Ciepła technologia ceramiki tourmanium „Nuga Best”

Ceramika Tourmanium to opatentowany wynalazek południowokoreańskiej firmy Nuga Medical. Ceramika turmanium (inaczej turmanium) to stop ceramiczny na bazie turmalinu z dodatkiem pierwiastka półprzewodnikowego germanu, kamienia elvanowego i skał wulkanicznych. Każdy element składający się na ceramikę tourmanium ma pewne przydatne właściwości.

Sprzęt „Nuga Best” zawiera ceramikę tourmanium. Podgrzana ceramika turmanium ma właściwości promieniowania podczerwonego i jonizacji, które razem mają dobroczynny wpływ na cały organizm.

Narażenie na promieniowanie podczerwone

Promieniowanie podczerwone sprzyja ociepleniu, złagodzeniu bólu, odprężeniu, odprężeniu, przywróceniu sił oraz poprawie ogólnego napięcia ciała.

Wpływ na organizm jonizacji

W naturze jonizacja powietrza zachodzi naturalnie, najsilniej odczuwalna jest w lasach iglastych, górach i morzu. Jonizacja powietrza w mieszkaniu nie zachodzi naturalnie, ponieważ nie ma bezpośredniego wpływu jego naturalnych źródeł, a my korzystamy ze specjalnych urządzeń - jonizatorów - lub urządzeń z tą funkcją. Jonizacja powietrza w pomieszczeniach pomaga poprawić jakość snu, zwiększyć wydolność i zwiększyć koncentrację. A także oczyszczanie powietrza z kurzu, alergenów i cząsteczek gazów.

Produkty z ceramiką tourmanium „Nuga Best” mogą być używane w domu. Pomogą działać rozgrzewająco i odprężająco na całe ciało lub na poszczególne jego części.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl