Nuga best opinie

Witamy na oficjalnej stronie Nuga Best w Polsce. Wszystkie szczegółowe zalecenia możesz uzyskać w salonie Nuga Best w swoim mieście. Zapraszamy do bezpłatnego zapoznania się z produktami Nuga Best. Dajemy Ci możliwość spróbowania i poczucia, jak zmieni się Twoje samopoczucie.


 Komentarz stałego Klienta

Najlepsze produkty Nugi są bardzo różnorodne, więc trudno napisać jedną recenzję na raz dosłownie o wszystkim. Dlatego powinieneś napisać więcej o tym, z czym naprawdę musiałeś się zmierzyć. Na przykład popularnym wynalazkiem jest wielofunkcyjne łóżko do masażu, które jest swoistą innowacją na rynku.
Przyciąga tym, że naprawdę można wykonać wysokiej jakości masaż, przy jednoczesnym głębokim nagrzewaniu.
Ogólnie bardzo lubię towary z Chin i Japonii, w tym różne nowinki medyczne. Moja dziewczyna od dawna lubiła medycynę orientalną i dlatego do pewnego stopnia udało jej się mnie wciągnąć w te wszystkie rzeczy. Tym samym moją uwagę przykuło centrum ajurwedy, które znajduje się po drugiej stronie ulicy. Nigdy tam nie chodziłem, zawsze przechodziłem obok, bo nigdy wcześniej się tym nie interesowałem. Ale potem powiedzieli mi, że mają bardzo ciekawe łóżko, które leczy różne choroby. Koleżanka powiedziała mi wtedy, że nazywają ją magicznym łóżkiem i magią, ponieważ liczba chorób, w których może mieć pokój, jest dość duża. Są to problemy z układem pokarmowym, dyskineza dróg żółciowych, rwa kulszowa, osteochondroza, choroby żeńskich narządów płciowych, zapalenie tkanki łącznej, choroby urologiczne i wiele innych. A nawet szczątkowe skutki przeniesionego zapalenia płuc. Bardzo często takie choroby są spowodowane przekrwieniem limfy, a także naruszeniem procesów metabolicznych w organizmie.
Stosowanie tego łóżka masującego to jakościowy wpływ na organizm, rodzaj drżenia, którego nie można uzyskać podczas konwencjonalnych rodzajów masażu klasycznego. W dodatku taki zabieg jest całkowicie bezbolesny, a nawet można powiedzieć przyjemny.
Ciekawe było również to, że w naszej poliklinice lekarze wiedzieli o tym łóżku i często zalecali wizytę w tym ośrodku bezpośrednio w recepcji, aby skorzystać z masażu. Początkowo myślałem, że nasi lekarze są po prostu w zmowie z tym gabinetem, żeby później mogli jakoś podzielić się zyskami. Ale potem pomyślałem i po wizycie w tym salonie zmieniłem zdanie, bo zdałem sobie sprawę, że wynalazek jest naprawdę wart zachodu i można uzyskać z niego pożądany efekt.
Chcę od razu powiedzieć, że tej instytucji nie można nazwać centrum ajurwedy, ponieważ wszystko znajduje się w jednym biurze, które jednak nadal ma pomieszczenie gospodarcze.
Zewnętrznie to łóżko do masażu wygląda raczej nie do zaprezentowania. Przypomina nieco zwykłe łóżko kozłowe, na którym robi się zastrzyki w tyłek w pobliżu pokoju manipulacyjnego. Składa się z dwóch mat, z których jedna jest główną, a druga dodatkową. Istnieje również specjalistyczne urządzenie do regulacji kąta wzniesienia. Zauważyłem, że ten kozioł ma specjalistyczną powłokę, do której dodaje się specjalne cienkie srebrne nici. Dzięki nim powłoka dobrze wchłania wilgoć, którą organizm uwalnia podczas wysiłku, a także charakteryzuje się działaniem bakteriobójczym, które jest generalnie charakterystyczne dla srebra. We wnętrzu tego kozła znajdują się specjalne, jak mi powiedziano, bułki turmania, są w ilości 7 sztuk. 6 z nich jest przeznaczonych do masażu pleców, a 7 do masażu szyi, a dokładniej odcinków szyjnych kręgosłupa. W wyniku działania tego urządzenia mięśnie pleców rozluźniają się, skompresowane zakończenia nerwowe zostają uwolnione, a jeśli krążki zostały przemieszczone, zamiast zlokalizowane, wracają. Oczywiście przed przeprowadzeniem tak złożonej procedury należy koniecznie skonsultować się ze specjalistą, aby nie „przemieścić się” tam, gdzie nie jest to konieczne.
Oprócz tego, że istnieje wystarczająco wysokiej jakości masaż, ciało narażone jest na promieniowanie podczerwone, które ma długą falę. Łóżko masujące można skonfigurować tak, aby nagrzewanie odbywało się wzdłuż kręgosłupa, a jednocześnie wpływało na punkty fizjologicznie aktywne, które są szczególnie wrażliwe na ekspozycję.
Ponadto należy zauważyć obecność specjalnego zewnętrznego projektora jadeitowego, gdy jest on stosowany w obszarach problemowych, poprawia się ukrwienie. Na przykład, w ten sposób można leczyć obszary wątroby i żołądka.
Jedna z części tego łóżka masującego wyposażona jest w specjalną ceramiczną osłonę, która wykorzystuje skały wulkaniczne, w szczególności turmanit. Mata ta jest w stanie jonizować otaczające powietrze, dzięki czemu można ją w pewnym stopniu porównać ze słynnym żyrandolem Chizhevsky. W ten sposób następuje poprawa procesu metabolicznego w komórkach, a dzieje się to na poziomie jonów. Istnieje również wysokiej jakości oczyszczanie krwi z substancji toksycznych i trucizn.

Należy zwrócić uwagę na kilka interesujących faktów naukowych związanych z tym łóżkiem. Na przykład, jeśli przejdziesz od 15 do 20 sesji, niektóre wcześniej ustalone diagnozy nie zostaną potwierdzone, na przykład infekcja Giardia.
Bardzo dobrze jest używać tego łóżka do łagodzenia silnego zmęczenia, na przykład, jeśli przez cały dzień dobrze orkasz na wsi lub przestawiasz meble, stoły, gdy mięśnie są bardzo mocno obciążone. Albo na przykład cały dzień biwałeś na kempingu i jak mówią, nie czujesz pod sobą nóg.
Kiedy kładziesz się na tym łóżku, na początku nie ma specjalnych wrażeń, wydaje się, że kładziesz się na najzwyklejszym łóżku. Dlaczego słychać delikatny dźwięk, zaczynasz delikatnie podnosić wzdłuż linii kręgosłupa. Wydaje się, że pod tobą przepływa silna fala. To prawda, że ​​ten proces nie jest ostry, jest gładki i miękki. Nie ma tu takich doznań, jakich człowiek doświadcza podczas regularnego masażu, kiedy czasami chce się nawet krzyczeć. Wręcz przeciwnie, czujesz całkowity komfort, a nawet żałujesz, że zabieg dobiega końca. Fajnie jest też, że podczas zabiegu odczuwa się efekt termiczny wzdłuż kręgosłupa. Równolegle można włączyć muzykę relaksacyjną, która przyczyni się do większego odprężenia, a to, jak sądzę, wzmocni działanie lecznicze. Co więcej, ta muzyka czasami tak odpręża, że ​​można nawet zasnąć na tym łóżku, chociaż nie pozwalają na to. Bardzo przyjemne wrażenie odczuwają również nogi leżące na powierzchni turmalinu. Jednym słowem można się położyć i, jak to mówią, zaszaleć.
Efekt tego łóżka jest naprawdę niesamowity, a kiedy go opuszczasz, czujesz pełen przypływ sił i witalności – koleżanka powiedziała nawet, że to tak, jakby jej skrzydła urosły i chciała odlecieć. Również to łóżko jest bardzo dobre w użyciu, jak mi powiedziano, do zapobiegania przeziębieniom, a także do wzmocnienia układu odpornościowego, co jest bardzo ważne np. dla dzieci w okresie jesienno-zimowym.
Przed użyciem skonsultuj się ze specjalistą

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+2 #26 Janina Trawnska 2022-03-09 18:35
Na zabiegi chodze od prawie dwóch lat. Powodem moich wizyt bylo wiele problemów zdrowotnych zwyrodnienie stawów, bóle kręgosłupa (lędźwiowego i szyjnego),zaawansowana zaćma. W czasie uczestnictwa wiele problemów wycofało się ustapily bóle kręgosłupa szyjnego , zniknęła mi brodawka na powiece oraz wycofała się zaćma na co mam swiadectwo lekarskie. Oprócz łóżek Nuga Best korzystam rowniez z zakupionego pasa grzewczego,który również pomógł mi w problemach zdrowotnych. Korzystajac z okazji warto też pochwalić personel salonu zawsze przyjaznie nastawionego do ludzi i bardzo pomocnego. Panuje tam zawsze bardzo miła atmosfera. Zachęcam do odwiedzenia salonu na ulicy Jedności Narodowej.
Cytować
+1 #25 Grażyna E Jasiewicz 2022-03-09 18:28
Korzystam z salonu Nuga Best z ogromna przyjemnoscia. Pracownicy salonu sa przesympatyczni, profesjonalni i pelni humoru, ktory sie tez i mnie udziela... nie wspominajac o tym, ze jakosc mojego zdrowia sie bardzo poprawila. Zyje bez bolu, pelna wigoru i witalnosci. Polecam od serca.
Cytować
+1 #24 Wladysława Dumanowska 2022-03-09 18:25
Do Nuga Jest chodzę od 4 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona, że mogę korzystać z darmowych masaży. Miałam skaczące nadciśnienie tętnicze, ktore sie unormalizowalo. Mam cukrzycę typ. 2 i cukierni tak wysoki pomimo stosowanej diety, zebrałem tabletki 2 razy dziennie i dodatkowo 2 razy dziennie insulinę. Teraz cukier mi się informował, że lekarz zalecil zrezygnować z insuliny. Bolały mnie bardzo stawy ( RZS) , ból był nie do zniesienia, a teraz czuje się o wiele lepiej. Nawet z pamięcią teraz nie mam problemów. Dobrze pamiętam i tę pewniejsze i tę obecne sprawy. Sama kupiłam sobie niektóre sprzęty i nikt mnie do tego nie namawiał. Zanim kupiłam mogłam je przetestować i to nie raz ale wiele razy. Polecam ten Salon każdemu. Póki tu będzie będę chodzić codziennie.
Cytować
+2 #23 Barbara Kłos Motkowicz 2022-03-09 18:23
Korzystam z masażu w salonie już 7 miesięcy .Odczuwam poprawę w 90% mojego zdrowia. Głowa raz na jakiś czas i to na krótko się odezwie.
Noga też ok.Konsultanci prowadzą ciekawie i fachowo prelekcje, gimnastykę też a przede wszystkim są zawsze życzliwi i pomocni . Czasem podczas zmiany grupy trochę ciasno ale idea sprawy ważniejsza.
Cytować
+1 #22 Ula Sokolowska 2022-03-09 18:21
Do Nuga Best przychodzę już ponad rok czasu. Do salonu przyszłam z ostrymi bólami kregoslupa. Korzystając systematycznie z masaży na łóżku masujacym oraz z maty w domu całkowicie zlikwidowalam bole kręgosłupa. Ponadto atmosfera w salonie jest wspaniała, bardzo miła obsługa oraz profesjonalne prezentacje. Możliwość nabycia urządzenia na własność. Nikt nie naciska na zakup sprzętu. Polecam każdemu
Cytować
+1 #21 Stanislaw Rajkowski 2022-03-09 18:19
Przychodzimy z zoną do salonu około 3 lat.
Za ten okres masowania zlikwidowany ból w kolanach, normalizowało się ciśnienie, było około 200, a teraz 130-140.
Czuję sobie zdrowszym, bardziej ruchomy, sprawny.
Co do żony, to poprawił się stan szyji, głową nie boli, polieprzyło się krążenie. A były poważny problemy z głową, boli szyji.
Polecam gorąco skorzystać z możliwości przyjść do salonu Nuga Best!
Cytować
+1 #20 Henryk Kolenda 2022-03-09 18:14
Od kilku lat mam bóle kręgosłupa. Różnego rodzaje masaże nie pomagają. Za poradą koleżanki trafiłem do salonu Nuga Best, w którym skorzystałem z urządzeń z ceramiki Turmanium. Urządzenia te działają na wiele innych schorzeń, nie tylko kręgosłupa. Bardzo miła atmosfera, konsultanci bardzo mili i służą fachową poradą. Polecam wszystkim pobyt w salonie Nuga Best.
Cytować
+4 #19 Janek Piec 2022-03-09 18:08
Chodzę już do Nuga Best od marca 2018r. Posiadam w domu trzy urządzenia Nuga Best. Masaże i korzystanie ze sprzętów w domu bardzo mi pomogły. Poprawiły się przepływy w tętnicach szynach, neurolog odstawiłam mi leki, które zazywalem od 7 lat. Ponadto nie będę miał zabiegu na zacme, na co mam potwierdzenie lekarskie. Ustaliły bóle prawego kolana. Dzięki masażom zaczalem od nowa biegać i brać udział w zawodach. Polepszy się sen i ogólne samopucznie jest dużo lepsze. Polecam Kazdemu
Cytować
+2 #18 Jolanta Jurek 2022-03-09 18:07
Do wizyty w salonie Nuga Best ,namówiła mnie w marcu 2018r koleżanka wiedząc o moich problemach z kręgosłupem i kolanem.
Od tego czasu korzystam systematycznie i jestem bardzo zadowolona.
Dzięki masażom na łóżku masującym zaczęłam odczuwać poprawę ,bóle w kręgosłupie i kolanie zdecydowanie zmniejszyły się, znikły problemy ze snem. Oprócz masażu na łóżku korzystam w domu z zakupionego pasa i maty grzewczej. W salonie jest miła i przyjazna atmosfera, wspaniali konsultanci, ciekawe wykłady na temat zdrowia i urządzeń z ceramiką Turmanium . Warto przyjść i zadbać o swoje zdrowie.
Cytować
+1 #17 Irena Wyrzykowska 2022-03-09 18:06
Przychodzę do salonu 2,5 roku. Masaże w Nuga Best pomogły mi na kolano, nie odczuwam już bólu. Masaże są bardzo skuteczne, zniknęły bóle kręgosłupa, jestem bardzo zadowolona. Również dzięki masażu w salonie oraz korzystaniu z ceramiki w domu zlikwidowałam alergie, nie bierze leków już od roku. Przemiła atmosfera, rodzina. Polecam każdemu odwiedzić salon Nuga Best.
Cytować
+3 #16 Ewa Schwartz 2022-03-09 18:04
Do salonu przychodze od czterech miesięcy. Wszystkie urządzenia oferowane przez salon są rewelacyjne. Osobiście posiadam trzy sprzęty. Dzięki masażem na łóżku masujacym zlikwidowalam problem z rwa kulszowa, której nie mogłam wyleczyć od trzech. Ustaliły całkowicie bóle kręgosłupa. Mam teraz więcej energii, schudłam 5 kg nie trzymając żadnej diety. Oprócz tego w salonie jest świetna atmosfera, super konsultanci, polecam każdemu zabiegi w Nuga Best
Cytować
+2 #15 Krystyna Fenc 2022-03-09 18:01
Do salonu Nuga Best uczęszczam, z małymi przerwami prawie 2 lata. Wcześniej, od prawie 20 lat walczyłam z bólami kręgosłupa, zwyrodnieniem kolan i podwyższonym ciśnieniem. Systematycznie korzystam z zabiegów na łóżku masującym i urządzeniach rehabilitacyjnych. Uzyskałam wyraźną poprawę. Ból kolan i kręgosłupa ustąpił. Ustabilizowało mi się ciśnienie i lepiej śpię. Na prelekcjach, profesjonalnie przeprowadzonych w salonie bardzo dużo dowiedziałam się o budowie i funkcjonowaniu organizmu. Konsultanci w miłej atmosferze i z poczuciem humoru wprowadzają nas w tajniki akupunktury, akupresury i uświadamiają w jaki sposób dbać o swoje zdrowie i być jak najdłużej sprawnym i samodzielnym. Wszystkim, którym na tym zależy polecam odwiedzić salon przy ulicy Jedności Narodowej 102 we Wrocławiu.
Cytować
+3 #14 Anna Żarko 2022-03-09 17:58
Dzięki zabiegom w salonie Nuga mogę nareszcie prawidłowo chodzić. Przed przyjściem do Nuga Best bardzo utykalam, co wiecej mam bardzo dobre wyniki krwi. Cukier i cholesterol sie unormowal, poprawilo sie krążenie, stopy i dlonie sa juz cieplejsze, powoli ustepuje sztywnosc karku. Ponadto masaż na urządzeniu jest bardzo przyjemny, zdrowotny i relaksacyjny dzięki czemu poprawiła mi się również kondycja psychiczną, jestem już mniej nerwowa. Poprawiła się również sen. Atmosfera w salonie jest super. Przed masażem jest gimnastyka, tańce lub karaoke. Nie trzeba czekać po kilka miesięcy na masażem ręczne, które trwają kilka minut. Tutaj masaż trwa 40 min i malowany jest cały kręgosłup. Polecam Wszystkim
Cytować
+2 #13 Wanda Okólska 2022-03-09 17:57
Zabiegi w salonie Nugabest bardzo mi pomogły na bóle kręgosłupa, bóle głowy oraz bóle barku. Przed przyjściem do salonu nie mogłam podnieść ręki do góry, brałam leki przeciwbólowe, blokadę rehabilitowalam się 5 lat prywatnie i na NFZ, ale nie widziałam żadnej poprawy. Dzięki masażom w Nuga Best mogę teraz normalnie funkcjonować, znacznie poprawiła mi się jakość życia. Mam w domu również trzy urządzenia rehabilitacyjne firmy Nuga Best z których jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam.
Cytować
+2 #12 lucyna czata 2022-03-09 17:52
Do salonu NugaBest chodzę na masaż kręgosłupa od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Mogę korzystać również z innych urządzeń grzewczych które są z ceramiki turmanium ( naturalne kamienie). Osobiście zakupiłam matę, która bardzo pomaga mi w rehabilitacji. Do salonu przychodze bardzo chętnie bo oprócz poprawy zdrowia panuje tam bardzo miła atmosfera i odbywają się profesjonalne prelekcje na temat bólu kręgosłupa i jak związane są z tym inne choroby. Bardzo polecam i zapraszam.
Cytować
+3 #11 Bogumiła Irga 2022-03-09 17:49
Do nuga best chodzę już od 3 miesięcy. Moim schorzeniem jest kręgosłup szyjny i sztywność karku.
Od kwietnia do czerwca leczylam się u internisty,ortopedy i neurologa. Leczono mnie głównie tabletkami przeciwbolowymi. Odkąd zaczęłam uczęszczać do salonu nuga best moje życie nabrało sensu. Masaże na łóżku rehabilitacyjnym to było moje wybawienie z bólu głowy,zawrotow oraz wymiotow. Konsultanci wspaniale prowadzą wykłady, są kompetentni i posiadają bardzo dużą wiedzę dotyczącą pomocy każdemu kto się zgłosi do nuga best. Osobiście bardzo polecam wszystkim osobom którzy mają problemy zdrowotne. Ja chodząc już 3 miesią poprostu żyję. Ból głowy i inne dolegliwości ustąpiły. Dziękuję. Korzystajcie bo naprawdę warto. Dodam,że zabiegi są bezpłatne.
Cytować
+2 #10 Elżbieta Barcikowska 2022-03-09 17:48
Do Salonu Nuga Best we Wrocławiu, chodzę dopiero od trzech tygodni i już odczuwam poprawę w ruchomości kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego. Masaż na łóżku masującym to prawdziwa przyjemność, chociaż po pierwszych zabiegach odczuwałam ból głowy, ale to prawidłowe działanie, to znaczy , że następuje poprawa. Sympatyczna atmosfera i profesjonalizm konsultantów sprawia, że z radością przychodzę codziennie do salonu na fachowe wykłady na temat działania sprzętu firmy Nuga Best , zdrowia i masaże. Podoba mi się mata grzewcza, która zawiera kamienie turmanium, której ciepło wnika w głąb ciała do 7 cm i poprawia pracę wielu narządów. Będę korzystała z dobrodziejstw salonu, dopóki będzie istniał i Wam też polecam.
Cytować
+3 #9 Jerzy Komoński 2022-03-09 17:46
Chodzę tu już od Lipca 2017 r. z problemem silnych bólów kręgosłupa i związanymi z tym innymi schorzeniami. W tym czasie wiele problemów zdrowotnych zniknęło dzięki właściwościom ceramiki turmanium zastosowanej w urządzeniach firmy NUGA BEST. Korzystam systematycznie z masaży na urządzeniach tej firmy uczęszczając od Poniedziałku do Piątku każdego tygodnia. Kiedyś miałem częste bóle migrenowe głowy, które minęły. Brałem też wiele leków , które nie dawały efektów leczenia urologicznego dlatego je odstawiłem. Korzystam za to z pasa grzewczego, który uśmierza mi wszelkie bóle od kręgosłupa.
W nocy śpię na pasie z ceramiką turmanium rozpoczynając od przypiekania temp. 70 st. C , później zmniejszam do 40 - 45 st. C i śpię do rana. Razem z żoną zakupiliśmy dwa urządzenia do użytku domowego :
Pas grzewczy i Pas stymulacyjny E3, które używamy dla poprawy naszego zdrowia.
Punkt Nuga Best przy Jedności Narodowej 102 ostatnio uzyskał Dyplom za osiągnięcia laureata w dziedzinie Orły Medycyny 2019 r w mieście Wrocław. Jerzy Komoński.
Cytować
+3 #8 MARIA PARA 2022-03-09 17:43
Trafiłam do gabinetu po namówię mojej siostry w początku nie wiedziałam czy to jest coś co może pomóc sama osobiście jestem po dwóch operacjach na kręgosłup ale po pierwszych moich zabiegach które dostałam te moje by wejściem i ustąpiło ja teraz czuję się w zupełnie inaczej dużo lepiej i mogę wykonywać takie rzeczy których przedtem nie mogłam zrobić w tej chwili w ogóle nie boli mnie kręgosłup mam bardzo dobre wyniki i wszystkim polecam żeby spróbowali i zobaczyli sami jak właściwie wygląda rehabilitacja .
Cytować
+2 #7 Marianna Wojtaszak 2022-03-09 17:42
Od dwóch tygodni korzystam z zabiegów na kręgosłup. Atmosfera w salonie przemiła. Konsultanci posiadają szeroką wiedzę na temat dolegliwości kręgosłupa oraz osteoporozy. Bardzo dużo się dowiedziałam od pracowników Nuga Best na temat chorób kręgosłupa, osteoporozy i innych schorzeń.... Polecam korzystanie z tego salonu.
Cytować
+3 #6 Tetyana Khokhlova 2022-03-09 17:36
Korzystam z salonu Nuga Best we Wrocławiu na Jedności Narodowej 102 od sierpnia 2021 roku. Do salonu trafiłam z problemami z plecami. Pomógł mi masaż na łóżkach do masażu. Atmosfera w Nuga Best jest przyjemna i ciepła. konsultanci są bardzo uważni i z poczuciem humoru, wspaniale prowadzą wykłady. Dęnkuję bardzo całego zespołu Nuga Best we Wrocławiu!
Serdecznie polecam!
Cytować
+3 #5 Jolanta Pacholska 2022-03-09 17:30
Do Salonu Nuga Best chodzę od niedawna. W tym czasie korzystałam i nadal korzystam z masaży na łóżkach masujących i innych urządzeniach, które były dostępne w salonie Nuga Best we Wrocławiu przy ul.Jedności Narodowej 102.
Częściowo bóle się zmniejszają, ale z czasem będzie lepiej.
Ekipa Nuga Best to młodzi ludzie, którzy prowadzą prelekcje bardzo ciekawie i merytorycznie zrozumiałe dla każdego.
Do Nuga Best chodzę z przyjemnością , atmosfera jest rodzinna i ciepła.
Cytować
+3 #4 Hanna Senkowska 2022-03-09 17:29
Od kwietnia 2021roku korzystam z salonu Nuga Best we Wrocławiu. Do salonu przyszła z dolegliwościami kręgosłupa szyjnego, piersiowego i Lędzwiowego. Masaż na łóżku masujacym z rolkami turmanium bardzo mi pomógł. Przez 10 lat brałam tabletki na nadciśnienie tętnicze, a w chwili obecnej odrzucilam,gdyż ciśnienie mam w normie. Zakupiłam sprzęt w Nuga best i bardzo mi pomógł i zniknęły bóle np.pas miostymulacyjny E3 z ceramiką turmanium, który używam codziennie i śpię w nim. Atmosfera jaka nas otacza w Nuga best jest super, a konsultanci życzliwi i z poczuciem humoru. Pozdrawiam wszystkich i cała ekipę Nuga Best we Wrocławiu.
Cytować
+2 #3 Kasia Wysocka 2022-03-09 17:15
Do salonu pierwszy raz przyszłam rok temu. Na początku masaż był bolesny i trudny do zniesienia.
Pierwsze pozytywne efekty zauważyłam po dwóch tygodniach systematycznych wizyt. Rozluźnienie mięśni , lepszy sen mniej bólu. Obecnie po roku stosowania sprzętu mogę z cała pewnością stwierdzić ze przyjście do salonu to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć.
Ważne tez ze podczas prelekcji można uzyskać istotne informacje jak odpowiedzialnie dbać o zdrowie by zachować je jak najdłużej. Konsultanci życzliwi i kompetentni zawsze służą pomocą.
Cytować
+2 #2 Jerzy Rossa 2022-03-09 15:47
Gorąco polecam wszystkim osobom, które cierpią z powodu bolów kręgosłupa, stawów, głowy, żeby korzystały z darmowych zabiegów w salonie Nuga Best. Uczestniczę razem z żoną w tych zabiegach dopiero od czerwca 2021. Jesteśmy wdzięczni koleżance , która wielokrotnie namawiała nas na przekonanie się, czy nam pomogą te zabiegi. Chodzimy nie tylko dlatego, że nam pomagają, ale także bo panuje tam swoista rodzinna atmosfera. Dowiedzieliśmy się także dużo o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu oraz o tym co ma wpływ na nasze długie życie bez bólu i cerpienia. Organizm ludzki jest zaprogramowany na życie do 120 lat i tylko od nas zależy czy przeżyjemy je bez większych problemów zdrowotnych. Młoda załoga rehabilitantów salonu Nuga best pomaga dzięki wspaniałym sprzętom z Korei Południowej urzeczywistniać dalsze życie bez bólu i bez tabletek przeciwbolowych. Przychodżcie a zobaczycie, ze nie pożałujecie i powiecie sobie , dlaczego tak długo zwlekałem z przyjściem na ul. Jedności Narodowej 102.
Cytować
+3 #1 Wanda 2022-03-09 15:46
Gorąco polecam, miła obsługa świetna znajomość fachowców. Zadowolenie z efektów stuprocentowe.
Cytować

Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl