Drugie serce

Drugie serce 

Aby być zdrowym, człowiek musi codziennie wykonywać co najmniej dziesięć tysięcy kroków. Tak długą drogę można pokonać, mając silne i zdrowe nogi. Dlatego przez cały czas zwraca się szczególną uwagę na zdrowie stóp.

Na stopie znajduje się 61 punktów akupunkturowych. Każdy z nich jest powiązany z ważnymi narządami. Często ból i dyskomfort w stopach są sygnałem ostrzegawczym o możliwych problemach w ciele.

Jaki jest pożytek z ceramiki turmanowej

Ceramika turmanu posiada szereg unikalnych właściwości: emituje ciepło podczerwone, jonizuje powietrze i działa magnetoterapią.

Ciepło podczerwieni ogrzewa każdy biologicznie aktywny punkt stopy, tak jakbyś siedział przy kominku lub grzał stopy przy piecu. W tkankach ogrzanych ciepłem podczerwieni przywracany jest metabolizm, wzmacniane są pozytywne reakcje i pozytywny wpływ na wszystkie narządy wewnętrzne.

Jonizacja to zderzenie cząsteczek tlenu i turmanu. Proces jonizacji pomaga organizmowi lepiej przyswajać witaminy i minerały. Podczas masażu oddychasz zjonizowanym, czyli czystym powietrzem, które wypełnia pomieszczenie.

Magnetoterapia odpowiada za przywrócenie metabolizmu i równowagi magnetycznej komórek. Turmalin, występujący w ceramice turmanowej, wytwarza słabe pole magnetyczne i poprawia funkcjonowanie stawów. Przestają chrupać i zyskują elastyczność. Jest to szczególnie ważne dla sportowców oraz osób wykonujących pracę fizyczną.


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl