Lozko n5 nugabest
n5 Lozko nugabest
n5 nuga best
pomoc w wyborze Lozka nugabest

Nuga best Łóżko N6

Od momentu powstania w 2002 roku Nuga Best dąży do nieustannego rozwoju poprzez gruntowne badania celem stworzenia niezawodnego sprzętu medycznego najwyższej jakości.
Firma wyłoniła się jako najlepszy producent urządzeń medycznych, otrzymując uznanie na całym świecie. Jednak te wielkie osiągnięcia są tylko nowym początkiem dla Nuga Best.
Naszym marzeniem jest stać się światowym liderem sprzętu medycznego, oferującym produkty i usługi przeszczepiając ludzkości wartości zdrowia!

Śięgając po marzenia, zbliżamy się do naszych ideałów, co jest prawdziwym szczęściem i zaszczytem dla nas!

Globalny przewodniczący Nuga
Cho Syung-hyun

Ergonomiczna konstrukcja

Ergonomiczna konstrukcja 3 wbudowanych projektorów cieplnych oraz nanodiamentowy turmanium NDT

Dzięki ergonomicznej konstrukcji, przyjaznej dla użytkownika, została podwyższona skuteczność podzespołu cieplnego obejmującego 3 projektory oraz turmanium NDT. Działanie grzewcze oraz odprężający masaż są wspomagane za pomocą poduszki do głowy i poduszeczki do nóg.

nugabest łóżko
nugabest Recenzje łóżek
Poduszeczka do nóg

Dzięki ergonomicznej konstrukcji poduszeczka do nóg, która się znajduje na obudowie pomocniczej, zapewnia użytkownikowi uczucie komfortu.

nugabest Recenzje łóżek
Działanie grzewcze turmaniumu
na obszary rąk i łydek

Podczas leżenia w wygodnej pozycji elementy grzewcze są w kontakcie z rękami oraz łydkami użytkownika, niwelując napięcia i bóle mięśniowe.

nugabest Recenzje łóżek
Działanie cieplne NDT

NDT, stworzony za pomocą syntezy nanodiamentu i turmalinu, potęguje efekt cieplny za sprawą wysokiej przewodności cieplnej, wydzieleniu anionów oraz długofalowego promienowania podczerwonego.

nugabest Recenzje łóżek
Ekskuzywny projektor
do odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Podczas leżenia w wygodnej pozycji elementy grzewcze są w kontakcie z rękami oraz łydkami użytkownika, niwelując napięcia i bóle mięśniowe.

nugabest Recenzje łóżek
Ekskuzywny projektor
do odcinka piersiowego kręgosłupa dla stymulacji krzywizny fizjologicznej kręgosłupa

Projektor cieplny z grzewczymi i akupresurowymi funkcjami delikatnie przesuwa się po krzywiźnie fizjologicznej kręgosłupa, wspomagając usuwaniu bólu w odcinku piersiowym kręgosłupa.

 
 
nugabest Recenzje łóżek
Ekskuzywny projektor
do odcinka szyjnego kręgosłupa

Miękki projektor cieplny do odcinka szyjnego, wykonany z silikonu, zapewnia akupresurę i kojące działanie grzewcze, skierowane specjalnie na kręgi szyjne.

nugabest Recenzje łóżek
Podtrzymująca poduszka
do głowy

Podtrzymująca poduszka do głowy zapewnia użytkownikowi wyjątkowy komfort.

Opis łóżka N5

Nuga Best Polska

Konstruktorzy rozwiązali ważny problem: łóżko od Nuga Best do masażu N5 nie zajmuje dużo miejsca i szybko składa się do kompaktowej walizki! Co więcej, sprzęt nie jest mniejszy od swoich poprzedników, ale spełnia znacznie więcej funkcji.

Nowoczesny produkt jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, jest wygodny zarówno dla ciała, jak i duszy: N5 ma nawet funkcję odtwarzania muzyki. Wbudowane głośniki pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym: masaż ze słuchaniem ulubionej muzyki.

Masażer jest ergonomicznie zaprojektowany i bardzo wygodny w użyciu. Kolor brązowy nie został wybrany przypadkowo - to kolor stabilności, praktyczności, niezawodności, który nadaje produktowi elegancji.

Zalety sprzętu N5:
 • trzy ergonomiczne projektory wewnętrzne wpływające na kręgosłup;
 • innowacyjny projekt składania;
 • wygodny wielofunkcyjny pilot;
 • synergistyczny produkt zwiększający komfort;
 • efekt termiczny na całe ciało;
 • zalety ceramiki turmanowej i nanodiamentu turmanium;
 • relaks psychiczny i fizyczny;
 • zastosowanie nowoczesnych materiałów: trwałych, pięknych, przyjemnych w dotyku.

Urządzenie N5

1. Składane nadwozie pomocnicze.

2. Wbudowany wałek tourmanium dla kręgosłupa szyjnego.

3. Sześć rolek do masażu kręgosłupa piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego.

4. Ogrzewanie Turmaniyevy na dodatkowym ciele.

5. Ogrzewanie Tourmaniyevy ramion i ramion.

6. Turman z nanodiamentem (NDT).

7. Miostymulator pasowy niskiej częstotliwości.

8. Zewnętrzny projektor z pięcioma kulami.

9. Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania.

 • Z tyłu dodatkowego etui znajduje się przycisk do składania nóg i nóżek pomocniczych.
 • Z tyłu korpusu głównego znajdują się: rączka do przesuwania, guziki do składania nóg, pierścień kosza, nóżki, tylny zderzak oraz ruchome kółka.
 • Na bocznej powierzchni znajduje się zasilacz i łącznik elektryczny.
 • Złożony masażer mocowany jest bandażem.
 • Trzy wewnętrzne projektory

Rolki wykonane z ceramiki tourmanium płynnie przesuwają się po kręgosłupie i wykonują sprzętowy masaż pleców. Trzy projektory sprzętu N5 poruszają się jednocześnie, stymulując cały kręgosłup - od kości ogonowej po tył głowy. Rolki Tourmani skutecznie masują i działają ciepłem.

Wewnątrz wewnętrznych rolek projektora N5 znajduje się odporny na zużycie, równomiernie podgrzewany pręt, więc nie ma kłopotów z wymianą żarówek.

Projektor w kształcie klepsydry, idealny do wygodnego masażu karku. Aby zmiękczyć masaż kręgosłupa szyjnego i zminimalizować utratę ciepła, konstruktorzy `` cade / m '' na okładce silhkokovych z ceramiki turmanowej. Lekko wypukłe otwory wzdłuż krawędzi rolki służą do akupresury. Zawinięcie szyi delikatnie rozciąga kręgi i jednocześnie działa ciepłem. Masaż wykonywany jest po trajektorii w kształcie litery C, co odpowiada fizjologicznemu skrzywieniu kręgosłupa szyjnego. Temperatura projektora jest ustalona na 50 "C, ale powłoka mułowa" przekształca "go w wygodniejszą szyję.

Projektor klatki piersiowej

Dwie rolki delikatnie masują podłużne mięśnie głowy. powtarzanie zakrętów szlamu * “<ika. Proentor. płynnie się porusza, masuje i jednocześnie rozgrzewa ciepłem podczerwieni.Na każdej roli znajdują się cztery „grzebienie”, które pobudzają punkty biologicznie aktywne znajdujące się wzdłuż (yuyaochka. Szerokie rolki projektora „przebijają” duży obszar pleców. Poruszając się między łopatkami, projektor ma silny efekt stymulujący.

Zabieg cieplny i akupresura zmniejszają ból mięśni w okolicy klatki piersiowej.

Proentor lędźwiowy i krzyżowy

Dolna część pleców jest najbardziej masywną częścią kręgosłupa, przenosi główny ciężar ciała, dlatego projektor jest przeznaczony ™ do odcinka lędźwiowego i krzyżowego. - cztery sparowane wałki wa. symetrycznie rozmieszczone w dwóch rzędach. Wbudowany projektor wspomagający dolną część pleców w formie zakrzywionego b, nva 'C *, dzięki szerokiemu obszarowi, skutecznie oddziałuje na korzenie nerwowe każdej skóry. Wypukły kształt rolek pozwala na precyzyjne stymulowanie dużej liczby biologicznie aktywnych po obu stronach kręgosłupa Masaż sprzętowy, ciepło podczerwieni łagodzi bóle mięśni w dolnej części pleców.

Podczas masażu na aparacie N5 dłonie spoczywają na matach grzewczych z ceramiki turmanowej.Krążki ceramiczne wykonane są w kształcie sześciokąta - wygodny geometryczny kształt.Ciepło podczerwone turmanii poprawia przepływ krwi. eliminuje bóle mięśni.

Turmanium Nanodiamond do biegania

Po raz pierwszy na świecie w sprzęcie N5 zastosowano nano-diamentową podróż manii! Na powierzchniach grzewczych ceramika turmanium naprzemiennie z tarczami wykonanymi z HAT, materiału powstałego w wyniku syntezy mano-diamentu i turmanium. Nanodiament turmanium to najnowsze wspólne dzieło firmy Niig.i MgchbsaG Niemieckiego Instytutu Fraunhofera, Meissen Research Institute of Ceramics (Niemcy) i Instytutu Fizyki im. B.I. Stepanova (Białoruś).

Właściwości nanodiamentu turmanium:
 • wytwarza aniony i długie fale podczerwone promienie;
 • ma wysoką odporność na ciepło. co zwiększa efekt ogrzewania;
 • ma pozytywny wpływ na monocyty | ochronne komórki krwi i fibroblasty, komórki tkanki łącznej 
 • zwiększa aktywność ileotomtuto;
 • aktywuje krążenie krwi;
 • poprawia metabolizm.
 • zmniejsza agregację płytek krwi;
 • poprawia reologię (płynność) krwi

100% komfortu użytkowania łóżka N6

Różnica wysokości dla jeszcze większego komfortu
korzystanie z łóżka N5 nugabest
3 jednocześnie obracające się wbudowane projektory o działaniu cieplnym

Symultanicznie obracające się projektory stymulują kręgosłup na całej długości od odcinka szyjnego poprzez kłatkę piersiową aż do kręgosłupa lędźwiowego, zapewniając skuteczne działanie cieplne oraz masaż.

nugabest zasiłek

Ekskluzywny projektor do odcinka szyjnego kręgosupa

nugabest zasiłek

Ekskluzywny projektor do odcinka piersiowego kręgosupa

nugabest zasiłek

Ekskluzywny projektor do odcinka lędźwiowego kręgosupa

Design w Kształcie Teczki

Design w kształcie teczki zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni

 

Składana konstrukcja urządzenia pozwala na wygodne przechowywanie i gwarantuje maksymalnie efektywne wykorzystanie powierzchni w Waszym domu. Urządzenie może być łatwo transportowane za pomocą specjalnych kółek samonastawnych i uchwytu.

nugabest kup łóżko N5
 • Efektywne wykorzystanie przestrzeni
  Skłądana konstrukcja zapewnia efektywne wykorzystanie powierzchni podczas przechowywania. Z myślą o Twoim komforcie montaż urządzenia jest równie prosty.

 • Wygoda i łatwość w transporcie
  Urządzenie może być łatwo przemieszczane za pomocą kółek w jego dolnej części.

 • Funkcjonalny uchwyt
  Uchwyt znajduje się w górnej części urządzenia, co zapewnia wygodne transportowanie. Dodatkowo jest bardzo poręcznym przy składaniu urządzenia do przechowywania.

nuga best łóżko n5 Zalety
nuga best łóżko n5 Zalety
nuga best łóżko n5 Zalety

Pytania i Odpowiedzi o Nuga Best

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do NUGA BEST. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie – skontaktuj się z nami, z radością rozwiążemy wszelkie twoje wątpliwości.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best jest to firma Południowokoreańska, która produkuje urządzenia dla zdrowia o charakterze medycznym oraz nie medycznym.

Czym się zajmuje Nuga Best?

Nuga Best to salon-sklep w którym są sprzedawane oraz demosnstrowane urządzenia firmy Nuga Best.

Dlaczego zabiegi w Salonach Nuga Best są za darmo?

Prowadzimy demonstracje nowych technologii zdrowia przeznaczonych do użytku domowego. Demonstracja odbywa się za darmo we wszystkich salonach Nuga Best Polska.

Salony Nuga Best są również sklepami.

Jest to Południowokoreański Marketing. Tak działa Firma Nuga Best na całym świecie. Pracujemy w taki sposób, aby nauczyć ludzi jak korzystać z urządzeń Nuga Best. Skorzystać z naszych urządzeń możecie Państwo jeden raz dzienne, po wysłuchaniu prelekcji. Prelekcja jest po to aby Państwa nauczyć jak korzystać z urządzeń, oraz jak być zdrowym codziennie z Nuga Best.

Z urządzeń Nuga Best mogą korzystać osoby w różnym wieku.

Chcemy, aby każda osoba, zanim podejmie decyzję o odbiorze urządzeń Nuga Best wypróbowała je więcej niż tylko raz i nauczyła się je prawidłowo używać.

Odwiedzanie salonów Nuga Best Polska nie zobowiązuje do zakupu.

Zapraszamy do naszych salonów demonstracyjnych, aby skorzystać z najlepszych urządzeń na świecie!

Dlaczego do salonu-sklepu Nuga Best na darmowe masaże chodzi się codziennie?

Salon-sklep Nuga Best prowadzi nie tylko sprzedaż ale również demonstracje urządzeń podczas których każdy może się zapoznać z tymi urządzeniami. Odwiedzanie salonu nie jest ograniczone, poza warunkiem odwiedzenia tylko 1 raz dziennie.

Dlaczego za każdym razem trzeba wysłuchać prezentacji w Salonie Nuga Best?

Celem prezentacji w Nuga Best jest nauczyć każdego z naszych gości bezpiecznego oraz skutecznego używania urządzeń.

Dlaczego w Nuga Best nie ma lekarzy?

Nuga Best jest firmą numer 1 na świecie w dziedzinie produkcji urządzeń dla profilaktyki oraz odbudowy zdrowia na świecie. Korzystanie z urządzeń Nuga Best nie wymaga wiedzy medycznej.

W jakim wieku można korzystać z łóżka masującego Nuga Best?

Zalecany wiek korzystania z łóżka Nuga Best to od 6 do 100+ lat.

Jakie są przeciwskazania do Nuga Best?

Instrukcja producenta zawiera takie przeciwskazania:

 • kobiety w ostatnim trymestrze ciąży
 • przy stwierdzonej osteoporozie osoby z rozrusznikiem serca;
 • po urazach lub operacjach na kręgosłupie w ciągu 12 miesięcy:
 • przy obecności metalowych elementów, sztywno mocujacych ponad 3 kregi
Czy muszę coś kupić w Nuga Best?

Zasady darmowego odwiedzania nie zobowiązują do nabycia urządzeń. Odwiedzanie salonu Nuga Best daje Ci możliwość zapoznania się z urządzeniami i jest bezpłatnym.

Ile kosztuje łóżko Nuga Best?

Cena łóżka masującego Nuga Best N5 jest niezmienna i wynosi 25600 zł brutto.

Możesz uzyskać lepszą propozycję w oficjalnych salonach. Firma Nuga Best przeprowadza 2-3 promocji na rok podczas których są lepsze warunki zakupu łóżek masujących.
Firma udostępnia dwuletnią gwarancję, darmową dostawę oraz montowanie urządzenia. Sprzedaż przez internet nie jest prowadzona przez oficjalne sklepy. Prosimy uważać na oszustwo.

Jak długo trwa rehabilitacja za pomocą Nuga Best?

Nuga Best pomaga organizmowi się zregenerować, poprawia krążenie i zmniejsza symptomy bólu. Dla większej skuteczności należy korzystać z naszych urządzeń długo, codziennie i zawsze.

Czy można kupić urządzenia Nuga Best przez internet?

Oficjalne salony Nuga Best nie prowadzą sprzedaży urządzeń Nuga Best przez internet. Prosimy uważać na oszustów. Naszym celem jest abyście mogli zapoznać się z urządzeniami przed zakupóm i wiedzieli jak z nich korzystać, abyście otrzymali prawdziwą gwarancję oraz serwis w naszych oficjalnych salonach.

Czy Nuga Best to jakaś sekta?

Nasza firma niesie kulturę dbania o zdrowie w masy. Osiągamy to przez niespotykana troskę, miłość oraz przyjaźń .Mamy wyjątkową kulturę, która nas wyróżnia, z czego jesteśmy dumni!

Czy Nuga Best to są oszuści?

Nuga Best to firma południowokoreańska, stworzona w 2002 roku, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu badań oraz produkcji urządzeń. Współpracuje z najlepszymi instytutami badawczymi w Korei oraz w Europie. Firma Nuga Best uzyskała miano marki roku w roku 2017, 2018 oraz 2019. Prowadzi działalność w 115 krajach świata.

Kto pisze negatywne opinie o Nuga Best?

Z reguły negatywne opinie są pisane przez ludzi którzy nie odwiedzali oficjalnych salonów Nuga Best i nigdy nie korzystali z urządzeń.

Dlaczego starsi ludzie chodzą do Nuga Best?

W młodości organizm może samodzielnie odbudowywać się. Terapia lekami jest skuteczna i szybko likwiduje ból. Osoba w wieku seniora wskutek starzenia się organizmu nie ma zasobów dla regeneracji, dlatego potrzebuje regeneracji codziennie. Seniorzy odwiedzają salony Nuga Best ponieważ kwestia zdrowia jest dla nich czymś bardzo poważnym.

Czy Nuga Best może zaszkodzić?

Nie może. Są niektóre ograniczenia w korzystaniu z masażu, w takim przypadku dobieramy to co Ci pasuje.

NugaBest H5 dla całej rodziny!

Doskonale rozwiązanie dla całej rodziny do uśmierzania bólu i łagodzenia stresu!

Przynosi radość matce, zmęczonej nieskończoną pracą domową,
dodaje siły ojcu, wyczerpanemu stresem związanym z pracą,
przywraca energię dziecku, które się uczy przez długie godziny
i zapewnia dużo śmiechu dziadkom, dla których nawet zwykłe
codzienne czynności mogą wymagać znacznego wysiłku.Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl