlepszych urządzeń na świecie!

Dlaczego do salonu-sklepu Nuga Best na darmowe masaże chodzi się codziennie?

Salon-sklep Nuga Best prowadzi nie tylko sprzedaż ale również demonstracje urządzeń podczas których każdy może się zapoznać z tymi urządzeniami. Odwiedzanie salonu nie jest ograniczone, poza warunkiem odwiedzenia tylko 1 raz dziennie.

Dlaczego za każdym razem trzeba wysłuchać prezentacji w Salonie Nuga Best?

Celem prezentacji w Nuga Best jest nauczyć każdego z naszych gości bezpiecznego oraz skutecznego używania urządzeń.

Dlaczego w Nuga Best nie ma lekarzy?

Nuga Best jest firmą numer 1 na świecie w dziedzinie produkcji urządzeń dla profilaktyki oraz odbudowy zdrowia na świecie. Korzystanie z urządzeń Nuga Best nie wymaga wiedzy medycznej.

W jakim wieku można korzystać z łóżka masującego Nuga Best?

Zalecany wiek korzystania z łóżka Nuga Best to od 6 do 100+ lat.

Jakie są przeciwskazania do Nuga Best?

Instrukcja producenta zawiera takie przeciwskazania:

 • kobiety w ostatnim trymestrze ciąży
 • przy stwierdzonej osteoporozie osoby z rozrusznikiem serca;
 • po urazach lub operacjach na kręgosłupie w ciągu 12 miesięcy:
 • przy obecności metalowych elementów, sztywno mocujacych ponad 3 kregi
Czy Nuga Best może zaszkodzić?

Nie może. Są niektóre ograniczenia w korzystaniu z masażu, w takim przypadku dobieramy to co Ci pasuje.

Czy muszę coś kupić w Nuga Best?

Zasady darmowego odwiedzania nie zobowiązują do nabycia urządzeń. Odwiedzanie salonu Nuga Best daje Ci możliwość zapoznania się z urządzeniami i jest bezpłatnym.

Ile kosztuje łóżko Nuga Best?

Cena łóżka masującego Nuga Best N5 jest niezmienna i wynosi 25600 zł brutto.

Możesz uzyskać lepszą propozycję w oficjalnych salonach. Firma Nuga Best przeprowadza 2-3 promocji na rok podczas których są lepsze warunki zakupu łóżek masujących.
Firma udostępnia dwuletnią gwarancję, darmową dostawę oraz montowanie urządzenia. Sprzedaż przez internet nie jest prowadzona przez oficjalne sklepy. Prosimy uważać na oszustwo.

Jak długo trwa rehabilitacja za pomocą Nuga Best?

Nuga Best pomaga organizmowi się zregenerować, poprawia krążenie i zmniejsza symptomy bólu. Dla większej skuteczności należy korzystać z naszych urządzeń długo, codziennie i zawsze.

Czy można kupić urządzenia Nuga Best przez internet?

Oficjalne salony Nuga Best nie prowadzą sprzedaży urządzeń Nuga Best przez internet. Prosimy uważać na oszustów. Naszym celem jest abyście mogli zapoznać się z urządzeniami przed zakupóm i wiedzieli jak z nich korzystać, abyście otrzymali prawdziwą gwarancję oraz serwis w naszych oficjalnych salonach.

Czy Nuga Best to jakaś sekta?

Nasza firma niesie kulturę dbania o zdrowie w masy. Osiągamy to przez niespotykana troskę, miłość oraz przyjaźń .Mamy wyjątkową kulturę, która nas wyróżnia, z czego jesteśmy dumni!

Czy Nuga Best to są oszuści?

Nuga Best to firma południowokoreańska, stworzona w 2002 roku, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu badań oraz produkcji urządzeń. Współpracuje z najlepszymi instytutami badawczymi w Korei oraz w Europie. Firma Nuga Best uzyskała miano marki roku w roku 2017, 2018 oraz 2019. Prowadzi działalność w 115 krajach świata.

Kto pisze negatywne opinie o Nuga Best?

Z reguły negatywne opinie są pisane przez ludzi którzy nie odwiedzali oficjalnych salonów Nuga Best i nigdy nie korzystali z urządzeń.

Dlaczego starsi ludzie chodzą do Nuga Best?

W młodości organizm może samodzielnie odbudowywać się. Terapia lekami jest skuteczna i szybko likwiduje ból. Osoba w wieku seniora wskutek starzenia się organizmu nie ma zasobów dla regeneracji, dlatego potrzebuje regeneracji codziennie. Seniorzy odwiedzają salony Nuga Best ponieważ kwestia zdrowia jest dla nich czymś bardzo poważnym.

Wiek To Nie Wyrok!

Pracujemy dla Ciebie

Współczesne Technologie Zdrowia Dla Twojej Rodziny/

W Nuga Best otrzymujesz jakość, ekskluzywność, najlepszy efekt oraz gwarancję serwisu.


Miasto Kraków

Kraków to miasto w południowej Polsce , położone nad Wisłą u podnóża Karpat, centrum administracyjne województwa małopolskiego. To historyczna stolica królestwa polskiego i jeden z największych ośrodków kulturalnych w kraju. Kraków to najpiękniejsze miasto w Polsce, którego główną perłą jest historyczne centrum, w którym zachował się pierwotny średniowieczny układ i wiele zabytków architektury wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i niegdyś otoczonych murami obronnymi, z których obecnie jest tylko niewielki teren przy Bramie Floriańskiej. 

Kraków to miasto w południowej Polsce

 , położone nad Wisłą u podnóża Karpat, centrum administracyjne województwa małopolskiego. To historyczna stolica królestwa polskiego i jeden z największych ośrodków kulturalnych w kraju. Kraków to najpiękniejsze miasto w Polsce, którego główną perłą jest historyczne centrum, w którym zachował się pierwotny średniowieczny układ i wiele zabytków architektury wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i niegdyś otoczonych murami obronnymi, z których obecnie jest tylko niewielki teren przy Bramie Floriańskiej. 

Kraków jest dosłownie przesiąknięty historią, która miała miejsce na jego ulicach i placach przez całe średniowiecze. Symbolem miasta jest Wzgórze Wawelskie z zamkiem królewskim, które przypomina czasy świetności Rzeczypospolitej Obojga Narodów i ma ogromne znaczenie dla całego narodu polskiego. W Krakowie jest też kilka innych kultowych zabytków: średniowieczny Rynek Główny (jeden z największych rynków w Europie) z gotyckim kościołem Najświętszej Marii Panny, uważany za jeden z najważniejszych obiektów sakralnych w Polsce, Uniwersytet Jagielloński - najstarsza placówka edukacyjna w kraju, Kazimierz i wiele starych kościołów. 

Większość starego miasta pochodzi z XIII i XVI wieku. Historyczne centrum, zachowane w niezwykłym stanie, tworzą dzielnice Stare Miasto, Wzgórze Wawelskie, Nowe Miasto i Nowy Św. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Kazimierz, który w średniowieczu był odrębnym miastem, a później był siedzibą dużej społeczności żydowskiej. Historyczne serce Krakowa przetrwało burzę, która przetoczyła się przez Polskę w czasie II wojny światowej i zachowało się w doskonałym stanie. 

 1. Klimat i najlepszy czas na wizytę
 2. Praktyczne informacje
 3. Historia
 4. osobliwości miasta
 5. Rynek Główny
 6. Wawel
 7. Brama Floriańska i Barbakan
 8. Kazimierz
 9. Zakwaterowanie w Krakowie
 10. Krakowskie parki
 11. Kuchnia i jedzenie
 12. Przewodniki turystyczne po Krakowie

Kraków to miasto o bogatej historii, dawna stolica Polski (XIV-XVII w.) I jedno z najpiękniejszych miast Europy. Do XVIII wieku koronowano tu polskich królów. Pomimo wszystkich katastrof, jakich doświadczyła Polska w XX wieku, w tym II wojny światowej, Kraków przetrwał zaskakująco dobrze. Obecnie Kraków to nowoczesne miasto o pięknej architekturze i ciekawych tradycjach. Często nazywana jest magiczną, magiczną, perłą Polski. To miasto, w którym zakochasz się od razu i na zawsze. 

Klimat i najlepszy czas na wizytę 

Kraków ma klimat umiarkowany z ciepłymi latami i łagodnymi zimami. Najlepszy czas na zwiedzanie tego wspaniałego miasta to okres od maja do września. Kraków jest również bardzo piękny w okresie świątecznym.

Praktyczne informacje 

 1. Liczba mieszkańców wynosi 770 tysięcy. 
 2. Powierzchnia - 326,8 km 2
 3. Najwyższy punkt ma 383,6 m. 
 4. Język - polski. 
 5. Waluta - złoty polski. 

Historia

Miasto jest dogodnie położone nad Wisłą. To w tym miejscu rzeka staje się żeglowna, co odegrało dużą rolę w rozwoju Krakowa. Pierwsza wzmianka o osadzie w tym miejscu pochodzi z X wieku. W XI wieku znajdowała się tutaj fortyfikacja słowiańskiego plemienia Vislian. W tym okresie w mieście osiedliło się wielu Niemców.

Kraków to jedno z najstarszych miast w Polsce. Według legendy powstał w jaskini smoka, który został zabity przez mitycznego bohatera i króla Kraka. Miejsce to, jak głosi legenda, położone jest u stóp Wawelu. 

Dzięki korzystnemu położeniu i rozwiniętemu handlowi osada szybko przekształciła się w zamożne i dobrze prosperujące miasto. W X wieku Kraków znajdował się pod wpływem władców Moraw. Następnie miasto zostało zdobyte przez dynastię Piastów. W 1038 roku Kraków został ogłoszony stolicą królestwa polskiego. 

Okres rozkwitu Krakowa sięga XIV - XVI wieku. Pod koniec XIV wieku koronowano tu słynnego Jagiełło. W dobie jego potomków znaczenie Krakowa rośnie coraz bardziej, a miasto szybko się wzbogaca. Ludność już wtedy liczyła około 100 tysięcy osób.

W 1610 roku stolica Polski została przeniesiona do Warszawy, ale do XVIII wieku królowie byli koronowani w Krakowie. Przeniesienie stolicy do Warszawy i wojny spowodowały upadek miasta. Pod koniec XVIII wieku w Krakowie mieszkało zaledwie 9,5 tys. Osób.

W 1795 r. Kraków przeszedł pod panowanie austriackie . Od 1809 do 1815 r. Należał do Księstwa Warszawskiego. Po wojnach napoleońskich Kraków stał się wolnym miastem (niezależną, neutralną republiką). Miało to korzystny wpływ na miasto. Kraków wyszedł z trudów i stopniowo odzyskiwał dawny wygląd. Ale wolne miasto Kraków nie przetrwało długo. W 1846 r. Na mocy porozumienia wiedeńskiego Kraków został przeniesiony do Austrii.

Do 1918 roku Kraków był częścią Austro-Węgier. W 1918 roku, po zjednoczeniu Polski, miasto ponownie stało się polskie.

W czasie II wojny światowej i do 1945 roku Kraków był okupowany przez Niemcy. Miasto zostało wyzwolone przez wojska radzieckie 19 stycznia 1945 r. Podczas odwrotu wojska niemieckie chciały wysadzić miasto w powietrze, ale dzięki wspólnej operacji wojsk radzieckich i polskich miasto zostało ocalone praktycznie bez szwanku.

W okresie socjalizmu wzrosło znaczenie przemysłowe Krakowa, a ludność miasta zaczęła szybko rosnąć. Obecnie Kraków jest administracyjnym centrum województwa małopolskiego, największym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, turystycznym i gospodarczym Polski. Miasto składa się z centrum miasta i 7 przedmieść.

Rezydencja

Kraków oferuje wiele miejsc noclegowych dla wszystkich grup turystów. Miasto ma ogromną liczbę hoteli, hosteli. Można również znaleźć niedrogie apartamenty. Kraków jest bardzo popularnym kierunkiem turystycznym, dlatego pobyt trzeba zaplanować z wyprzedzeniem.

Kuchnia i jedzenie

Kraków to świetne miejsce dla turystyki gastronomicznej. Znajdziesz tu wiele ładnych restauracji i pubów, przytulnych kawiarni i niedrogich restauracji, w tym słynne sieci fast foodów.

W Krakowie powstały również ciekawe dania regionalne:

 • żurek po krakowsku - zupa mączno-otrębowa z mięsem
 • barszcz czerwony krakowski - barszcz krakowski
 • sułkowicka krzonówka - gęsta zupa z mięsem, jajkami, ziołami, chrzanem
 • pierogi łomniczańskie - knedle lub knedle
 • rosół polski - rosół
 • kapuśniak z grzybami - kapuśniak z grzybami
 •  strojcowskie zawijoki z ziemniaków - gołąbki z ziemniakami i grzybami
 • prażone - prażonki polańskie - smażone ziemniaki z kiełbasą, boczkiem, cebulą
 • kaszana - kiszka z kapustą zasmażaną
 • strząska - jajko, boczek, kiełbaski

W przypadku tradycyjnych lokalnych produktów zwróć uwagę na:

 • Obwarzanek Krakowski - pieczone bajgle 
 • Chleb prądnicki - czarny chleb na zakwasie
 • Bryndza podhalańska - bryndza
 • Oscypek - ser
 • Redykołk - ser
 • Suska Sechlońska - suszone owoce
 • Kiełbasa lisiecka - kiełbasa
 • Jabłka łącki - lokalne jabłka
 • Karp zatorsk -karp
 • Fasola Piękny Jaś z Doliny Dunajca / fasola z Doliny Dunajca - fasola
 • Jagnięcina Podhalańsk - baranek
 • kochanie
 • koniak i śliwowica

Parki

Kraków mimo podeszłego wieku jest miastem zielonym. Szczególnie interesujące jest to, że historyczne centrum miasta otoczone jest zieloną strefą, która powtarza obwód dawnych murów fortecznych. Ten park nazywa się Planty. Również w Krakowie znajduje się ogród botaniczny i zoo.

Krakowskie Zoo - liczy ponad 1300 mieszkańców, które należą do 270 gatunków: żyrafy, konia Przewalskiego, hipopotama karłowatego, pandy, lamparta śnieżnego, tygrysa amurskiego, wilków, antylop, szympansów, lemurów, słonia indyjskiego, pingwinów Humboldta itp. zielony masyw - las Volsky. Jedno z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców.

Przewodnik turystyczny po Krakowie - szlaki i atrakcje turystyczne na mapie

Najciekawsze trasy turystyczne w perle Polski - Krakowie z opisem i mapą.

Trasa turystyczna wzdłuż drogi królewskiej

Trakt Królewski to historyczna ścieżka prowadząca od Bramy Floriańskiej do Zamku Królewskiego na Wawelu. To właśnie tą drogą, gdy Kraków był stolicą Polski, podróżowali polscy królowie. Tutaj możesz poznać główne atrakcje Krakowa, cieszyć się jego starożytną architekturą.

 

Przewodnik turystyczny „Kraków w 2-3 dni”

Jeśli przyjeżdżasz do Krakowa na kilka dni, proponujemy przewodnik, który zawiera wszystkie główne atrakcje miasta. Kraków to miasto, które można szybko poznać, ale zawsze odkryć coś nowego. Nawet tak krótka wizyta może przynieść wiele wrażeń i uczuć pełnej, prawdziwej satysfakcji. Należy zaznaczyć, że wszystkie zabytki miasta są bardzo zwarte i można zwiedzać wszystko bez pośpiechu. Kolejnym plusem jest to, że większość historycznego centrum jest zamknięta dla samochodów, co po prostu sprawia, że ​​lubisz spacerować.


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl