Nuga Medical

Firma Nuga Medical została założona w Korei Południowej w 2002 roku. Prezes firmy Cho Seung Hyun jest z wykształcenia projektantem urządzeń medycznych. Na długo przed powstaniem firmy otrzymał wysoką nagrodę naukową - odpowiednik Nagrody Nobla w Korei - za stworzenie sprzętu medycznego - urządzenia, które umożliwia kruszenie kamieni nerkowych przy użyciu innowacyjnej, łagodniejszej technologii.

Dlatego zarówno prezes firmy, jak i jego zespół zawsze rozumieli ograniczenia wynikające z konserwatywnego podejścia medycznego - walczyć z chorobą z całych sił i poświęcać na tę walkę całą energię. Natomiast podejście tradycyjnej medycyny orientalnej jest znacząco inne - zainwestować wszelkie wysiłki w wsparcie zdrowia i normalnego funkcjonowania całego organizmu, tak aby mógł samodzielnie radzić sobie ze wszystkimi niepowodzeniami i problemami.

W pierwszych latach firma weszła na rynki kilku krajów Azji Południowo-Wschodniej, Europy, Rosji i Chin. Dziś firma „NUGA MEDICAL CO., LTD” (Korea Południowa) zyskała światową sławę dzięki produkcji zarówno specjalistycznego sprzętu medycznego, jak i wyposażenia domu poprawiającego zdrowie. Sprzęt Nuga Best jest szeroko rozpoznawany i używany w ponad 130 krajach na całym świecie. Jest to globalna korporacja zajmująca się zdrowiem, przyczyniająca się do zdrowia ludzkości dzięki najlepszej technologii. Nuga Medical posiada 10 patentów (w tym patent na wynalazek ceramiki tourmanium), 13 nagród za wynalazki, 33 nagrody za projekt sprzętu.

Przez kilka lat z rzędu Nuga Medical była uznawana w Korei Południowej za najlepszą firmę roku pod względem ilości eksportowanego sprzętu. Jest jedyną firmą o profilu medycznym, która zdobyła nagrodę Jang Yoing Shil - odpowiednik Koreańskiej Nagrody Nobla - najbardziej zaawansowanego produktu medycyny alternatywnej. Firma otrzymała nagrodę Prezydenta kraju jako odnosząca największe sukcesy pod względem tempa rozwoju i wkładu w doskonalenie narodu.

Firma nie poprzestaje jednak na osiągnięciach z przeszłości i śmiało patrzy w przyszłość. Nuga Best ma zarówno własne centrum badawcze (NRC Nuga R&D Center), jak i prowadzi badania i rozwój w oparciu o kilka instytutów badawczych jednocześnie, w tym w NICMIC IT Convergence Medical Instrument Research Center na Yeonse University w Korei Południowej, oraz także w niemieckim Międzynarodowym Centrum Badawczym Fraunhofer. „Zdrowie, miłość, służba!” - to dewiza Nuga Medical.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Nuga Best

Ciągle prowadzimy badania, aby być odpowiedzią na najnowsze tendencje oraz potrzeby Klientów, pozostając na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą urządzeń medycznych.

Nuga Best Polska

W poszukiwaniu google optymalizacja strony seo-web.com.pl