Drugie serce

Drugie serce 

Aby być zdrowym, człowiek musi codziennie wykonywać co najmniej dziesięć tysięcy kroków. Tak długą drogę można pokonać, mając silne i zdrowe nogi. Dlatego przez cały czas zwraca się szczególną uwagę na zdrowie stóp.

Na stopie znajduje się 61 punktów akupunkturowych. Każdy z nich jest powiązany z ważnymi narządami. Często ból i dyskomfort w stopach są sygnałem ostrzegawczym o możliwych problemach w ciele.

Jaki jest pożytek z ceramiki turmanowej

Ceramika turmanu posiada szereg unikalnych właściwości: emituje ciepło podczerwone, jonizuje powietrze i działa magnetoterapią.

Ciepło podczerwieni ogrzewa każdy biologicznie aktywny punkt stopy, tak jakbyś siedział przy kominku lub grzał stopy przy piecu. W tkankach ogrzanych ciepłem podczerwieni przywracany jest metabolizm, wzmacniane są pozytywne reakcje i pozytywny wpływ na wszystkie narządy wewnętrzne.

Jonizacja to zderzenie cząsteczek tlenu i turmanu. Proces jonizacji pomaga organizmowi lepiej przyswajać witaminy i minerały. Podczas masażu oddychasz zjonizowanym, czyli czystym powietrzem, które wypełnia pomieszczenie.

Magnetoterapia odpowiada za przywrócenie metabolizmu i równowagi magnetycznej komórek. Turmalin, występujący w ceramice turmanowej, wytwarza słabe pole magnetyczne i poprawia funkcjonowanie stawów. Przestają chrupać i zyskują elastyczność. Jest to szczególnie ważne dla sportowców oraz osób wykonujących pracę fizyczną.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl